Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus promuje przenośność do abonamentu

Plus promuje przenośność do abonamentu

WitekT 15 Lutego 2010 09:58

0 0
Od 16. lutego startuje promocja Przejdź do Plusa, w której przenoszący numer do tej sieci otrzymają dodatkowy rabat na abonament.

W ramach promocji klienci przychodzący z numerem nie zapłacą abonamentu od momentu przeniesienia do końca pierwszego, pełnego okresu rozliczeniowego.

Promocja dotyczy wybierających taryfę: Elastyczną, TanioRozmowną, Syberyjską (w tym SuperKartę), Umowę Minutową oraz Ważny Telefon.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    22.  2010-02-15 12:28:09

    aaaaaa: sugerujesz, że P4 "dzierżawi" tylko wybrane stacje od Polkomtela?

  • 0

    23. ~  2010-02-15 12:28:59  host: 188.33.235.242

    @11,12: MEGA LOL :-D Taaak... korzystają z nadajników Plusa zwłaszcza w przypadku internetu Play Online, prawda? :-) Ja właśnie siedzę przy oknie, bo inaczej brak zasięgu. A prędkość TRAGICZNA. Także tanio nie znaczy dobrze... Można jeździć i maluchem - bo przecież tani ;-)

  • 0

    24. ~Damian  2010-02-15 12:40:54  host: 188.33.25.133

    http://www.speedtest.pl/results/5554597.jpg prawie 1Mb/s na jednej kresce w Play Online. U mnie mam pelna blisko gornej granicy predkosc PO i siedze daleko od okna.

  • 0

    25. ~  2010-02-15 12:41:07  host: f143-057.opera-mini.net

    Plus mógłby dać swoją telefonie stacjonarna na gsm tak jak ma to era i sferia np. Tylko z drugiej strony jak oferta miała być jeszcze gorsza niż domowy play i o zgrozo jeszcze gorsza od totalnie złej oferty strefa orange to może lepiej by plus się nie marał i nie robił tak tak kiepskiej oferty telefonii stacjonarnej gsm. Puki co plus ma najgorsze oferty abonentowe, prepaid i mixowe. Plus to dno

  • 0

    26. ~Damian  2010-02-15 12:43:18  host: 188.33.25.133

    7. Przejdz sie do Ery to dostaniesz figę z makiem zamiast jakiegolwiek bonusu za przeniesiony numer do tej sieci.

  • 0

    27.  2010-02-15 12:59:13

    @11: Z mojej strony też MEGA LOL! Chyba Play to Twoja pierwsza sieć i nie wiesz jak to może być z jakością, którą oferują inni. Wystarczy być w słabym zasięgu Play i przełączanie pomiędzy nadajnikami Play i Plus uniemożliwia normalną rozmowę. Rozmowa w PLAY to porażka po całości!

  • 0

    28. ~paweł  2010-02-15 14:20:49  host: ip-94-232-156-192.nette.pl

    te chore teksty powtarzane codziennie do znudzenia jak mantra o braku zasięgu play to takie bełkoty straszliwe bo jak inaczej by tonazweac skoro mając play można przełączyć na ręczny plusa i masię zasięg jaki sie chce. kolejna sprawa czemu niektózy piszą że plus to fajna sieć- wiecie, w innych też są pakiety w sieci i to nie powód by się podniecać.za połączenie z konsultantem 2 zł płacisz, telefony w cenach jak na wolnym rynku,wracając już do tematu,to że WOGÓLE takie promocje w plusie robią z tym 1 abonamentem-bo tak to można nazwać gratis oznacza że już czują oddech oknkurencji i chcą-zanim wprowadzą nowe (oile) taryfy nałąpać baranów na stare:)inny przykład - promocja- podpiszesz umowe -możesz wygrać 2gi telefon "dla walentynki"-świadcząca otym że chcą nałapać klientów.inna sprawa,w ofertach standardowych brak telefonów np. nokia e55 i kilku innych co świadczy że ofertę też by można odświeżyć:)awięc czekamy:)

  • -1

    29. ~  2010-02-15 14:27:07  host: 212.2.99.206

    Jak to jest z tym Playem po plusie? Podobno korzysta z nadajnikow rezerwowych sprzed wielu lat:( Gdzie mozna zasiegnac dokladnych informacji, moze ktos przyblizy nam te techniczne zawilosci. Witek, moze Ty?

  • 0

    30.  2010-02-15 14:37:49

    29: jest normalnie - pełny zasięg sieci Polkomtela jest dostępny dla klientów P4.

  • 0

    31. ~  2010-02-15 14:39:00  host: 109.243.58.200

    @28: Chłopie litości! Jak mam na zasięgu Plusa korzystać z internetu Playa? NO JAK??? Napisz mi proszę, bo operator jakoś nie wie, nikt nie wie - ale TY potrafisz. Jesteś gość! Co do ceny połączenia z konsultantem 2zł to co za argument, dla mnie może to być i 10zł, bo nie potrzeba mi w koło dzwonić do BOK-u tak jak w Playu czy GaduAir. @29: NIEPRAWDA, korzysta z wszystkich. I jeśli chodzi o głos na Plusie to nie ma problemu.

  • 0

    32. ~  2010-02-15 14:52:25  host: 109.243.58.200

    @24: Przez pierwszych kilka miesięcy działalności Playa w moim mieście też tak było. Teraz tragedia... http://www.speedtest.net/result/717455158.png Na pewnym forum (bardzo dobrym skądinąd) założono nawet temat jak (nie)działa Play: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=17761&postdays=0& ;postorder=asc&start=0

  • 0

    33.  2010-02-15 15:36:38

    Wlasnie zastanawialam się nad wyborem sieci, ale poki co nic nie powalilo mnie na kolana. Co z tego ze nie zapłacę nic do konca pierwszego cyklu rozliczeniowego?, potem przechodze na normalne warunki, wiec oferta krotkoterminowala. Niestety rachunki trzeba placic co miesiąc,a nie tylko przez 1 cykl. Na razie przekonuje w największym stopniu opcja pomarańczy. Ich podwojenie minut w abonamencie bez względu na wysokość abonamentu zdecydowanie bardziej mnie przekonuje

  • 1

    34.  2010-02-15 21:07:11

    WitekT: obudziłeś sie? Jednak ja PiotrM stwierdzam, że jednak jesteś stronniczy. Wystarczy napluć na P4 i jesteś, na W3 to jesteś na wczasach, ot takie życie:)

  • 0

    35. ~Robert  2010-02-15 21:25:27  host: 77-254-254-39.adsl.inetia.pl

    Widzę tylko jednorazowy rabat. Potem zostajemy z gołym abonament oraz opłatą za niego. A oferta Plusa jest przeciętna. Wg mnie mało korzystnie do niech się przenosić.

  • 0

    36. ~Ronny  2010-02-15 22:31:09  host: 94.75.121.75

    @ 34 Nie tylko Ty tak twierdzisz często można było tu sie z tym spotkać.

  • 0

    37. ~martylkaa  2010-02-16 07:42:33  host: 212.160.172.70

    Może i Plus da zrabatowany abonament ciekawe na jak długo. W play też było potrojenie środków ale co z tego jak to przepada po miesiącu więc i tak wychodzą na swoje. kiwi7 do mnie też przemawia Orange bo jest podwojenie środków z abonamentu no i bezpłatne prezenty, co nadrabia ofertę,

  • 0

    38. ~  2010-02-16 09:27:36  host: 109.243.211.137

    Ad32: Play online z rana, kiedy obciążenie sieci powinno być niewielkie... http://www.speedtest.net/result/718354215.png

  • 0

    39.  2010-02-16 10:07:36

    Korzystam w domu z iplusa i nigdy nie mam predkości mniejszych jak 1,5 - 2 mbps. W nocy przy ściaganiu torrentów sumaryczny transfer przekracza częto 500KB/s na down i ponad 200 KB/s na up. Play też działał (miałem na próbę rok temu) ale nigdy nie śmignął więcej jak 1 .... Grunt to mieszkać w pobliżu Kościoła - z nadajnikiem na dzwonnicy :)

  • 0

    40. ~  2010-02-17 12:05:54  host: 94.254.219.144

    Ad38: Dziś miłe zaskoczenie - o 9 rano miałem w Playu pełen 1 mbit/s. Dawno już tak nie było :-)

  • 0

    41.  2010-02-22 09:31:09

    piotrM: no co Ty nie powiesz...

Dodaj swoją opinię