Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus offline

Plus offline

LuiN 11 Maja 2009 11:55

0 0

Po cichej premierze nowej wersji elektronicznego biura obsługi klienta sieci Plus, równie cicho Plus blokuje dostęp do witryny. W ten oto sposób nowy Plus online, przeszedł w offline.

O starcie Plus online szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Od początku strona działała niestabilnie i nagminne było wylogowywanie użytkowników z koniecznością rozpoczęcia nowej sesji.

Z krytyką spotkała się nie tylko stabilność Plus online ale i jego forma. Tak o nowej wersji witryny pisze czytelnik TELEPOLIS.PL o nicku pwk:




Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami dotyczącymi nowego wynalazku. Nie wiem, po co takie parcie na wciskanie flasha we wszystko co się da. Do wyświetlenia wszystkich informacji na jednej stronie potrzeba chyba monitora 32 calowego - po co takie wielkie litery, animacje. To ma być proste i konkretne, szybko działające rozwiązanie, dostępne także mobilnie za pomocą przeglądarki WWW w komórce [...]

Po serii nieudanych prób ustabilizowania działania Plus online, w niedzielę 10. maja na stronę Plusa wrócił stary poczciwy E-BOK. Choć nie jest on aż tak atrakcyjny wizualnie, to przynajmniej do tej pory w miarę działał.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-05-11 12:10:48

    ,,Z krytyką spotkała się nie tylko stabilność Plus online ale i jego stabilność." - Coś mi tu nie pasuje ;-).

  • 0

    3. ~pduncz  2009-05-11 12:12:02  host: borzoi.net.icm.edu.pl

    "nie tylko stabilność Plus online ale i jego stabilność.". hm! ;-)

  • 0

    4.  2009-05-11 12:12:02

    guregori, pduncz - właśnie też zauważyłem, już poprawione, nie mniej dzięki śliczne za czujność:)

  • 0

    5. ~pduncz  2009-05-11 12:13:25  host: borzoi.net.icm.edu.pl

    Ciekawostka: "poczciwy" e-bok dostał nowe funkcje, np przeglądanie szczegółowe bieżącego wykorzystania środków.

  • 0

    6. ~ciapus  2009-05-11 12:14:31  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    2 - wiesz FF ma słownik ortograficzny a wyrazów bliskoznacznych już nie :D

  • 0

    7. ~  2009-05-11 12:15:11  host: gkk83.internetdsl.tpnet.pl

    lolka od plusa online za jajka powiesic... ale mysle ze wkrótce 1 logowanie sie do eboka bedzie kosztować tyle co 1 sms.

  • 0

    8.  2009-05-11 12:16:12

    ciapus - dobre:)

  • 0

    9.  2009-05-11 12:17:37

    @6, ciapus: A możesz mi polecić jakąś wtyczkę ze słownikiem wyrazów bliskoznacznych?

  • 0

    10. ~  2009-05-11 12:18:07  host: gkk83.internetdsl.tpnet.pl

    btw. plus online schował sie TU https://online.plus.pl/

  • 0

    11. ~mirekb  2009-05-11 12:21:14  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    na wiekszosci samsungów nie chodzi wap.plus.pl podobnie jak konfigurator wap/gprs na te telefony..ostro sie im posypało..pewnie robią testy platformy billigngowej dla prepaid przy okazji

  • 0

    12. ~dodek  2009-05-11 12:22:51  host: dqj14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nieźle, tak chcieli się popisać, że wystartowali z niedziałającym serwisem. trochę słabo to wygląda, mało poważnie

  • 0

    13. ~  2009-05-11 12:47:41  host: f96-050.opera-mini.net

    A w moim imieniu prosze o zajecie sie nowa bramka plusa (komercyjna), bo nie moge normalnie korzystac przez komorke. Przed zmiana bylo wszystko bardzo dobrze.

  • 0

    14. ~  2009-05-11 12:48:56  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Labilność strony, platformy pre paid. Normalka. Zwłaszcza niech uważaja Ci którzy mają miksa. Bo np 30 doładowań może się okazać że kontrakt to 34 doładowania. To tak na marginesie.

  • 0

    15. ~  2009-05-11 14:12:41  host: 192.193.245.14

    OD PIĄTKU BOK NIEDOSTĘPNY- TO SKANDAL JAKIŚ, ERA KAMIENIA ŁUPANEGO. Od piątku próbuje się zalogować- chwilowo niedostępny :-))))

  • 0

    16.  2009-05-11 14:48:57

    No rzeczywiście ktoś chciał przedobrzyć, albo ktoś nie wyrobił się czasowo i żeby nie dostać od szefów opeeru niedorobiony produkt zapodał klientom ;-) Mnie nie wylogowywanie wkurzyło... Bo to dobre - stary e-bok też wyklogowuje, tyle, że nie wychodzi z systemu - ten wychodzi - a głupie podejście do aktywnych usług na koncie czy na numerze. Mając aktywne połączenia konferencyjne system dawał mi jedną możliwość tylko - aktywacji. Co więcej - nie analizując mojej taryfy, nie wiedział, że mam to za darmo i żądał opłaty jak za usługę w jakiejś taryfie, której nie wiem czy ktoś jeszcze używa...

  • 0

    17. ~  2009-05-11 15:42:40  host: 87-205-194-250.adsl.inetia.pl

    "chcieli dobrze a wyszło jak zawsze"

  • 0

    18. ~berdys  2009-05-11 15:46:59  host: ip-94-42-36-211.multimo.gtsenergis.pl

    cholera, lider technologiczny ;/ siostra mnie wczoraj zasypala telefonami,jaki to szajs. Wysmialem ja, ze zawsze ma problemy i pewnie wszystko dziala tylko ona nie umie, ma wirusa itp... a tu patrzcie... jednak nie klamala!

  • 0

    19. ~ZICO  2009-05-11 16:45:54  host: 188.33.107.42

    Korzystałem kilkakrotnie z Plus online ale nie miałem problemów z wylogowywaniem. Zgadza się-wizualnie był atrakcyjniejszy ale jeśli miałby być tak awaryjny to faktycznie lepiej, że wrócili do E-BOKa :-)

  • 0

    20. ~Psion  2009-05-11 19:00:08  host: 87-205-229-62.adsl.inetia.pl

    Super pochwała dla Plusa, rzeczywiście ta nowa wersja, jak w większości opinii krytycznych... Ale powrót do starego i dobrego (ew. zwiększenie przepustowoci serwerów i poprawa stałego czasu dostępu aplikacji), NAPRAWDĘ brawo, ze jednak Ktoś jest tam mądry i podjął decyzję o powrocie! Pozdrawiam Wszystkich

  • 0

    21. ~tymis  2009-05-11 19:04:59  host: 082139032195.radom.vectranet.pl

    Jeden chce tanio, drugi chce wodotrysków, trzeci musi wdrożyć bez względu na zaawansowanie projektu bo tak ma ustawiony kamień milowy. Jak to w korporacji...

Dodaj swoją opinię