Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus przedłużył promocję na doładowania prepaida z postpaida

Plus przedłużył promocję na doładowania prepaida z postpaida

WitekT 7 Listopada 2006 16:15

0 0
Plus przedłużył promocję Zasilam Kartę w Plus do 9. stycznia 2007 roku.

Oferowana w ramach promocji usługa Zasilam Kartę umożliwia abonentom (spełniającym warunki wymienione w regulaminie promocji) jednorazowe lub cykliczne zasilenia kont użytkowników Simplus, MixPlus i Biznes Mix. Zasilenia dokonywane w ramach usługi będą widoczne na fakturach.

Najniższa kwota zasilenia to 10 zł. Zasilenia za 30, 50 i 100 zł są premiowane dodatkową kwotą, odpowiednio 5, 10 oraz 20 zł.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-11-07 16:36:29

    Oferowana w ramach promocji usługa Zasilam Kartę ( zasililam ) ta oferta tylko dla kobiet adresowana ? hehe no ja co najwyzej moge zasilic

  • 0

    2.  2006-11-07 16:37:10

    ups... niedoczytalem - tylko bez smiechow

  • 0

    3.  2006-11-07 17:24:15

    Bardzo dobra promocja. Na dodatek duży gratis do Mixowców, bo 5 pln. Nawet zakup przez allegro tak dobrze nie wyjdzie.

  • 0

    4.  2006-11-07 17:58:00

    szkoda że nie można zasilić SamiSwoi, gdyby chociaż teleprzelew działał SSSimplus :/

  • 0

    5.  2006-11-07 18:00:00

    heh, tam miały być strzałki między SS a Simpls ;)

  • 0

    6.  2006-11-07 20:05:46

    Kolejna pozorna promocja. Jakie trzeba płacić rachunki aby być spełniającym warunki wymienione w regulaminie promocji? Skoro doładowuję regularnie mixa płacąc za doładowanie przelewem to dlaczego nie mogę wykonać tej samej czynności płacąc przelewem za fakturę? Płacąc abonament 36,60zł mój limit doładowań to 0! Takie debilne promocje to tylko w Plusie. Plus na minus. Normalnie żenada.

  • 0

    7.  2006-11-07 22:23:10

    Właśnie skorzystałem i doładowałem mixa z abo. 5 złotych za 30 to całkiem miła promocja. Było by fajnie gdyby była to tzw. "wieczna" promocja :)

  • 0

    8. ~Karol  2006-11-07 23:41:01  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Krzys1: zadzwon do nich i domagaj sie włączenia limitu. Ja pamiętam gdy usługa ta działała tylko dla nielicznych abonentów to nawet nie miałem możliwości z niej skorzystać. Zadzwoniłem jednak do nich i poprosiłem o taką możliwość. Włączyli. Więc może i limit Ci ustalą jakiś i będziesz mógł jednak doładowywać. Ja mam abo 55zł i limit 100. (czasem nie starcza jak znajomi chcą z limitem doładować;) ).

  • 0

    9. ~Karol  2006-11-07 23:42:06  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    miało być: "chcą z bonusem doładować":)

  • 0

    10. ~dt  2006-11-08 04:05:07  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    tak jak podejrzewalem przedluzyli i bardzo dobrze. Limit zalezy od r-kow. Ja przy NP55 mam limit 120zl i na ten miesiac wykorzystalem wszystko

  • 0

    11. ~lukasm  2006-11-08 08:27:08  host: bpr215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem dlaczego Plus ma PROMOCJOMANIĘ - usługa, pożyteczna dla osób korzystających równocześnie z simplusa - powinna być po prostu jedną z funkcjonalności e-boku. Zastanawiam się wg jakiego klucza włączają tą usługę - ja np. nie korzystam (raz doładowałem simdatę) płacę niskie rachunki (taryfa NP25) i mam limit 100 zł

  • 0

    12. ~kubik@work  2006-11-08 10:20:39  host: dns2.e-con.pl

    sprawdziłem swój limit i o dziwo jest wysoki - 300PLN - chyba zacznę sprzedawać 'promocyjne' 35 w cenie 30 na allegro ;)

  • 0

    13. ~  2006-11-08 10:53:20  host: inet20908-1.eranet.pl

    Obawaim sie, ze na allegro nikt Ci nie kupi za 30 zl. Kiedys widzialem taka aukcje, koles dolawowywal ze swojego konta myslac, ze będzie dostawal wiecej punktow w programie 5Plus, czego nie kryl w opisie aukcji.

  • 0

    14. ~  2006-11-08 10:56:04  host: inet20908-1.eranet.pl

    Widze, ze bez zalogowania nie widac nickow. Pozdrawiam, Grzes (gm)

  • 0

    15. ~lukasm  2006-11-08 12:15:22  host: bpr215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *kubik@atwork: a na czym konkretnie miałby polegać twój biznes z tą sprzedażą tych doładowań?

  • 0

    16. ~bydgo  2006-11-08 17:51:02  host: 87-205-73-22.adsl.inetia.pl

    Debilna promocja, trzeba mieć rachunki powyżej 60 zł żeby móc zasilić komuś simplusa. Bezsens......

Dodaj swoją opinię