Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: przedłużenie promocji "Dwa razy więcej GB za doładowanie"

Plus: przedłużenie promocji "Dwa razy więcej GB za doładowanie"

orson_dzi 4 Lutego 2015 15:38

5 4

Użytkownicy Internetu na kartę w Plusie nadal mogą cieszyć się dwa razy większymi pakietami danych. Promocja Dwa razy więcej GB za doładowanie została przedłużona do odwołania.






W promocji Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety internetowe - za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzymuje od 4 do 30 GB.

Doładowanie

Pakiet przed promocją

Pakiet z bonusem

Ważność

10 zł

300 MB

nd.

7 dni

20 zł

1,3 GB

nd.

14 dni

30 zł

2 GB

4 GB

30 dni

50 zł

5,5 GB

11 GB

60 dni

75 zł

8,5 GB

17 GB

90 dni

100 zł

15 GB

30 GB

120 dni


Promocja obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus na kartę

w sumie: 49
  • 0

    30.  2015-02-05 00:12:16

    HAha plus internet na kartę za 30zł jest 4GB, w VM za 29zl poza 4GB jest też 300 minut i nolimit sms.

  • -4

    31.  2015-02-05 00:23:42

    30 - pewnie z tego powodu już nikogo w Simplusie nie ma... A Virgin Mobile wyrasta na czeciego a najwyżej czfartego gracza na rynku ;-)

  • 3

    32. ~  2015-02-05 00:29:42  host: adcf249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @31
    jakiś ty żałosny...

  • -2

    33.  2015-02-05 08:36:06

    32 - ja? Chyba ci, którzy zamiast numer do Virgin Mobile przenieść, kiblują w drogich usłuchach Plusa?

  • 2

    34.  2015-02-05 09:09:59

    Nie wiem czy wszyscy się orientują ale w tej ofercie Plusa pakiet internetowy jest bonusem który dodawany jest do doładowania. I tak doładowując konto kwotą 50zł dostajemy gratisowo pakiet 9,6Gb na dwa miesiace a na koncie mamy jeszcze wspomniane 50zł z doładowania ktore mozemy wykorzystać na co chcemy w tym rownież jak ktoś potrzebuje na internet. Jeszcze ani razu nie udało mi się wykorzystać w całości ten pakiet mimo że sporo korzystam. Ładując w weekendy dostajemy 30% więcej na konto zł.

  • 2

    35. ~ff  2015-02-05 09:35:52  host: user-109-243-86-156.play-internet.pl

    27* 20Mb/s to ty masz na jakieś 10GB a później 0,5Mb/s :-)

  • -3

    36.  2015-02-05 10:00:36

    35 - wyczytałeś to z tych 500 stron narzekań na forum operatora?

  • -1

    37.  2015-02-05 10:09:26

    Mędrcy i Koneseserzy raczą nie zauważać faktu, że te pakiety są dodatkiem, bonusem do zasilenia konta, a kwota zasilenia pozostaje do dyspozycji na inne usługi. Czyli są de facto BEZPŁATNE i porównywanie ich do pakietów płatnych jest wyrazem ignorancji.

  • 0

    38. ~Dupelek  2015-02-05 10:27:11  host: n11-10-07.opera-mini.net

    Panowie. zainstalujcie sobie. app poboru i wysylania danych, to zobaczycie. jak. dostajecie. w 4 litery. od każdej. sieci. Tłumacza się tym, ze mają. własny. system, Międzynarodowe. app olewaja. i nie dostaje. się tego za ile GB. się płaci,
    Różnica. może. występować
    ale nie czasem. nawet. 100-%

  • 2

    39. ~ff  2015-02-05 10:30:54  host: user-109-243-86-156.play-internet.pl

    36* Nie mam parę kart, między innymi LTE od "lidera" :-)

  • 1

    40.  2015-02-05 11:13:20

    38 - racja jest tak, kiedyś sprawdzałem internet plusa na kartę i dziwnym trafem szybko dane się skończyły, ale może to był przypadek, taktowanie jest 100kb do 1 winno być 1kb do 1 , nikt o zmianę tego nie walczy, moje doświadczenie mówi, że w ten sposób tracimy dane w okolicach 30 % w telefonie w pc jest to mniejsza wartość.

  • 1

    41. ~Maciek S  2015-02-05 11:57:57  host: 89-78-81-57.dynamic.chello.pl

    Rewelacja, mam nadzieje, ze promocja będzie nadal przedłużana, bo tylko korzystam na pakietach danych za doladowania. Więcej zbieram niż zużywam :) Plus robi mi bardzo, bardzo dobrze z ta promocja :)

  • 0

    42. ~Darek  2015-02-05 13:55:29  host: 093105179065.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    słuszne rozwiązanie. Od czasu do czasu, jak potrzebuję być mobilny, to właśnie z tego netu plusa korzystam, tak że jest mi to bardzo na rękę.

  • 3

    43. ~telekuku  2015-02-05 14:30:32  host: n16-02-02.opera-mini.net

    37- pyra, w OFnK bonus GB też jest dodatkiem, a mimo to można przedłużyć jego ważność wysyłając sms START na nr 8002. Dlatego skończ waść pieprzyć, jak nie masz pojęcia o czym bełkoczesz.

  • -2

    44.  2015-02-05 15:38:11

    39 - aaa... ale, ale... i utrzymujesz tak fatalne usługi? Masochista?

  • -2

    45.  2015-02-05 15:48:37

    wlo: Też jestem w szoku, ilu tu ludzi, którzy lubią siedzieć w złych ofertach/sieciach, tak żeby móc napisać o tym ... :)

  • 2

    46. ~ff  2015-02-05 15:55:31  host: user-109-243-86-156.play-internet.pl

    44* Myślałem że jesteś tak obeznany w swojej ukochanej sieci że wiesz umowy mają często 2-letnie :-) Kupiłem na początku "oszustwa POWER LTE" jeszcze trochę mi zostało, ale stać mnie :-) Lubię mieć wszystkich operatorów na testy.

  • 1

    47. ~  2015-02-05 16:33:27  host: user-94-254-145-142.play-internet.pl

    @16 a jak ktoś nie ma lte to co się dzieje po przekroczeniu pakietu?

  • -2

    48. ~Turkan  2015-02-05 17:43:35  host: abhg108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta dość konkretna i Plus nadal zachęca swoich "karciarzy" do zakupu doładowań. Nie widzę w tym nic złego wręcz odwrotnie, kto skorzystał z Plusa ten wie, że z zasięgiem nie ma problemu.

  • 0

    49.  2015-02-05 21:27:33

    46 - ja już nie pamiętam kiedy 2-letnią umowę poodpisywałem ;-) Poza tym, mądry człowiek zanim decyzję odejmie - czyta, dowiaduje się... Wczoraj podpisałeś? Pół roku temu? Już wtedy wiadomo było, ze to złodziejska oferta... Nie wierzyłeś tylu ludziom co pisali o tym?
    Ja na testy mam prepaidy... Sorry, ale abonamentu w życiu bym do testowania - na 2-letnią umowę w szczególności - nie wziął...

Dodaj swoją opinię