Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: pakiet 7 GB za pierwsze doładowanie

Plus: pakiet 7 GB za pierwsze doładowanie

msnet 16 Maja 2018 15:00

5 9

plus logo nakarte mix

Od dzisiaj można korzystać z promocji zielonej sieci, w której za zasilenie konta za minimum 5 zł otrzymamy pakiet 7 GB ważny przez 7 dni.

Od 16 maja do odwołania dostępna jest w sieci Plus promocja "Pakiet Internet 7 GB". Mogą skorzystać użytkownicy wszystkich ofert na kartę i MIX, którzy w ciągu ostatnich 365 dni nie doładowywali konta za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.




W celu wzięcia udziału w promocji należy:
  • wysłać darmowego SMS-a o treści PAKIET na nr 80505,
  • za pośrednictwem strony www.plus.pl/doladujonline zasilić konto kwotą co najmniej 5 zł.

Pakiet 7 GB przyznawany jest na 7 dni.

plus 7gb za doladowanie

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | pakiet internetowy | doładowanie

w sumie: 30
  • 1

    1. ~burza  2018-05-16 15:08:58  host: dju111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy jest jeszcze ktoś kto nie doładowuje konta przez internetowy bank? super promocja dla nielicznych, naprawdę nielicznych

  • 0

    2. ~tsktsk  2018-05-16 15:10:14  host: public-gprs375954.centertel.pl

    Każdy operator daje coś za doładowanie z konta bankowego, ja się pytam GDZIE ONI MAJĄ RODO? jak ma nie być handlu danymi osobowymi? i tak 30% numerów zarejestrowanych jest na słupów

  • 2

    3. ~pabloki  2018-05-16 15:10:15  host: user-5-173-105-3.play-internet.pl

    to juz lepiej zeby nie było. kiedys nie trzeba było aktywowac promocji a dziś trzeba i aż na 7 dni.

  • 0

    4.  2018-05-16 15:10:40

    A ciekawe jak traktują doładowanie w bankomacie?

  • 0

    5.  2018-05-16 15:20:35

    bankomat = bank prawdopodobnie ;)

  • 0

    6.  2018-05-16 15:23:01

    Ciekawe czy działa także w Plush?

    W regulaminie jest Abonentów Na Kartę.

  • 0

    7.  2018-05-16 15:24:30

    @5: a niby jaki bank? liczy się sprzedawca doładowania raczej

  • 0

    8.  2018-05-16 15:25:48

    7 GB na 7 dni i to tylko za pierwsze doładowanie przez Internet, WOOW!!! normalnie promocja roku.

  • 0

    9. ~Milano  2018-05-16 15:37:11  host: user-94-254-144-74.play-internet.pl

    Śmieszna ta promocja. Pewnie Solorzowi potrzeba nadplanowego zastrzyku gotówki - na odprawy dla zwalnianych z jego mediów dziennikarzy. Poszedł na układ z rządem to teraz trzeba pozbyć się nieprzychylnych reżimowi dziennikarzy.

  • -1

    10. ~  2018-05-16 15:40:29  host: user-94-254-163-164.play-internet.pl

    Super promocja, warto skorzystać. Inni nic nie proponują i dla maruderów tak jest lepiej, bo nie ma na co narzekać.

  • 0

    11. ~654  2018-05-16 15:45:04  host: user-94-254-182-6.play-internet.pl

    @2 skąd masz takie informacje że 30%?

  • 0

    12. ~pabloki  2018-05-16 15:48:29  host: user-5-173-105-3.play-internet.pl

    6 zgodnie z regulaminem karciarz plusha jest abonentem na kartę. w przypadku nieprzyznania nalezy powołać sie w reklamcji że klient plusha jest abonentem na kartę na podst RŚUT dla abonentów na kartę .

  • 0

    13.  2018-05-16 15:52:29

    2 - a o co chodzi z tym RODO w tym kontekście?

  • 0

    14. ~pabloki  2018-05-16 15:52:48  host: user-5-173-105-3.play-internet.pl

    10 orange nie dawało 100 zł i GB ? plus nie dawał 50% rabatu na mnp i za doładowanie ? tmobile znów ma 90 dni za darmo. play chyba nie daje nic .

  • 1

    15. ~Flej  2018-05-16 15:53:56  host: 188.146.128.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Promocja dla nikogo w sieci ze skansenem LTE. Jeszcze Polsat zrobił się PiSowski...

  • 0

    16. ~pabloki  2018-05-16 15:55:04  host: user-5-173-105-3.play-internet.pl

    13 pewnie ktos myśli ze dane klienta sa sprzedawane jak ładujesz przez internet. ktoś pewnie nie wie że jak nie zaznaczy zgód marketingowych to wymiana danych będzie tylko dla celów doładowania . spełni więc to kryteria rodo.

  • 0

    17. ~xy  2018-05-16 16:18:05  host: user-94-254-231-118.play-internet.pl

    @9,15: Możecie coś więcej na ten temat?

  • -1

    18. ~Tom  2018-05-16 16:51:20  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    Wczoraj kupiłem starter Plusha za 5 zł i mam 6 GB do wykorzystania przez 7 dni. Plush też się łapie? To w sumie będzie kolejny tydzień z internetem :). Ale promocja :)

  • 0

    19. ~tsktsk  2018-05-16 16:51:47  host: public-gprs375954.centertel.pl

    @11 w TV ostatnio mówili że 30% firm jest na słupa, więc też i na słupa rejestrują numery
    @13 wiadomo że jak kupisz doładowanie w kiosku to nie ma danych kupującego tylko dane kioskarza, a jak płacisz online to mają pełne dane a RODO to nowa ustawa o ochronie danych

  • -1

    20. ~Czerwona 7.  2018-05-16 17:07:23  host: a22-10-07.opera-mini.net

    9). Poszedł też po nagrodę:
    ,,Wjątkowa nagroda za 25 lat współpracy i 25 lat Telewizji Polsat. Zygmunt Solorz - przewodniczący Rady Nadzorczej Telewizji Polsat sp. z o.o. - odebrał specjalną statuetkę od firmy Eutelsat. Wręczono ją we wtorek w Toruniu podczas Ogólnopolskiej Konferencji Komunikacji Elektronicznej. Tegoroczna trzydniowa edycja imprezy dotyczy przede wszystkim rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce."

  • 0

    21.  2018-05-16 17:13:35

    W orange internet na kartę elastyczny pakiet to samo, tyle, że co 1zł/1GB/1dzień

  • 1

    22. ~Gaduairowiec  2018-05-16 17:31:00  host: a28-02-08.opera-mini.net

    7 dni?? Głuchy telefon im dac! Ja 3mce w Play na karte korzystam z 18GB za darmo.

  • 1

    25. ~ono  2018-05-16 17:50:49  host: public-gprs173983.centertel.pl

    Bardzo słaba promocja wysłałem sms i przyszedł sms nie jesteś uprawniony do skorzystania z promocji. Mam nowego plush.

  • 0

    26. ~oset  2018-05-16 20:01:31  host: user-94-254-131-114.play-internet.pl

    @26. pewnikiem zalogowani dodali cie do ignorowanych i nie widza tych bzdur które wypisujesz. koledzy jak to zrobic żeby wpisy tego trolla z 26 były niewidoczne ?

  • 0

    27.  2018-05-16 20:13:31

    @26: Nie da się tak jak piszesz- ignora można dać tylko zalogowanemu. Nic więcej nie dodam, bo nie wiem kto jest kim i kto się pod kogo podszywa. Nie chcę nikogo obrazić- to problem Redakcji.

  • 0

    28. ~Czerwona Nieodpuszczajaca 7  2018-05-16 20:44:42  host: a04-03-02.opera-mini.net

    No niech Plus kombinuje, bo mieć mniej prepaid od t-mobile to nie wróży nic dobrego...

  • 0

    29.  2018-05-16 21:34:38

    Słowo kluczowe "7GB za pierwsze doładowanie" hahhaha

  • 0

    30.  2018-05-17 07:52:07

    19 - kim są ci ONI?

  • 0

    31.  2018-05-17 07:53:31

    RODO nie jest nową ustawą o ochronie danych osobowych. Mało czytasz...

  • 0

    32. ~ty  2018-05-17 11:17:16  host: apn-95-40-126-52.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam nadzieje ze jeszcze wiecej osób z karty plusa odejdzie. Moze się plus obudzi, chociaż może nie bo karta to przychód 20 zl a abo to już 80 zl.

Dodaj swoją opinię