Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: profesjonalne konta pocztowe iPlus mailbox

Plus: profesjonalne konta pocztowe iPlus mailbox

LuiN 26 Lutego 2010 16:51

0 0

iPlus mailbox to biznesowa skrzynka e-mail, dzięki której klienci mogą skorzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez Microsoft Exchange Server bez konieczności ponoszenia kosztów jego wdrożenia i utrzymania.

W skład usługi wchodzi skrzynka pocztowa wielkości 1 GB, pełna funkcjonalność serwera Microsoft Exchange Server 2007 (indywidualne skrzynki pocztowe z możliwością pełnej pracy grupowej, współdzielone kalendarze, kontakty, zadania, foldery, dokumenty), komercyjne rozwiązania antyspam i antywirus (Microsoft ForeFront Security z 8 silnikami antywirusowymi: Kaspersky, Norman, Sophos, CA Vet, Microsoft, Authentium, AhnLab, VirusBuster), licencja na oprogramowanie Microsoft Outlook 2003 lub 2007 (do wyboru), dostęp mobilny i funkcjonalność "push mail".

Maksymalna wielkość jednego emaila wraz załącznikami to 50 MB. Jedna wiadomość może zawierać do 200 adresatów. Dodatkowo użytkownik usługi otrzymuje 100 MB na foldery publiczne (umożliwiają prostą wymianę plików między pracownikami).




iPlus mailbox objęty jest gwarancją dostępności na poziomie nie mniejszym niż 99,5% przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W przypadku nie wywiązania się dostawcy usługi (warszawska spółka DCS), miesięczna opłata jest proporcjonalnie pomniejszana.

W ramach usługi iPlus mailbox klient ma możliwość wyboru kilku opcji abonamentowych:
opcja iPlus mailbox w której wyróżnia się pakiety od 1 do 200 kont pocztowych w cenie od 45 zł (54,90 zł z VAT),
opcja iPlus mailbox ActiveSync (1 konto pocztowe)- 89 zł (108,58 zł z VAT),
opcja iPlus mailbox BlackBerry (1 konto pocztowe)- 129 zł (157,38 zł z VAT).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Templariusz  2010-02-26 16:52:42  host: staticline42025.toya.net.pl

    No nawet nawet :D

  • 0

    2. ~mmm  2010-02-26 16:53:01  host: aejo70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma wiekszej głupoty niz wiązanie się operatorem komorkowym w postaci korzystania z konta email. tak jak wiele firm ma email na domenie neostrada.pl

  • 0

    3.  2010-02-26 16:58:45

    2, mmm - heh, mało rzeczy widziałeś;) To profesjonalne konta - adresy mailowe możesz mieć również z własną domeną.

  • 0

    4. ~herman  2010-02-26 18:17:10  host: 236.16.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    Jeśli komuś nie przeszkadza aplikacja w jęz. obcym, to polecam open-xchange (także z wł. domenami), także w opcji SaaS lecz już za zupełnie inne pieniądze. :-)

  • 0

    5. ~Czesioooo  2010-02-26 18:43:42  host: chello089076121120.chello.pl

    Jaki jest koszt wysłania e-maila z telefonu komórkowego ?

  • 0

    6.  2010-02-26 19:39:55

    pewnie w kraju nic - na tym to polega.

  • 0

    7.  2010-02-26 23:57:47

    Nokia mail póki co w Plusie jest darmowy (tylko koszt transferu) również oferuje skrzynkę push no i można przypisać każdy e-mail. Jak ktoś ma firmę i śle na prawdę dużo maili z załącznikami to się opłaca zainwestować.

  • 0

    8. ~moe  2010-02-27 00:27:28  host: 87-205-137-252.adsl.inetia.pl

    129 zlotych miesiecznie za konto e-mail?

  • 0

    9. ~  2010-02-27 04:04:56  host: 212.2.99.198

    A ja sie wlasnie zastanawialem dlaczego cwoki zlikwidowali mi skrzynke plusnetowa aktywna od dobrych kilku lat. Heh. Mieli dosc darmowych kont 10MB!? Az tak im brakuje miejsca na te raptem 1GB platne jak za domene z niezlym zapleczem techn. Darmowe sa po 10GB a niektore nie maja limitow...

  • 0

    10.  2010-02-27 10:06:00

    @9 a to ciekawe, bo mnie nie zlikwidowali zadnej ze skrzynek na plusnecie

  • 0

    11.  2010-02-27 14:17:21

    9. - nie są darmowe... Ja mam takie "darmowe" konta do podawania na różnych serwisach - co tydzień usuwam 100-200 reklam z tych 3 kont ;-)

  • 0

    12.  2010-02-27 14:20:35

    Skrzynkę na Plusnecie mam od wielu lat, nawet przed godziną sprawdzałem co tam się dzieje... Działa. Nie zlikwidowali. Tak więc może powiedz jaka jest przyczyna, że wyjątkowo jestem (chociaż widzę, że nie tylko ja) jestem traktowany? Rzeczywiście malutkie to konto, ale wystarcza do komunikacji z operatorem. Osobiście, oprócz kontaktu z operatorem, używam jej tylko do wysyłania esemesów do kontaktów w Plusie.

  • 0

    13.  2010-02-27 14:24:23

    Nawiązując do tych super darmowych skrzynek... Ostatnio odpowiadałem dziewczynie, która przysłała mi mailem CV z zapytaniem o pracę... Wiecie, że ze względu na reklamę seksownej bielizny jaką dostawca skrzynki dołączył, nawet nie otwierałem tej przesyłki ;-) Nie - nie muszę rozumieć, że nie każdego stać na komercyjną skrzynkę za 150 zł netto na całe życie...

  • 0

    14. ~Mail  2010-02-28 07:19:51  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    13. To polecam korzystanie z klientów mailowych. Ja mam klienta skonfigurowanego przez Operę i jakoś jak wysyłam maile, to żadne dodatkowe reklamy mi się "same z siebie" nie dołączają. ;)

  • 0

    15. ~Longman  2010-02-28 09:24:52  host: adbh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież są systemy mailowe które nie dołączają reklam do poczty wychodzącej - przykładem Gmail. Co więcej w tym ostatnim przypadku Google Calendar za darmo przysyła "przypominajki" z kalendarza via SMS na dowolną komórkę świata.

  • 0

    16.  2010-03-01 15:12:25

    ~Longman - nie chodzi o mnie - ja mam komercyjne konta - chodzi o tych, którzy do mnie przysyłają...

  • 0

    17.  2010-03-01 19:34:30

    Dokładnie gmail ma bardzo rozbudowany antyspam, mam do niego podpięte wszystkie inne meile :) A plusnet używam do darmowego powiadomienia sms o nowym mejlu :)

  • 0

    18. ~wrkilu  2011-04-28 00:14:52  host: carmen.static.korbank.pl

    kemi.pl - 40 domen do wyboru! 2 adresy email! bogaty panel! protokół IMAP! dalej mam wymieniać ? :)

Dodaj swoją opinię