Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus pokaże ofertę przed Play?

Plus pokaże ofertę przed Play?

Piszemy o tym pierwsi WitekT 31 Maja 2014 17:39

15 5

2. czerwca Plus i Cyfrowy Polsat organizują konferencję prasową. Na dobry początek tygodnia oraz rynkowych zmian - napisano w zaproszeniu.




Spotkanie, na które - dość nietypowo - zaproszenie wysłano w sobotę, odbędzie się w poniedziałek o 9:15 - czyli niecałe 2 godziny przed konferencją Play, na której zostać ma zaprezentowana nowa oferta.


Zobacz: Nowa oferta Play w poniedziałek

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | play | plus

w sumie: 95
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~  2014-06-02 09:06:10  host: atr8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # 70 (gop), chyba masz problem z nadmiarem żółci oraz problem w czytaniu ze zrozumieniem. Podpowiem, że chodzi o dużo większą kasę niż 0,75zł!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~Lord  2014-06-02 09:12:42  host: cpc16-walt14-2-0-cust761.13-2.cable.virginm.net

    kolo 70 gdzieś usłyszał słowo gimbaza i teraz świruje że on to niby taki dojrzały normalny ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82.  2014-06-02 09:14:41

    66 - ok post, kto na to patrzy, a jednak trzeba.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~3admin  2014-06-02 09:16:42  host: 92.40.249.204.threembb.co.uk

    9.15 zaczynamy update

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~LOLek  2014-06-02 09:22:32  host: 178.180.232.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Własnie pokazują swoją drożyzne :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~KOS  2014-06-02 09:23:48  host: aado121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy jest gdzieś transmisja online?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86. ~qwe  2014-06-02 09:25:37  host: 77-254-249-255.adsl.inetia.pl

    O lte gadają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~LOLek  2014-06-02 09:29:18  host: 178.180.232.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przecież napisałem o masakrze cenowej abonentów to ichne LTE :D Jak tu więcej wycyckać by klient myslał, że mniej płaci :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88.  2014-06-02 09:30:39

    Co to za drożyzna ma być?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~p  2014-06-02 09:31:03  host: nat-o.sferia.net

    chyba bedzie lte bez limitów, chcą walczyć z neo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90. ~p  2014-06-02 09:31:56  host: nat-o.sferia.net

    http://tlp.is/2om

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91. ~qwe  2014-06-02 09:34:30  host: 77-254-249-255.adsl.inetia.pl

    Telepolis po przejęciu firmy nawet na konferencje nie pojechali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92. ~LOLek  2014-06-02 09:35:18  host: 178.180.232.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Najważniejszy jest koniec tego info...' jesli chodzi o wielkość' pakietu, wiec nawet jak by to zrobili to dostaniesz 1Mbps i ciesz suchara :D jak dadza więcej to szybciej będzie działać po edge przez pakistan.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~p  2014-06-02 09:36:40  host: nat-o.sferia.net

    @92 będą 3 pakiety no limit, cena zależna od max prędkości. najniższy za 59zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94. ~p  2014-06-02 09:37:04  host: nat-o.sferia.net

    http://tlp.is/2oo