Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus odświeżył Muzodajnię

Plus odświeżył Muzodajnię

WitekT 15 Czerwca 2009 11:54

0 0

Plus uruchomił nową wersja sklepu z muzyką w sieci - muzodajnia.pl. Nowa szata graficzna oraz całkowicie przebudowana struktura wyszukiwania i prezentacji muzyki wpłynęła istotnie na poprawę przejrzystości poszczególnych działów i wygodę korzystania.

W poszczególnych gatunkach muzycznych możliwe jest wyszukiwanie według liter alfabetu lub za pomocą list polecanych utworów w kategorii Pop, Dance, Hip-Hop & R'n'B, Rock, Klasyka i Jazz. Na nowej Muzodajni nie zabrakło również możliwości personalizacji serwisu, oceny wybranych pozycji muzycznych i zapisywania ulubionych artystów i gatunków w specjalnej strefie użytkownika.




Poza muzyką, Muzodajnia oferuje informacje muzyczne i najświeższe plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć i wywiady z artystami. Użytkownicy Muzodajni będą teraz otrzymywać cykliczny newsletter poprzez MMS z informacjami o nowościach w serwisie oraz linkami do utworów. Dzięki temu będą mogli pobierać konkretne utwory na telefon przez jedno kliknięcie na link w treści wiadomości.

Muzodajnia to działający od lipca 2008 roku serwis internetowy oferujący setki tysięcy legalnych utworów na komórkę i komputer. Z usługi korzysta już 80 tys. osób. W ramach abonamentu w Plusie z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komputer i komórkę. Szerzej o opcjach abonamentowych pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~HIROL5  2009-06-15 12:15:55  host: dsy148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BAJU BAJU... NIE MA TAM MUZYKI TAKIEJ JAK TRZEBA- TRASH METAL !!!

  • 0

    2. ~lemur  2009-06-15 12:42:17  host: dpw15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy 80.000 w rok to dużo? chyba nie. ale się nie dziwię, bo ceny mają dosyć wysokie, a tyle jest źródeł muzyki w sieci

  • 0

    3. ~Boczi  2009-06-15 12:42:39  host: f142-058.opera-mini.net

    Niech się lepiej zajmą tym co trzeba...

  • 0

    4.  2009-06-15 12:46:29

    Witku: w linku jest przestawione "a" z "j".

  • 0

    5.  2009-06-15 12:50:56

    Spiite: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    6. ~  2009-06-15 12:53:30  host: p05-10.opera-mini.net

    co jeszcze plus poda w tym tygodniu?

  • 0

    7. ~  2009-06-15 14:08:15  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    nie wiem po co plus zajmuje sie takimi glupotami to jest siec komorkoa a nie sklep muzyczny.

  • 0

    8. ~  2009-06-15 14:09:03  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    @lemur ale w muzodajni masz legalną muzykę

  • 0

    9. ~  2009-06-15 14:09:44  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    niech lepiej odświeży swoją beznadziejną taryfę

  • 0

    10.  2009-06-15 14:36:19

    nie chodzi żeby było legalnie, chodzi o to, żeby było za darmo ;-)

  • 0

    11.  2009-06-15 16:05:45

    #2 chyba żartujesz :D mp3 po 10 gr., to dużo? #7 tak, to jest legalna muza i policja, ani nikt nic ci nie zrobi, a jak ściągasz nielegalnie z neta, to grozi odpowiedzialność prawna za takie "złe" czyny :P

  • 0

    12.  2009-06-15 17:08:38

    @11 A założysz się, że nikt nic nie zrobi? - były juz pozwy o ściąganie softu na szkode GNU free softawe fundation. (tacy eksperci...) A co do muzodajni - ceny rzeczywiście niskie, oferta w miare szeroka, szkoda tylko, że działają na zasadzie abonamentu (bo wypożyczalnia z DRM mnie nie interesuje). No i duży plus za brak DRM. Gdyby była tam muzyka której słucham myśle, że nawet byłbym skłonny związać się abonamentem.

  • 0

    13. ~bambo  2009-06-15 19:25:34  host: user-89-108-238-203.mobile.playmobile.pl

    wlo: ja nagrywam muze z tv kablowej i konwertuję do mp3. Jakość dla mnie wystarczająca i całkiem za darmo. Może powiesz, że nielegalnie? Chodzi o to by było legalnie i za darmo :-P

  • 0

    14.  2009-06-15 20:43:28

    @13 Jak opłacasz abonament (radiowy lub radiowotelewizyjny - nie chodzi tylko o abonament za kablówke) to robisz to legalnie. No chyba, że nagrywasz na kompie a nie posiadasz radioodbiorników ani TV, wtedy abonamentu RTV nie trzeba płacić :P Dodatkowo jeśli nagrywasz to na jakies nośniki - kasety, CD; przy uzyciu jakiegoś urządzenia - magnetofon, nagrywarka CD - to już zapłaciłeś w ich cenie "podatek za mozliwość nagrywania" który idzie do kasy np ZAIKSu.

  • 0

    15. ~bronek  2009-06-16 14:53:52  host: dpf37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest taka alternatywa dla orange world tylko że na platformie pomarańczy można ściągać jeszcze tapety gry i inne gadżety i wydaje mi się że trochę taniej.

Dodaj swoją opinię