Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Piąte doładowanie gratis

Plus: Piąte doładowanie gratis

LuiN 8 Czerwca 2015 10:10

18 6

W nowej promocji Plusa wszyscy użytkownicy usług na kartę mogą otrzymać piąte doładowanie konta gratis.



Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:
  • zapisać się do promocji poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8844 o treści START,
  • czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,
  • po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty kwotą najniższego wcześniejszego doładowania.

Z promocji 5te doładowanie gratis mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6 i Plus Internet na Kartę.

Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje wyzerowany i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji, gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni, następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.




Przyznane bonusowe zasilenie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.

Zobacz: regulamin promocji

Jak oceniasz promocję Plusa "5te doładowanie gratis"?

Bardzo atrakcyjna
13.23%
Atrakcyjna
27.63%
Nie wyróżnia się
9.34%
Mało atrakcyjna
9.34%
Bardzo mało atrakcyjna
35.02%
Nie mam zdania
5.45%

Wszystkich głosujących: 257



Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 31
  • -4

    12. ~  2015-06-08 11:36:33  host: ebb100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5, 25% matematyku jeśli już.

    W każdy weekend jest +30%, średnio co 1-1,5 miesiąca jest +50%. Teraz doładowanie gratis, które ktoś może dostać i tak mimochodem. Dodać należy dobry ogólnopolski zasięg, LTE800 które super się sprawdza do przeglądania neta. No ale fakt, w Virgin czy w Playu może być 2-3 zł taniej w skali miesiąca. Ciekawe jak się wtedy tacy ludzie czują, gdy zaoszczędzą tak astronomiczną kwotę? Jak milionerzy? Sam byłem w Play, później w Virgin i co? Wieczne skakanie po nadajnikach, telefon leży, mam zasięg a po chwili przychodzi SMS ze ktoś dzwonił. Uciekające słowa, telefon sie grzeje podczas przeglądania neta. Oczywiście można przejść na roaming krajowy, ale wtedy mamy mulący net i brak LTE. Przeszedłem do Plusa i po prostu to jest inna liga pod względem jakości. Play się może sprawdzi w miastach, ale gdy ktoś trochę podróżuje, to niestety trzeba szukać u innych opów.

    Ale oczywiście zaraz się zlecą zaklinacze węży od Playa i będą przekonywać, że nawet na księżycu mają ten ich zasięg 8G i to FullHD w 3D, ale niestety rzeczywistość jest inna...

  • 2

    13.  2015-06-08 11:48:00

    @12. Mea culpa! 25%!

  • -2

    14.  2015-06-08 12:15:46

    Ja tam bardzo lubię Plusa nie wiem czemu ludzie ich nie lubią u mnie cała rodzina jest w Plusie i jest ok

  • 1

    15. ~pabloki  2015-06-08 12:16:17  host: 213.158.222.158

    to sie powinno nazywać promocja dla frajerów. jak pisano wystarczy sie zagapić i jedną 5 wrzucić by bonus był znikomy. zreszta jest kolejny kwiatek : promocja do odwołania co prawda operator zastosuje wypowiedzenie 30 dniowe ale co jeśli promocja sie skończy 31.08 ? ewidentna promocja na zrobienie skarbonki z prepaida przez to zatrzymanie klienta w sieci . takie chamskie wyciaganie kasy.

  • 1

    16. ~  2015-06-08 12:25:41  host: host-81-190-228-9.wroclaw.mm.pl

    @15
    Wystarczy koledze który łyka takie promocję zrobić dobry uczynek i doładować przez neta za 5zł haha i po promocji.

  • 1

    17. ~pabloki  2015-06-08 12:33:07  host: 213.158.222.158

    @16 to jest dobry patent w ramach pomocy koleżeńskiej, nawet nie trzeba sie przyznawać. tylko wczesniej trzeba zapytać czy kolega słyszał o promocji bo inaczej piątka zmarnowana.

  • -4

    18.  2015-06-08 13:04:20

    No dobre - bez dyskusji dobre ;-)

  • -4

    19.  2015-06-08 13:05:15

    No ale wiadomo - szkoda, że nie do każdego...

  • 2

    20.  2015-06-08 13:08:33

    @12. Oj ja znam tą jakość Plus, szczególnie jakość U900. Dwa najbliższe mi nadajniki ledwo zipią. O ile download mam na poziomie około 2 Mb/s tak upload jest zapchany totalnie tzn. 0,01-0,02 Mb/s. Po przełączeniu się na EDGE jest lepiej z uploadem, około 0,2 Mb/s. Mimo to przez ten padnięty upload nie daje się normalnie używać Skype czy TeamViewer. Jakoś NetWorks! nie ma problemu z tej samej lokalizacji wyciągać 3 Mb/s downloadu i 1 Mb/s uploadu.
    Pisałem do Plusa w tej sprawie raz, pomogło na kilka tygodni. A ludzie się męczą z uploadem o prędkości mniejszej niż 'wdzwonka" sprzed lat.
    BTW cierpią nie tylko klienci Plusa ale i Aero2.

  • 1

    21. ~Calm7  2015-06-08 14:39:25  host: abaj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie to i tak za dużo.

  • 0

    22. ~4D  2015-06-08 17:08:43  host: n06-09-03.opera-mini.net

    Co wy tak jęczycie?! Przecież to promocja zachęcająca do doładowania konta oraz dająca DODATKOWE korzyści - coś w stylu "Skarbonki" w Orange, tylko zamiast 5% w Plusie dostajemy nawet 25% więcej. Oprócz tego są przecież inne promocje doładowań - chciażby przez aplikację mPotwór.

  • 0

    23.  2015-06-08 17:31:23

    22Jęczą bo nie ma takich doładowań - na konto główne, z możliwością wykorzystania np. do zabawy w konkursy - u innych operatorów ;-)

  • 0

    24. ~Piotrek  2015-06-08 22:13:31  host: 188.146.77.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jak ktoś bogaty i kupi 4 doładowania po 150/180 zł to dostanie 900 zł za 600 - a jak kupi doładowania na allegro po 140 to za 560 :-)

  • -1

    25. ~Piotrek  2015-06-08 22:15:59  host: 188.146.77.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W taryfie internetowej do tych 900 zł jest dodatkowo 120 GB na rok do wykorzystania - więc w sumie ciekawa promocja

  • 0

    26. ~  2015-06-09 19:44:28  host: 46.205.3.133.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Chodzą słuchy na wykop.pl , że plusbank ma spore kłopoty z bezpieczeństwem w internecie

  • 0

    27. ~Daniel  2015-06-09 23:53:41  host: 088156129059.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Całkiem spoko pomysł. Widać, że Plus chce teraz dużo ludzi do rozwiązań kartowych przyciągnąć, bo ruszyli też z darmowymi starterami "z wkładem". Co by nie mówić, jest to dobry sposób na przyciągnięcie uwagi.

  • 0

    28. ~  2015-06-10 07:46:50  host: 62.244.135.224

    A skoro już przy Plusie jesteśmy, to Plusbank został zhackowany.
    http://tlp.is/6kf

  • 0

    29.  2015-06-10 08:04:51

    28 - w jakim sensie i z jakimi skutkami? Mam parę groszy na koncie w Plus Banku - nie zauważyłem jednak, żeby mi coś ubyło, albo żebym nagle jakieś "dziwne" transakcje zaczął realizować ;-)

  • 0

    30. ~Technik  2015-06-10 23:17:09  host: 178235009229.warszawa.vectranet.pl

    Pełne przejęcie kontroli na serwerem transakcyjnym i spora cześć bazy danych przejęta. Czyli komu chciał zrobić przelew to zrobił, a kogo dane bedą latać po Internecie, a kto będzie za słupa pożyczkowego robił to czas pokaże.

  • -1

    31. ~R  2015-06-11 06:17:51  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Wlo już robi za słupa i zaciesza :-) sam nie wie z czego.

Dodaj swoją opinię