Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus.pl ciągle darmowy z komórki

Plus.pl ciągle darmowy z komórki

WitekT 1 Kwietnia 2008 12:54

0 0
Plus przedłuża promocję, w ramach której klienci sieci mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl.

Korzystanie z portalu w komórce pod adresem wap.plus.pl pozostanie bez opłat do końca roku. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników Plusa, MixPlusa, Simplus i Samych Swoich.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~LOLO  2008-04-01 16:40:44  host: apn-77-114-79-113.gprs.plus.pl

    23 - innym działa, a tobie nie chce... magia, jestes naznaczony ;)

  • 0

    25.  2008-04-01 17:05:12

    23. - nie jest ważne skąd masz - ważne jakie masz ;-)

  • 0

    26.  2008-04-01 17:06:22

    Ja też mam stamtąd - i jak wcześniej mówiłęm - wina karty jest zawsze, kiedy mam APN inny niż wapowy, natomiast się reperuje jak mam taki jak być powinien.

  • 0

    27.  2008-04-01 17:08:39

    A propos kitu... Kit to Tobie już ktoś dawno wcisnął dlatego Ci nie działa ;-) Mam chęć Ci pomóc, więc pytam jakie masz aktywne ustawienia. Ty nie chcesz mojej pomocy - odpowadasz niezbyt miło, ska masz... Jak mówię - nie wystarczy mieć, trzeba umoeć wykorzystać. Ty nie potrafisz. Zmień telefon na prostszy ;-)

  • 0

    28.  2008-04-01 17:16:58

    23. - a powiedz... Opera Mini... Podoba Ci się?

  • 0

    29.  2008-04-01 17:23:41

    wlo; nie wysilaj się, też mówiłem że to wina APN, naprawiło się po jego zmianie, jednak jak widać pewne osoby nie dają sobie tego wytłumaczyć. Fakt jest taki że w mojej K800i ten cholerny APN sam się co jakiś czas zmieniał na internetowy, dobrze że ten telefon już dawno poszedł do ludzi ;-)

  • 0

    30. ~Daro603  2008-04-01 18:00:20  host: f142-181.opera-mini.net

    Konfigurację ustawień do danych usług można sobje przesłać dokładnie ze tej strony http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/telefony/k onfiguruj_telefon_przez_internet/konfiguracja_zdalna/ Nawet ze mini opery można to sobje przesłać;-) Jak się otrzymuje ustawienia to trzeba wpisać kod 1234. Żeby za free w pełni przeglądać strony plus.pl to trzeba ustawić sobje profil WAP. A żeby korzystać ze tych pakietów internetu to trzeba sobje ustawić profil INTERNET. Można ze tamtej strony sobje też przesłać ustawienia do transmisji VIDEO i do Mms-ów.

  • 0

    31. ~Daro603  2008-04-01 18:12:58  host: f142-181.opera-mini.net

    Do wlo: Skąd mogę się dowiedzieć czy jest dostępna nowsza wersja opery mini???. Czy to gdzieś pisze czy muszę poprostu pobrać operę mini ze strony http://mini.opera.com????. Ja mam teraz wersję 4.0.10406 Wyszła ona 28lutego br.

  • 0

    32. ~M. G.  2008-04-01 18:20:40  host: aarp108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powinno być na stałe. Promocje powinny iść już do lamusa.

  • 0

    33. ~kwistas  2008-04-01 18:24:07  host: w3cache.wignet.pl

    Dario jeśli w necie na głównej stronie opery nie ma nowszej przeglądarki niż twoja to oznacza ze żadnej nowszej aktualizacji nie ma.

  • 0

    34. ~Daro603  2008-04-01 20:21:52  host: f142-179.opera-mini.net

    Do kwistas: Niewiem na której stronie takie coś powinno pisać. Wogule nigdy takiej informacji niebyło!!. A już kilka razy zmieniali wersję 4.0 Czyli jest 4.0 i kilka cyfr. Wiem że te zmiany są takie minimalne. Czyli są wyeliminowane błędy opery mini ze poprzedniej wersji. Chyba najnowsza to ta co ją mam, czyli 4.0.10406

  • 0

    35.  2008-04-01 22:10:56

    Ja pytam o Operę Mini, bo nawigując z Opery, także portalu Plus.pl nie można za bardzo sobie poprzeglądać. A wielu użytkowników tak właśnie próbuje ;-) Tak to chyba najnowsza.

  • 0

    36. ~tymis  2008-04-01 22:24:57  host: proxy3.tkdami.net

    Korzystanie z portalu Plusa w komórce bez opłat to wg mnie chyba jego jedyna zaleta. Taki portal był dobry kilka lat temu a nie teraz. W czasach kiedy WAP raczkował a transmisja danych była droga stworzenie tego typu serwisu to byłoby coś. A jeszcze jakby wprowadzono bezpłatne połączenia przy WAP-ie przez dial-up kiedy nie było GPRS... Dziś kiedy transmisja jest tania, mniej potrzebujący mają pakiety danych, więcej potrzebujący mają iPlusa, informacja (i nie tylko) jest powszechna, dosłownie w zasięgu ręki. Kwestią już nie jest dostęp do informacji ale jakość tej informacji. Mając swobodny dostęp do internetu przez komórkę i zainstalowaną np.: Operę Mini mamy dostęp do źródeł informacji, które nas interesują i dodatkowo uważamy je za wiarygodne i wyczerpujące. Co takiego może nam zaoferować portal Plusa z informacją w pewnym sensie wybiórczą w porównaniu z informacją ogólnodostępną w internecie???

  • 0

    37.  2008-04-01 22:33:54

    ~tymis - no racja... Ale w takim razie powiedz - po co Telepolis, po co Telix, po co Media2, GOL? Wszędzie te same informacje sa przecież ;-)

  • 0

    38. ~tymis  2008-04-01 23:48:36  host: proxy3.tkdami.net

    *wlo: Ja to widzę tak, że portal Plusa to pewien wybrany zbiór informacji natomiast te serwisy wymienione przez Ciebie oraz inne nie wymienione z nazwy składają się na całość informacji i tworzą pewien rynek. Na tym rynku jest normalna konkurencja, lepsze serwisy zyskują czytelników i pozyskują reklamodawców, gorsze tracą swoją pozycję. Czytelnik ma niczym nie skrępowany wybór i to czytelnik dokonuje wyboru. Na portalu Plusa jednak ktoś to robi za czytelnika...

  • 0

    39.  2008-04-02 10:25:47

    ~tymis - no nie zgodzę się... To włąśnie taki sam jak inne z portali (w sumie informacyjnych), tyle, że wzbogacony o jakieś... jak to się mówi? kontent? no w to właśnie co oferuje operatoir dodatkowo dla swoich abonentów/użytkowników. I "za darmo" przy okazji. Nie wydaje Ci się przecież, że dadzą dostęp darmowy do - nie wiem - onetu lajtowego czy wirtualnej w wersji komórkowej? Masz nieskrępowany wybór - dokłądnie tak jak tu - wpisujesz określony adres w oknie praeglądarki. Te same zasady są. Normalne jest, ze nie będą pisać o wszystkim. Dlatego jest telepolis bo onet tego nie zapewnia. Dlatego jest, no co - 1944.pl bo interia tego nie daje. Każdy z serwisó ma wybraną informację. Każdy. Czy ogólny serwis czy branżowy, tematyczny itp. Gdybym ja miał stronę (btw mam, ale pustą ;-)) też byłyby na niej określone wybrane zasoby. Telepolis zawiera całość informacji? Może branżowej - a i to nie całość... Mi brakuje - na co naciskam zresztą - kwestii prawnych. Kwestii związanych z oddziaływaniem (czyli więcej informacji o badaniach, opinii itp. - ale fachowych - są takie) itd. Każde media robią coś za czytelnika - dlatego jest ich tyle - żeby każdy mógł wybrać. Ja z Plus.pl akurat nie korzystam za często.

  • 0

    40.  2008-04-02 11:10:51

    a propos Opery Mini - jest nowa beta - 4.1. Podobno 50% szybsza będzie od 4.0 ;-) Można już pobrać.

  • 0

    41. ~dimi  2008-04-04 15:51:35  host: aawv195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak samo jak czasoumilacz. jak na razie do 15 maja, ale moze i to przedłużą. fajnie by było

  • 0

    42. ~patryk  2008-06-10 08:19:58  host: czl124.internetdsl.tpnet.pl

    portal plus.pl jest płatny. u mnie jest pobierana opłata za każdym razem!!!

  • 0

    43. ~crisziak  2008-09-09 17:27:14  host: dynamic-87-105-237-6.ssp.dialog.net.pl

    czy obecnie także jest bezpłatna?

Dodaj swoją opinię