Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę i rozdaje nagrody

Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę i rozdaje nagrody

LuiN 30 Stycznia 2014 16:49

2 11

Plus uruchomił na Facebooku systemem spersonalizowanego dopasowywania oferty. To niestandardowe rozwiązanie łączy w sobie rozrywkę w postaci psychotestu, konkurs, w którym można wygrać tablet Prestigio MultiPad 7.0 oraz mechanizm rekomendacji i wsparcia sprzedaży.






Specjalna aplikacja stworzona na profilu Plusa na Facebooku ma pomóc klientom sieci dobrać ofertę, która najlepiej do nich pasuje i oddaje charakter użytkowania telefonu. Po wejściu do aplikacji należy rozwiązać krótki quiz dotyczący sposobów spędzania wolnego czasu. Wynikiem quizu jest opis oferty pasującej do udzielonych odpowiedzi.

Jeżeli klient zostawi swój numer telefonu, to o szczegółach zostanie poinformowany telefonicznie przez konsultanta Plusa, a w nagrodę otrzymuje kody na 15 utworów z Muzodajni. Wśród osób, które dodatkowo odpowiedzą pisemnie na proste pytanie otwarte, raz w miesiącu wybierana jest osoba, która otrzymuje specjalną nagrodę w postaci tabletu Prestigio MultiPad 7.0. Zwycięzca tego konkursu wybierany jest na podstawie takich kryteriów, jak oryginalność, kreatywność i poprawność językowa.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 22
  • -2

    3.  2014-01-30 18:00:31

    Tyle newsow, a ani slowa o aferze z NetMaksem.

  • 1

    4.  2014-01-30 18:14:54

    mi80: przeoczyłeś, rano było: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/telko-in-milmex-ma-powazne-pr oblemy-z-netmaksem-ale-chce-isc-po-nowe-czestotliwosci,2,3,29838 .html

  • 1

    5.  2014-01-30 19:13:29

    Pomaga związać się umową :P Poleciło komuś ofertę Plus na Kartę ?

  • 1

    6.  2014-01-30 19:18:30

    Faktycznie, przeoczylem

  • -1

    7. ~abc  2014-01-30 19:44:07  host: apn-5-60-98-111.dynamic.gprs.plus.pl

    Ktoś z tej sieci jeszcze korzysta? Żadnych ciekawych ofert tam niema.

  • 0

    8. ~  2014-01-30 19:51:54  host: user-46-112-38-218.play-internet.pl

    @7 jakieś 14 mln klientów, którzy mają najwyższą jakość.

  • 2

    9. ~a_lex  2014-01-30 20:08:00  host: n14-07-03.opera-mini.net

    Plus na Kartę Więcej w Plusie z darmowymi wewnątrzsieciowymi jest podobnie do PNK 0 zł w Play. Nie ma tylko pakietów 10 za 5, i tych comiesięcznych promocji na doładowania, z których korzystają najbardziej zorientowani - dla zdezorientowanych to praktycznie to samo.

  • 0

    10.  2014-01-30 20:24:11

    @7. No np TY wnioskując po hoście...

  • 0

    11. ~mirekb  2014-01-30 22:07:31  host: ip-37-209-152-150.free.aero2.net.pl

    dobre asy w polkomtelu siedzą.sim w pnk rwk wazny do 07.2017 przestal dzialac mimo ze kilka razy w miesiacu byl uzywany.plus po 2 latach od przejecia dopiero zaczal naliczac odsetki to i ja zaoszczedze i odzyskam kase na koncie ;-)

  • 0

    13. ~pabloki  2014-01-31 00:46:51  host: ec2-54-236-253-128.compute-1.amazonaws.com

    rozumiem ze opomagaja wybrac oferte konkurencji bo przeciez ich nadaaje sie do kosza.

  • 0

    14. ~cc22  2014-01-31 07:46:58  host: ip-93-154-152-150.free.aero2.net.pl

    zaproponowali mi mixa za 50zł x 24 doładowania. chyba ich po**bało !!! szukaja frajera... plus to najgorsz sieć na rynku bez poweru

  • 1

    15. ~Misiek  2014-01-31 08:05:55  host: 87-206-249-47.dynamic.chello.pl

    "Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę..." - ofertę konkurencji. Mi zaproponowali abonament o 50% droższy od tego, który płacę w tej chwili.

  • 0

    16. ~Nick  2014-01-31 09:06:32  host: 92.60.132.22

    Haha dokładnie, po tej ich 'super propozycji' wyszło na to, że dobrze jest być u konkurencji. Nie ma to jak udana kampania reklamowa ;p

  • 0

    17. ~marcin85  2014-01-31 10:03:58  host: 89-72-229-246.dynamic.chello.pl

    ZAWSZE BIORĘ OFERTĘ BEZ TELEFONU, WIECIE JAKĄ TERAZ DOSTAŁEM? TĄ SAMĄ BO OD ROKU NIE ZMIENILI NIC W FIRMOWYCH HAHAHAHAHAHA KPINA!!!!!!

  • 0

    18. ~Nick  2014-01-31 10:20:37  host: 92.60.132.22

    W indywidualnych też nic od roku nie zmienili, to już w 'tu biedronka' lepiej być, czy jak się to tam nazywa.

  • 0

    19. ~Coxxi  2014-01-31 11:03:01  host: 89-65-213-233.dynamic.chello.pl

    TYLKO TEN Facebook I Facebook, CHOLERY MOŻNA DOSTAĆ.

  • 0

    20. ~Rem  2014-01-31 12:37:51  host: 89-75-56-147.dynamic.chello.pl

    Jak mi poleciło Samsunga Trend, to dziękuję za taką pomoc ;) Nie podoba mi się, że Facebook jest wymagany. Wszędzie ten Facebook...

  • 0

    21. ~Olo  2014-01-31 12:55:45  host: apn-31-1-209-190.dynamic.gprs.plus.pl

    Teraz na http://plusforum.pl/ jest reklama że dostaje się do 6 abonamentów gratis jak się przeniesie numer do plusa.

  • 0

    22. ~Nick  2014-01-31 13:25:30  host: 92.60.132.22

    21) wow ale promocja! w dobie bez limitu do wszystkich za 20-30 zł. Ten Plus to z jakieś innej epoki wyjęty, a przynajmniej z innego wieku.

  • 0

    23. ~Daniel  2014-02-05 12:22:40  host: 92.60.132.22

    biznes Biznes Biznes.... tu i tak chodzi dalej o wybieranie mniejszego zła. Jak ktoś chce jakoś(ć) za 20 zł to niech buty kupuje w biedronce moze starter dorzucą gratis.

Dodaj swoją opinię