Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus promuje "Czasoumilacz"

Plus promuje "Czasoumilacz"

WitekT 25 Maja 2009 12:00

0 0

Od 22. maja w Plusie trwa promocja, w której pierwszy miesiąc korzystania z usługi Czasoumilacz jest bezpłatny.






W usłudze Czasoumilacz standardowy sygnał oczekiwania na połączenie może być zastąpiony dźwiękiem, muzyką lub własnym nagraniem. Czasoumilacz jest skierowany do wszystkich klientów sieci Plus, zarówno abonamentowych, jak i użytkowników Mixplus, Simplus, Sami Swoi oraz 36.6. Od 22. maja wszyscy klienci aktywujący usługę nie zapłacą za pierwszy miesiąc korzystania z niej. Potem, o ile jej nie dezaktywują, opłata miesięczna będzie wynosiła 2 zł.

Na tych samych zasadach usługa będzie aktywowana - z bezpłatnym utworem Sideways, znanym m.in. z reklamy oferty Plus - nowym klientom kupującym aktywacje abonamentowe, mix oraz na kartę. Każdy klient ma możliwość bezpłatnego wyłączenia usługi przez wysłanie wiadomości SMS o treści DEZAKTYWACJA na bezpłatny w kraju numer 80333.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2009-05-25 13:29:18

    #10 idź, idź, ale do psychiatry :D #12 zobaczysz, że inni jak zmienią regulamin, jak zrobił to Plus, to też wprowadzą opłaty... jak ni za BOK, to za cóź innego

  • 0

    15. ~  2009-05-25 14:52:26  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    bez kitu nic innego tylko zamawiać bo takiej promocji nie można! powtarzam.. nie można przegapić :D

  • 0

    16.  2009-05-25 15:24:30

    @13,14:WODZU,idz sie zważyć-najlepiej za szyję!

  • 0

    17. ~ziomek13  2009-05-25 16:21:04  host: efz253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nareszcie!! mój ulubiony utwór jest juz w playu,cena nie gra roli i nie płacze ze mnie okradną jak wiekszosc tutaj

  • 0

    18. ~  2009-05-25 16:24:55  host: f143-062.opera-mini.net

    ziomek starczy ze cie zycie okradlo i w robocie tez ci zle idzie... frajer

  • 0

    19. ~Tadeusz  2009-05-25 16:30:35  host: 213.158.194.228

    Każdy ma jakieś głęboko ukryte pragnienia. Mnie też czegoś brakowało. Teraz dzięki Plusowi moje pragnienie ujrzało światło dzienne. To czasoumilacz. Obym tylko odnalazł w toalecie kartę SIM Simplusa. A jak aktywuję czasoumilacz to zrobi mi się napewno jeszcze lepiej. Może nawet przeżyję orgazm. I to bez udziału kobiety.

  • 0

    20. ~ziomek13  2009-05-25 16:32:06  host: efz253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pisz papszmir z nickiem a nie jak bezimienny smiec bez niczego i jak zwykle z hosta mini opery

  • 0

    21.  2009-05-25 16:44:46

    #7: wlo, to żeś mnie ubawił. Znaczy się jak np. siedzę w plusie i odbieram połączenia od 38 milionów abonentów/użytkowników to mam dla każdego osobną muzyczkę ustawić. A niby jak tego dokonać? Zdradź mi swój pomysł. Moim zdaniem usługa jest bardzo dobra, bo jak do kogoś dzwonię i słyszę jakieś brzdęki to od razu wiem mniej więcej z kim będę miał do czynienia ;-)

  • 0

    22.  2009-05-25 17:56:12

    #20 ??????????????????????????????????????????

  • 0

    23. ~PIR  2009-05-25 18:17:19  host: eps192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie w Polkomtelu szukają przychodów. Jak w 2003 Centertel robił wyliczenia, że na usługach dodanych jest dobra kasa ko wszyscy śmiali się. Analitycy będą szukali usług za 1,2,3zł aby generować ARPU. Za te 2zł posypią się oklaski i paru kierowników będzie MIAŁO PREMIE! Takich czasów dożyliśmy gdzie poczta głosowa będzie cennym generatorem połączeń zakończonych itp. Więc w przyszłości będzie więcej takich dziwnych usług uruchamianych bez zgody abonenta niby w promocji.

  • 0

    24. ~jojo  2009-05-25 18:46:58  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Ale się uśmiałem. ;-D Humor w narodzie wciąż żywy. Widzisz Witku, a to wszytko dzięki Telepolis. ;-)

  • 0

    25. ~Luleq  2009-05-25 18:53:40  host: 95.160.219.221

    #21: Nie, tu chodzi o to, że ustawiłbyś sobie ulubioną muzyczkę i słuchałbyś jej zamiast sygnału wołania, gdy dzwoniłbyś do kogokolwiek. Zawsze. Miałbyś wtedy to, co chciałeś i za co zapłaciłeś. Dzięki temu nie skazywałbyś innych na uwiąd ucha. Ta usługa w obecnej formie to daleko posunięty debilizm.

  • 0

    26. ~wosq  2009-05-25 21:08:02  host: 94.254.134.141

    Rzeczywiście, wydaje się że to nie ma sensu zbytniego. Miałoby dla mnie sens, gdybym mógł zdefiniować konkretną muzykę dla konkretnej osoby do mnie dzwoniącej. Na przykład - znam upodobania muzyczne kumpla i wtedy miło bym go zaskoczył. Albo znam upodobania żony i też pod jej dzwonienie ustawiam muzykę. A niezdefiniowani dzwoniąc do mnie słuszeliby standardowe Bip.....bip...

  • 0

    27. ~szta  2009-05-25 22:58:23  host: 77-254-15-123.adsl.inetia.pl

    Witam ja wlaczylem se usluge poraz pierwszy w 36,6 i pobralo oplate z konta za miesiac :( i musialem skladac reklamacje do BOK wiec uwazajcie na oszustów

  • 0

    28.  2009-05-25 22:59:39

    #25: oki, w porządku. Ale t usługa chyba jeszcze nie jest przymusowa? Mi tam ucho tak szybko nie więdnie. Może jestem zwyczajnie gruboskórny :-)

  • 0

    29. ~tomek  2009-05-26 09:13:13  host: acms24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27: wydaje mi się, że usługa jest bezpłatna a utwór płatny... więc najlepiej wgrać swoją muzykę... ;)

  • 0

    30. ~arE  2009-05-27 08:14:28  host: biaap1.szeptel.net.pl

    26 - właśnie tak to działa. Możesz konkretnej osobie przypisać co ma grać.

  • 0

    31. ~jagoda2613  2010-01-06 18:22:21  host: adoa13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja wczoraj sobie wgrałam swojego czasoumilacza i mieli mi go uaktywnić za 24 godziny czy jakoś tak. I jakoś nic z tego. Kase mi pobrali za wszystko,a jak czasoumilacza nie miałam tak dalej nie mam!!! :( To dopiero zdzierstwo!!!

  • 0

    32. ~maja  2010-05-19 20:58:32  host: 217.98.72.130

    przez rok mi co miesiąc pobierali 2 zł, chociaż już dawno zrezygnowałam.. haha śmieszne

  • 0

    33. ~wrrr  2010-06-08 14:34:28  host: user-109-243-243-116.play-internet.pl

    A mi przysłali sms-a ze za darmo one republic secrets moge aktywowac a pobrali 5 zl i zadnego sms-a nawet ze 5 zl za usluge ;/

Dodaj swoją opinię