Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Play aż półtora roku zabrało namówienie Mumio na przejście

Plus: Play aż półtora roku zabrało namówienie Mumio na przejście

WitekT 19 Stycznia 2014 15:20

14 22

W rozmowie z Wyborczą rzecznik prasowy Play Marcin Gruszka mówi, że nie obawia się skojarzeń grupy z Plusem. Z tego skojarzenia chce zrobić atut, aby klienci zobaczyli, że ludzie z Plusa przeszli do Playa. To stwierdzenie rozbawiło - jak sami przyznają - i zdziwiło pracowników biura prasowego Plusa.

 

Zobacz: Kabaret Mumio w reklamie Play.

Zaznaczają oni, że Mumio nie przeszło z Plusa do Play. Bo grupa, po siedmioletniej współpracy, w Plusie nie była już od półtora roku.




Play postanowiło odkopać Mumio - to oczywiście ich wybór, tylko prawdą jest, że Mumio nie przeszło z Plusa do Play - tylko trzymając się terminologii transferowej - zawodnicy pozostający od półtora roku bez klubu zostali zaangażowani przez nową drużynę - wyjaśnia Aleksandra Gieros-Brzezińska z biura prasowego Plusa dodając, że nie wie, dlaczego Play aż półtora roku zajmuje namówienie kogoś do przejścia do nich, ale to nie jej zmartwienie.

Co więcej, skoro Mumio tak się Play spodobało, Gieros-Brzezińska ma jeszcze jedną propozycję: oczywiście jeżeli Play potrzebuje pomysłów na reklamy, to możemy im kilka zgrać - począwszy od tych z lat 90. I jeszcze jedna wskazówka dla Play - u nas niedawno w reklamie był Obama. Jakby co, służymy danymi kontaktowymi.

Źródło tekstu: Wyborcza     

w sumie: 82
  • 0

    69. ~zbigniew  2014-01-20 13:42:03  host: 89-74-95-145.dynamic.chello.pl

    Pod względem jakości najlepszy w Polsce jest Plus, natomiast Play jest najlepszy pod względem finansowym. Kto bogaty i stawia na jakość wybiera Plus, inni Play.

  • 0

    70. ~  2014-01-20 14:11:41  host: s21-13.opera-mini.net

    Ja bym chciał jakość Plusa i ofertę 30% rabatu na abonament i miałbym sieć prawie idealną. T-Mobile i Play mogliby nie istnieć.

  • 0

    71. ~  2014-01-20 14:13:43  host: 178-36-215-102.adsl.inetia.pl

    @68, czytamy ze zrozumieniem. Napisałem, że to oferta utrzymaniowa natomiast TM i NJU jest standard na dzien dobry.

  • 0

    72. ~  2014-01-20 14:15:40  host: 178-36-215-102.adsl.inetia.pl

    @68, jeżeli mam przenieść się od jakiegoś operatora do Play tzn. już korzystam więc dla abonamentowców takie oferty są dostępne.

  • 0

    73.  2014-01-20 14:27:50

    Mumio nie jest kabaretem dla mas... Co tu dużo mówić - masy nie rozumieją tego humoru. Mogą zarabiać gdzie chcą, jeśli te pieniądze mają przynieść tak wartościowe produkcje jakie oni robią. Nie zarabiają w telewizji jak większość kabaretów, inteligentnych, ale jadących z prymitywnym żartem (bo jak jest popyt i kasa to czemu nie?) więc niech zarabiają gdzie indziej. Mnie nie przeciągnie ta reklama, bo nie należę do osób które za pomocą ubioru, gadżetów, słownictwa, zachowania itp. chcą dorównać do pustaków prezentowanych w popularnych w durnych seriali kanałach telewizyjnych syntetycznych twarzy i ciał. Więcej powiem - mój przyjaciel jeden (klient Ery zatwardziały - bo najlepsza i najtańsza dla niego sieć) już to stwierdził - jak widze logo Plusa to mi oczy zachodzą mgłą i idę jak dziecko w tę mgłę - założyłem konto w Plus Banku ;-)

  • 0

    74. ~Nick  2014-01-20 15:15:40  host: 92.60.132.22

    69) akurat jakość w Plusie leci na łeb na szyję, corac więcej marudzi na zasięg, gdzie do niedawna był dobry. Taka nowa polityka, Cyfrowy Polsat i LTE a Plus to tak na marginesie przypadkiem w tranzakcji wiązanej.

  • 0

    75.  2014-01-20 16:24:18

    74.Miałem internet w Orange to była poraźka,internet w Play konkretna źenada zastanawiałem się długo nad Plusem i to był dobry wybor ,nie sciemniaj i nie pisz takich głupot bo jak czytam co piszesz to ciągnie mnie nawymioty.Podaj przykład operatora w Polsce który na tak dobry zasięg?

  • 0

    76. ~Nick  2014-01-20 16:38:47  host: 92.60.132.22

    75) Ja o zasięgu komórkowym Ty o LTE, to się nie dogadamy. Mówię co wiem, a znajomy pracuje dla Polkomtela i klnie na czym świat stoi, ile ludzi dzwoni i się wkurza na coraz gorszy i wciąż pogarszający się zasięg Plusa, gdzie nie było wcześniej problemów, nim Polsat się nie wmieszał. Nie wiem co ma jedno wspólnego z drugim, może nadajników im brakuje i maszty ludziom zakaszają pod LTE i Polsat, skąd mam wiedzieć. Natomiast wiem co mówią klienci Plusa o zasięgu.

  • 0

    77. ~Calm7  2014-01-20 16:44:16  host: n14-02-02.opera-mini.net

    76). A to nie wina tych od plejaka? Coraz więcej ich się wiesza na Plusie..

  • 0

    78. ~  2014-01-20 17:41:52  host: s21-13.opera-mini.net

    A Pan Toruński już dawno przeszedł z Play do Plusa i to nie jakiś pionek, tylko jeden z czołowych pracowników Play uciekł.

  • 0

    79. ~  2014-01-20 17:45:23  host: s21-13.opera-mini.net

    @74 kup sobie słownik. Plus non stop modernizuje wszystkie technologie i nadajniki, to nie może nie być przejściowych problemów.

  • 0

    80. ~Nick  2014-01-20 18:08:41  host: 92.60.132.22

    @79 kup sobie vademecum dobrego wychowania, bo nie widzę powodu do osobistych wyjazdów z powodu najzwyklejszej literówki. A takie tłumaczenie jakoś do mnie nie przemawia, bo co ma zasięg komórkowy, do poszerzania zasięgu LTE? Taki bardziej PR-owski bełkot jak dla mnie.

  • 0

    81. ~  2014-01-20 21:08:12  host: s21-13.opera-mini.net

    @80 oj nie chciałbyś wyjazdów. To, że robisz byki i zwrócił ci ktoś uwagę jest dla ciebie osobiste, to masz nie tylko problem językowy. Zasięg to nie tylko LTE, ale rozbudowa szkieletu, stawianie non stop nadajników od Aero2, wymiana radiolinii i dołączanie DC do 2100. Skoro dla ciebie to LTE, to masz małe pojęcie na temat zasięgu i infrastruktury.

  • 0

    82. ~Palcem w oko  2014-01-20 22:51:01  host: 178-37-63-75.adsl.inetia.pl

    Rzec to trzeba i przyznać Plusowi odwagę, że pokazali doskonałą fantazję, reklamując za darmo Play. Nie ma to, jak reklama zrobiona przez konkurencję. Coś mi się zdaje, że Play może się stać mistrzem pijaru w tym roku.

  • 0

    83. ~Daniel  2014-01-21 14:36:54  host: 92.60.132.22

    A mnie sie zdaje ze to poprsotu kolejny chwyt reklamowy jak 10 sek reklama typu: 6 na 10 przechodzi do PLAY. ten rok przyniesie wiele zmian, może Play zniknie? Moze ktoś kupi Tyle akcji by móc wchłonąć play z strukturą i bazą klientów??

  • 0

    84. ~Calm7  2014-01-21 14:56:18  host: n14-02-02.opera-mini.net

    A niech biorą go W3 we Trzy, każdy po 3mln z haczykiem, i będzie święty spokój z tym plajem ;-)

  • 0

    85.  2014-01-21 15:00:41

    84: Ale na co wtedy zwalalibyście problemy z przeciążonymi sieciami??? Zastanów się co wypisujesz. ;P

  • 0

    86. ~Calm7  2014-01-21 15:50:18  host: n14-02-02.opera-mini.net

    85). Ja mam taką sieć, gdzie mi nic nie ciąży, nie przerywa, i słychać wyraźnie, więc nie wiem z czym do ludzi ;-)

  • 0

    87. ~rz  2014-01-22 03:52:54  host: galileo.sanok.biz

    Najbardziej durna odpowiedź jakiej mogła udzielić. Solorzowe d....olizaki, przesiaknely już tą specyficzną firmą taty i syna.

  • 0

    88. ~jacguszi  2014-01-23 19:40:19  host: public-gprs516466.centertel.pl

    Internet w plusie kiedyś działał w całej polsce teraz już nie . Dzięki ci solorz !

Dodaj swoją opinię