Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Oswajacz Internetowy również w ofercie mix

Plus: Oswajacz Internetowy również w ofercie mix

LuiN 7 Września 2011 16:57

0 0

9. września wchodzi do oferty sieci Plus Oswajacz Internetowy dla użytkowników Plusa Mix, czyli oferta pozwalająca na obniżenie oraz kontrolę kosztów korzystania z Internetu. Klienci będą mogli skorzystać z Oferty Smartfonowej z dedykowanymi pakietami internetowymi lub Oferty Standardowej, w ramach której dodatkowo będą mogli aktywować pakiety Non Stop.

Oferta Smartfonowa została przygotowana dla osób, które chcą być stale on-line. Oferta zawiera pakiety internetowe, które w trakcie kontraktu są automatycznie uruchamiane po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną (każdorazowo pobierając 10 zł):

Minimalna kwota doładowania 30 zł 40 zł 50 zł 60 zł 80 zł 100 zł
Pakiet danych
(opłata 10 zł)
- 300 MB 500 MB 1 GB

Klient może sprawdzić wykorzystanie pakietów internetowych krótkim kodem *121#, dodatkowo zostanie poinformowany SMS-em o wyczerpaniu limitu megabajtów. By móc dalej korzystać z pakietu internetowego, wystarczy zasilić konto kwotą minimalną (i automatycznie otrzymać kolejny pakiet), lub aktywować jeden z pakietów dodatkowych: Pakiet internetowy 25 MB za 5 zł lub Pakiet internetowy 125 MB za 6 zł.




Klienci Plusa Mix korzystający z Oferty Standardowej, również nie muszą obawiać się o wysokie koszty Internetu w telefonie. Przygotowane zostały dla nich pakiety internetowe Non Stop, w których po przekroczeniu określonego limitu danych, spada jedynie prędkość transmisji, ale można dalej  korzystać z internetu bez dodatkowych opłat. Pakiet z limitem 150 MB kosztuje 9 zł, a z limitem 500 MB - 15 zł.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2011-09-07 17:22:03  host: z47-11.opera-mini.net

    ja mam 2 GB za 10 zł w OFnk

  • 0

    2. ~  2011-09-07 17:31:55  host: v12-15.opera-mini.net

    "Pakiet internetowy 25MB za 5 zł lub Pakiet internetowy 125 MB za 6 zł." To chyba każdy wybierze opcję za 6 zł...

  • 0

    3. ~  2011-09-07 17:33:16  host: v12-15.opera-mini.net

    Bo różnica w cenie jest niewielka. A przecież różnica w megabajtach duża.

  • 0

    4. ~Pawels  2011-09-07 17:49:00  host: 46.238.231.45

    Tymczasem w taryfie "Pod Kontrolą" wciąż ani jednego pakietu :0

  • 0

    5.  2011-09-07 18:29:54

    I pakiety podane w tabelce, nie mają lejka... Plus coraz bardziej pogarsza oferty mix i abo.

  • 0

    6. ~marcin  2011-09-07 18:58:16  host: 093105141191.naklo.vectranet.pl

    Też mi nowość - te pakiety już były. Najlepsze są ceny telefonów na stronie Plusa. Niektóre poszybowały w górę o grubo ponad 100 zł. Ale w reklamie ponad 90% klientów jest zadowolonych.

  • 1

    7. ~  2011-09-07 19:13:31  host: v09-16.opera-mini.net

    6: Dokładnie 97% i chcą dobić do 100. ;-)

  • 0

    8.  2011-09-07 20:43:55

    Tak, niedługo wszystkich dobiją ;)

  • 0

    9. ~???  2011-09-07 20:55:34  host: public-gprs248529.centertel.pl

    do 1. jak masz 2GB za 10zł w ofnk?

  • 0

    10. ~Do 1  2011-09-07 21:34:50  host: v03-15.opera-mini.net

    No właśnie, jak?

  • 0

    11. ~  2011-09-07 21:46:26  host: 92-55-194-114.net.pbthawe.eu

    oferta tragiczna Przecież te starsze taryfy były o wiele lepsze... Jak tylko skonczy mi sie umowa to przechodze na karte

  • 0

    12.  2011-09-07 21:58:42

    kupuje 12 GB za 60 zł od znajomego w OFnk i mam neta na miesiąc

  • 0

    13. ~andw77  2011-09-08 10:11:59  host: wapgw1.wapgw.era.pl

    97% klientów jest zadowolonych z infolinii, czytajcie ze zrozumieniem ;-)

  • 0

    14. ~aga  2011-09-08 20:11:18  host: 77-254-27-146.adsl.inetia.pl

    plus chyba na siłę stara się pozbyć teraz starych klientów. nie wiem skąd biorą te ceny, ale na pewno odstraszają one większość klientów.

  • 0

    15. ~Madoxxx  2011-09-09 12:27:38  host: 80.48.17.122

    Fajnie, że ktoś z wielkich zabrał się za informowanie ludzi, czy tak naprawdę się "je" te smartfony. Ludzkość się rzuciła na to jak na świeże bułki, żeby być supertrendy, ale trzeba wiedzieć jak z tego sprzętu korzystać. fajnie, że Plus odpowiedzialnie do tego podchodzi - a nie jak Play - nakręca faktury na tysiąc złotych!

  • 0

    16. ~  2011-09-11 13:49:17  host: host-89-229-128-51.chelm.mm.pl

    Cholerna drożyzna w Plusie. I dobrze, niech klienci odchodzą, firma sprzedana, zmieni się zarząd i zmienią się warunki. Nie wiem czy prezesi próbują się nachapać przed wymianą stołków, czy o co chodzi, że Plus wychodzi zawsze najdrożej? Zasięg - jedyny plus Plusa. Co więcej jesteś w stanie zaoferować ludziom Plusie?

  • 0

    17. ~madoxxx  2011-09-16 14:45:39  host: 80.48.17.122

    Trzeba dobrze dobrać ofertę! Zależy czego szukasz, kolego powyżej. Mają bardzo konkurencyjne oferty, ale trzeba się orientować czego sie tak naprawdę oczekuje! Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię