telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: pierwszy "salon flagowy" w Warszawie

Plus: pierwszy "salon flagowy" w Warszawie

LuiN 15 Kwietnia 2011 16:54

0 0
Jesienią w Warszawie, u zbiegu ulic Brackiej i Chmielnej, w Nowym Domu Jabłkowskich, powstanie pierwszy salon flagowy Plusa. Lokal o powierzchni 405 m2 będzie pełnić m.in. rolę ekspozycyjną, edukacyjną i badawczą.



Salon będzie zaprojektowany w sposób elastyczny, umożliwiający zmiany ekspozycji i wykorzystanie powierzchni do różnorodnych działań. Rozległa przestrzeń salonu w Nowym Domu Jabłkowskich wykorzystywana będzie do organizacji wykładów i paneli dyskusyjnych na temat nowości technologicznych prowadzonych przez autorytety w danej dziedzinie, przedstawiania nowych usług, a także do prezentacji licznych projektów kulturalnych, w które zaangażowany jest operator sieci Plus.

Źródło tekstu: Plus     


Dodaj do:
w sumie: 37
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2011-04-15 20:09:39

    Ja tam żadnych flag nie widzę..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~słoneczny  2011-04-15 21:16:17  host: dfk152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19, może w przypadku 1 osoby to ma sens. Jednak ja sobie nie wyobrażam żeby 3-4 osoby z którymi dość długo rozmawiam, obdarowały mnie osobną komórką. Miałbym latać z 4 telefonami w kieszeni żeby ktoś tam miał taniej? Najlepsza płaska stawka do wszystkich. A salon - piękny, tylko co z tego wynika dla przeciętnego Kowalskiego? :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26.  2011-04-15 21:21:00

    Aż takie przeciągi w tym salonie planują? Nie wiem kto robił im tę wizualizację, ale powinien stracić pracę, zanim jeszcze bardziej firmę skompromituje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~  2011-04-15 22:53:48  host: z32-15.opera-mini.net

    Komu przeszkadza salon flagowy Plusa? Czyje oburzenie jest największe? Czy użytkownik szacownego Simplusa opluwa miejsca w których oferuje się marne oferty sieci przebijającej inne liczbą porządkową sugerującą technologię? Każdy czytelnik może ocenić to sam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Maciej  2011-04-15 23:20:33  host: aejm92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sumie od zmiany Ery na T, Plus będzie mógł używać sloganu: "Najstarsza marka komórkowa w Polsce" :)) A propos samego Plusa nie wiecie czy w ofercie korpo oferuje może taką aplikacje: http://maciundo.wordpress.com/2011/04/14/siec-korporacyjna-aplik acja-w-telefonie/ ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~  2011-04-15 23:36:08  host: t19-13.opera-mini.net

    Jak zwykle same bzdury w komentarzach że nawet czytać się nie chce. Plus otworzył nowy salon który pełnić będzie jednocześnie role hurtownii swoich prepaidów. Są problemy w wielu miejscach w warszawie, poznaniu, krakowie itd słowem wszędzie ludzie chcą się zaopatrzyć najczęściej w strater simplusa ale nie mogą bo sąsiad, brat, kuzyn czy nieznajomy zdążył ich uprzedzić. Centralna hurtownia prepaid to dobre rozwiązanie by sprostać wymaganiom rynkowym, klient nasz pan, nie można go zawieść i o tym doskonale wiedzą włodarze polkomtela.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2011-04-16 07:03:19

    Popieram 29, też słyszałem że jest więcej chętnych na startery simplusa niż mają w kioskach zazwyczaj bo szybko im schodzą jak świeże bułeczki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~AoD  2011-04-16 07:26:25  host: 85-222-0-240.home.aster.pl

    A miał to być pierwszy Apple Store w Polsce... :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~orange  2011-04-16 08:25:01  host: dyy138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szpanerstwo za ukradzone ludziom pieniądze

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Jaros  2011-04-16 10:30:38  host: z30-12.opera-mini.net

    Mam nadzieję ze bedzie otwarty conajmniej do 21, a jak bedzie tradycyjnie do 18 to będzie kolejny martwy punkt w centrum warszawy ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2011-04-16 10:30:40

    Kurde co Ci wszyscy ludzie robią z tymi starterami?5 telefonów na raz każdy nosi czy co?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2011-04-16 11:16:05

    @31 no właśnie.. czemu Plus nam odebrał tyle szczęścia :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~jojo  2011-04-16 15:34:35  host: z36-12.opera-mini.net

    To prawda, ze play ma skromniej urządzone swoje salony ale uwazam ze sa w lepszym stylu zabudowane. Taka jest moja obiektywna opinia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2011-04-16 16:00:50  host: dct54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Simlocka można zjąć za free tylko w salone Plusa. lepiej jak jest ich więcej niż mniej. Poza tym parę osób więcej ma pracę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~  2011-04-16 22:18:21  host: ip-89-174-120-9.multimo.pl

    W Domu Jabłkowskich to powinien powstać flagowy salon Apple'a, ewentualnie Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~mirekb  2011-04-16 23:20:59  host: user-109-243-185-40.play-internet.pl

    prezentacja multimediow,siec lte razedm z polsatem i aer o2,promocje na net w telu.trudno-jak ktos za 60zł ma 150 min/sms to jest za co inwestowac-pytanie tylko w co?polkomtel idzie pod mlotek wiec bedzie to juz wszystko jedno.sądze ze wygrani juz wiedzą ze wygrali plusa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Realista  2011-04-18 15:20:26  host: 89-79-81-212.dynamic.chello.pl

    Wszystko fajnie, tylko mogliby przestać straszyć ofertami. Po 10 latach poszedłem do playa. Płacę 60% mniej i korzystam z telefonu więcej. Plus nie dba o klienta, każde kolejne taryfy pogarsza zabierając z nich a to stacjonarne w pakietów, a to psując przelicznik na sms i wyrzucając przelicznik na mms. Telefony w cenach z orange. Może po sprzedaży operatora coś się tam zmieni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~MaszOk  2011-04-27 11:53:48  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    Nowy salon to kolejna inwestycja w rozwój kultury. Plus już teraz jest mocno zaangażowany w różnego rodzaju projekty społeczne i kulturalne. Po zmianie właściciela na pewno poszerzy swoją działalność prospołeczną o kolejne przedsięwzięcia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~wozio  2011-08-13 09:47:40  host: anc250.internetdsl.tpnet.pl

    45. sadze ze wszyscy operatprzy otworza tam salony ale plus zgarnoł najlepszy punkt duze witryny :) jak wiem pukt ma być otwarty do 20 w sobote i niedziele też :) wiec napewno nie bedzie to "martwy punkt" a pomysł świetny tylko czy bedzie aż takie zainteresowanie zakupen aktywacji jak narazie Plus ma najgorszą oferte (no moze poza firmową) czas pokarze co bedzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~Piotr  2011-12-18 13:31:41  host: nat-tor1-6.aster.pl

    Te sklep jest naprawdę ciekawy, duzo telefonow, bardzo unikatowy dizajn. miejsce bardzo widoczne, a witryny de luxe. ogólnie udany projekt archtektoniczny.

Dodaj swoją opinię