Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus odświeży "Godziny"

Plus odświeży "Godziny"

WitekT 28 Kwietnia 2007 14:12

0 0

W pierwszej połowie maja Plus odświeży taryfy dla klientów indywidualnych - Godziny. Już teraz prezentujemy zarys tych zmian.

Główne zmiany to zejście ze stawką minutową do innych sieci poza pakietami do 60 groszy brutto oraz - co ciekawe - oprócz standardowego przeliczania 1 minuty na 5 SMS-ów bądź 5 MMS-ów dojdzie dodatkowa opcja - na 60 kB transmisji danych po WAP.

Pakiety minut (weekendowe i sieciowe) będą już dotyczyły tylko sieci Plus, a nie także stacjonarnych, na dodatek zmniejszono w nich liczby minut. Oprócz 5 Swojaków (poprzednio były 3), dojdzie możliwość zdefiniowania jednego, bezpłatnego numeru w sieci.




Przypomnijmy, że dotychczas obowiązujące pakiety w ofercie Godziny funkcjonowały na zasadzie promocji i sami przedstawiciele Plusa mówili, że w każdym momencie mogą być zmienione dla nowych - ale nie dotychczasowych - klientów.

O taryfach Godziny, które do sprzedaży weszły 10. maja zeszłego roku, szczegółowo pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 165
  • 0

    146. ~domel  2007-05-01 09:37:37  host: 87-205-202-254.adsl.inetia.pl

    Longman. Czy w mBanku niewykorzystana kwota przepada?

  • 0

    147.  2007-05-01 09:46:37

    O, to mBank się popisał :)

  • 0

    148.  2007-05-01 09:52:15

    Dostale mktos w PLAY minuty z promocji Na dzien dobry?

  • 0

    149.  2007-05-01 09:52:35

    miało być pytanie czy DOSTAŁ KTOŚ.

  • 0

    150.  2007-05-01 10:17:33

    Już wszystko jasne. Nie wiedziałem, że minuty z tej promocji sprawdza się kodem *104#

  • 0

    151.  2007-05-03 16:55:39

    141-wlo- z JAKOŚ sie placi jak to ktos z orange pani ladnie mowila..

  • 0

    152. ~  2007-05-04 11:00:32  host: nat-mo4.aster.pl

    Plus pogorszył ofertę!

  • 0

    153. ~zobacz  2007-05-04 15:08:11  host: chq154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak orange mnie potraktowało http://img262.imageshack.us/img262/2033/untitled1dq4.jpg

  • 0

    154.  2007-05-04 18:39:08

    to i tak ze chca z toba gadac;) chwała im za to;)

  • 0

    155. ~Endriu  2007-05-04 19:30:38  host: bge16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie do autora. Mam obecnie abonament w PLUSie i czy ta obniżka będzie dotyczyć też najniższego abonamentu??? Bo na dniach kończy mi się umowa. Może wiesz coś o nowych telefonach w ofercie lub ewentualnie obniżce tych co są teraz. Z góry dzięki za odpowiedź.

  • 0

    156.  2007-05-05 11:02:15

    WitkuT; czy są może jakieś nowe sprawdzone informacje na ten temat? Dyskusja jakoś ucichła i nie ma nowych wiadomości.

  • 0

    157.  2007-05-05 11:05:01

    stz: no mają wejść 9. maja, czyli od środy. Pewnie po weekendzie będzie coś więcej wiadomo.

  • 0

    158.  2007-05-05 13:16:30

    WitekT; Dzięki za szybką reakcję z Twojej strony.

  • 0

    159. ~oczekujący  2007-05-07 12:52:36  host: c64-76.icpnet.pl

    Witek jakies nowe newsy odosnie oferty PLUSa???

  • 0

    160. ~frytko  2007-05-07 14:10:57  host: ajh162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z tego co wiem, to nie ma zadnych nowosci dot. tej oferty

  • 0

    161. ~abc  2007-05-07 14:16:25  host: qj66.internetdsl.tpnet.pl

    Hmmm ... tez czekam z niecierpliwoscia.

  • 0

    162. ~oczekujacy  2007-05-07 14:28:48  host: c64-76.icpnet.pl

    Ja czekam bo juz mialem zlozona rezygnacje ktora miala przypasc na 5 maja ale 30 kwietnia ja wycofalem bo dowiedzialem sie wlasnie ze plus 9 maja wprowadza cos nowego i kilka minut pozniej zlozylem ponownie rezygnacje ktora przypadnie na 5 czerwca...... no i teraz czekam, szczegolnie na obznizke ceny SE k800i bo mi proponuja k750i przy taryfie godziny 55 z 1 zl ale ja chce k800 ale nie chca mi opuscic ceny bo przy k750 opuscili prawie 250 zyla

  • 0

    163.  2007-05-07 14:31:32

    Kurde ja też czekam z niecierpliwością na nowe taryfki. Mam nadzieje, że będe sobie mógł zmienić NP-a na "lepszy model" bo mam jeszcze rok do końca umowy i nie widzi mi się płacić 68 gr do wszystkich

  • 0

    164. ~abc  2007-05-07 15:48:29  host: qj66.internetdsl.tpnet.pl

    ~oczekujacy: a co im powiedziales ze Ci opuscili cene te k750? Sami tak z siebei zaproponowali, czy dopiero jak rezygnacje dostali?

  • 0

    165. ~oczekujacy  2007-05-07 16:08:39  host: c64-76.icpnet.pl

    abc: obnizyli mi cene dopiero jak zlozylem rezygnacje, dodatkowo pierwsza linia utrzymania w plusie nic nie moze obnizac i jak sie ladnie poprosi to oddzwania do ciebie ktos z "zaplecza" i proponuje obnizke... k800i tez mi obnizyli ale do 499 zl wiec to mnie nie bawi

Dodaj swoją opinię