Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus podnosi limity w iPlusie

Plus podnosi limity w iPlusie

WitekT 1 Kwietnia 2010 12:38

0 0

Od 2. kwietnia Plus wprowadza nowe, większe limity w usłudze iPlus. W najwyższym abonamencie będzie to 37 GB. Nowe limity będą dostępne dla osób przedłużających umowę, nowych klientów oraz osób w trakcie kontraktu, które zadzwonią do Działu Obsługi Klienta.

Nowe limity w usłudze iPlus prywatnie (ceny brutto, z VAT):




iPlus prywatnie

49

60

75

110

160

Limit

3 GB

4 GB

7 GB

20 GB

37 GB

Abonament

49 zł

60 zł

75 zł

110 zł

160 zł

iPluso- pobieracz

100 GB

Abonament za iPluso- pobieracz

10 zł

5 zł

5 zł

0 zł

0 zł


Nowe limity w usłudze iPlus firmowo (ceny brutto, z VAT):

iPlus firmowo

39

49

59

89

129

Limit

3 GB

4 GB

7 GB

20 GB

37 GB

Abonament

47,58 zł

59,78 zł

71,98 zł

108,58 zł

157,38 zł

iPluso- pobieracz

100 GB

Abonament za iPluso- pobieracz

10 zł

5 zł

5 zł

0 zł

0 zł


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 196
  • 1

    180. ~thad  2010-04-06 19:57:32  host: apn-95-40-138-165.dynamic.gprs.plus.pl

    Po skonczeniu 2 letniej umowy podpisalem kolejny cyrograf na 12 m-cy na nieco lepszych warunkach. Pani z BOK poinformowala mnie, ze podwyzszone limity nie dotyczą jednak mojego przypadku. Kuriozalna polityka Plusa nie zachęca do lojalnosci wobec tej sieci.

  • 0

    181. ~DDarek  2010-04-07 08:49:20  host: ip197-68.ghnet.pl

    Obawiam się że jest błąd jeżeli chodzi o ceny iPlus firmowo, zauważyłem, że są to podane ceny netto a nie brutto.

  • 0

    182.  2010-04-07 09:19:47

    ~thad - nie wiem jak Ty rozmawiałeś z panią z BOK... Ja niedawno rozmawiałem z konsultantem i mnie dotyczą te limity, mimo, że numer bym przenosił z rocznej superkarty głosowej "15" w Syberyjskich na iPlusa firmowego ;-) I mimo, że pod koniec czerwca kończy mi się ta roczna umowa dopiero ;-)

  • 0

    183. ~  2010-04-07 15:47:31  host: dpk11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z tego co sie orientuje to u innych operatorow w podobnych cenach sa wyzsze limity, czasem nawet o 3gb!:/,moim zdaniem net mobilny to idealnie rozwiazanie szczegolnie dla osob , ktore duzo podrozuja I musze miec dostep do sieci, a przekladajac te ceny na warunki domowe I fakt, ze z mobilnym wiaza sie ograniczenia, to chyba cenowo bardziej oplaca sie wziac stacjonarny. Przykladowo w tpsie, neostarada przy predkosci 6mb kosztuje 69 zl I nie trzeba sie martwic o wykorzystany transfer. Choc musze przyznac ze tranferem 20 gb I 37 pozytywnie mnie zaskoczyli.

  • 0

    184. ~j  2010-04-07 16:39:29  host: host9.cybermax.pl

    To wszystko i tak drozyzna... Płacę za radiówkę 36 zeta z pedkością nie największą bo 512kb/s ale za to nie ma zadnych limitów transferowych.

  • 0

    185.  2010-04-07 16:41:26

    @184 Ty tak na powaznie? :D

  • 0

    186. ~  2010-04-07 17:53:56  host: 109.243.63.179

    @To kiepsko... Poza tym ciekawe czy zabierzesz radiówkę z sobą do innej lokalizacji czy w podróż :-)

  • 0

    187. ~@wipr  2010-04-07 18:27:17  host: apn-95-41-49-14.dynamic.gprs.plus.pl

    mam iplusa dziala i jest ok mozna zmienic trzeba miec konto i mozna zmienic sobie a jak slabo kupcie sobie antene na allegro super sprawa tez mam mieszkam na wsi

  • 0

    188. ~neo  2010-04-07 19:15:43  host: apn-77-114-62-80.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam od ponad roku cos co Plus nazywa mobilnym internetem... w bardzo wysokiej cenie 60zł m-c. Mieszkam w ok Nowego Sącza i tutaj na dzień dzisiejszy 07-04-"10r. chodzi to na poziomie Nokii 3310...(236kb/sek. Szais!!! NIE POLECAM NAWET WROGOWII..... ps. np. od dwóch dni próbuje dokonac aktualizacji internet managera iPLUS- JAKIES 10MB.. "WYWALIŁO" PRZY ŚCIĄGANIU JUZ 8 RAZ!!! GÓWNO!!!

  • 0

    189. ~Łukasz_  2010-04-07 21:21:38  host: 188.33.130.39

    @188: Trzeba było najpierw zobaczyć (czyt. jakoś przetestować - choćby telefonem z pakietem GPRS w Simplusie) jaki masz zasięg, a dopiero kupować. Niestety wielu kupiło kota w worku i to niezależnie od operatora... Jeśli ktoś mieszka na wsi i ma tylko GPRS/EDGE - i to jeszcze nierzadko z bts-a odległego o ładnych parę kilometrów - to naprawdę wielką brawurą jest branie zobowiązania na 2 lata czy nawet na rok. Takie coś nie może dobrze, tzn. szybko działać w żadnej sieci i zamiast sielanki mamy koszmar... Przykre, ale znam takie przypadki. A sprzedawcy w salonach wciskają to nieświadomym ludziom, bo mają z tego prowizję. Potem oczywiście umowy nie można zerwać, bo jasno jest w niej napisane, że EDGE też może być (bo niby na EDGE też jakoś tam działa). Internet mobilny fajna sprawa, ale trzeba wiedzieć, że nie wszędzie i nie można brać tego w ciemno tak jak usługę głosową.

  • 0

    190.  2010-04-08 12:05:06

    mam pytanie, czy ktoś migrował z play online na frescha i czy środki na koncie głównym zostały, czy przepadły, czy ktoś to sprawdził

  • 0

    191. ~  2010-04-08 14:42:29  host: dpx82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @188 net mobilny ma to do siebie ze jest terytorialny, dziala dobrze glownie w miastach, na obrzezach może być roznie, dlatego warto brac na probe, nie wiem czy Plus daje taka możliwość, ale chyba u większości operatorow wprowadzili opcje testowania przez ok.7 dni, tak wiec można sprawdzic sprawność i na spokojnie przeanalizowac przed podpisaniem umowy. Ale zgodze się z Toba, mogliby jeszcze troche zejsc z cen, w podobnych stawkach jest tez neo . tyle ze przy prędkości 6mb (69 zl) i nie trzeba martwic się o transfery.

  • 0

    192. ~Łukasz_  2010-04-08 15:48:41  host: 212.2.101.62

    @190: Trzebaby majpierw na próbę zmigrować jakiś numer, na którym wykorzystano środki promocyjne, a pozostało nieco środków głównych, które teoretycznie powinny się przenieść, a MB przeliczyć na złotówki po stawce 30gr za 1MB. Mając dużo na koncie podstawowym nie zaryzykowałbym raczej migracji...

  • 0

    193. ~thad  2010-04-08 20:21:28  host: apn-95-41-78-152.dynamic.gprs.plus.pl

    wlo, chyba masz racje, ponownie zadzwonilem do BOK i kolejna konsultantka bez problemu włączyla wyzszy limit od nowego okresu rozrachunkowego. Poczekam zatem do maja i zobaczę. Dzięki za podpowiedz.

  • 0

    194. ~aron  2010-04-09 14:32:31  host: dpg65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak jest z cdma w plusie? pamietam, ze jak orange free to wprowadzilo i taki wielki boom na to sie zrobil, to cos tam polkomtel kupil, tylko ni widu, nie slychu o tym. a sadzac, po ofercie orange, technologia sie sprawdza

  • 0

    195. ~znawca  2010-04-09 18:21:25  host: chaos.tpnet.pl

    @194. Może nie potrafią znaleźć odpowiedniej ilości tanich i dobrych modemów EVDO2000 obsługujących częstotliwość 420Mhz ;).

  • 0

    196. ~axe  2010-04-11 14:27:39  host: apn-77-114-31-96.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam iplusa, zasieg EDGE szybkość przed wykorzystaniem limitu nie przekracza 30kb/s, po wykorzystaniu jest blokowany do 4kb/s. Jestem ciekaw jak jest u was przy takim samym zasięgu?

  • 0

    197. ~Łukasz  2010-04-11 19:01:09  host: 109.243.208.28

    @196: Czy nie masz na myśli przypadkiem kB a nie kb? Jeśli chodzi jednak o kb to masz coś nie tak...

  • 0

    198. ~axe  2010-04-12 14:46:08  host: apn-77-112-73-170.dynamic.gprs.plus.pl

    Chyba się pomyliłem chodzi mi o kB.

  • 0

    199. ~marley  2010-09-13 21:08:44  host: apn-77-112-102-231.dynamic.gprs.plus.pl

    Fakt cena tego czegos jest bardzo duza ! ale u mnie to tanczy spoko leci 100 kb/s w zasiegu 3G lub HSDPA i spoczko Bless zaloga niech was bogoslawi laska PLUSa hehehe

Dodaj swoją opinię