Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Odświeżone Taryfy Rozmowne dla Firm

Plus: Odświeżone Taryfy Rozmowne dla Firm

LuiN 16 Lipca 2012 10:57

0 0

Sieć Plus przygotowała nową odsłonę oferty dla firm: Taryfy Rozmowne dla Firm. W zależności od wariantu abonamentu klienci mogą aktywować od jednej do dwóch bezpłatnych usług dodatkowych obniżających koszty połączeń.

Podstawowa oferta Taryfy Rozmowne dla Firm przewiduje 6 planów taryfowych, w których minuty nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy. Charakteryzuje ją poniższa tabela:

taryfy rozmowne dla firm

Klienci z planem 25 mogą ponadto aktywować jedną bezpłatną usługę: Minuty do wszystkich sieci. W przypadku planu 35 do wyboru są dwie usługi: Minuty do wszystkich sieci lub Godziny robocze w Plusie 8.00-18.00. Klienci z planami: 55, 75 i 100 mogą uruchomić obie usługi naraz, przy czym bezpłatne połączenia do sieci Plus dostępne są już przez całą dobę, a w taryfach od 75 zł netto, nielimitowane połączenia obejmują również numery stacjonarne.




taryfy rozmowne dla firm taryfy rozmowne dla firm

Każdą z usług klient musi zaktywować samodzielnie odpowiednim kodem SMS, wynikającym z posiadanej taryfy i dostępnych dla niej usług. Przewidziany został pakiet transmisji danych o wielkości 100 MB (z tzw. "lejkiem") w cenie 5 zł netto, który przez pierwszy okres rozliczeniowy jest bezpłatny.

W ofercie smartfonowej za dodatkowy pakiet internetowy pobierana jest opłata 10 zł netto przez cały okres zobowiązania, a wielkość pakietu wynosi zależnie od wybranej taryfy 300 MB, 600 MB lub nawet 2,5 GB.

Zobacz: cennik taryf "Taryfa Rozmowna" - cennik ważny od dnia 16.07.2012 r.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 4

    1.  2012-07-16 11:38:00

    I jak to się ma do ofert P4 i T szczególnie te wyższe?

  • 4

    2.  2012-07-16 11:48:05

    Ni jak :) oferta bardzo bardzo słaba. Czyli w Plusie nic się nie zmienia.

  • 1

    3.  2012-07-16 11:49:42

    Plus, najwyraźniej, kręci się wokół własnej osi nie do końca wiedząc co takiego ma zrobić żeby mu się opłaciło i nie stracić przy tym za dużo klientów. Promocja, w moim odczuciu, niespecjalnie zachwycająca, lekki lifting względem dotychczasowych ofert... Choć może i tak już będzie, bo tak naprawdę możliwości manewru są ograniczone.

  • 1

    4.  2012-07-16 11:56:00

    Gdybym dużo gadał, to bym kupił Formułę 4 w Play lub Free w Erze za 65 zł netto. Nie rozumiem tych, co kupują takie abonamenty.

  • 1

    5.  2012-07-16 11:56:17

    * Frii

  • 0

    6. ~Misiek  2012-07-16 12:01:16  host: apn-46-169-98-81.dynamic.gprs.plus.pl

    W moim profilu dzwonienia Plus wychodzi o około 30zł miesięcznie drożej w porównaniu do P4. Wziąłem dane z bilingu i policzyłem w Excelu wszystkie połączenia w trzech wariantach.

  • 0

    7. ~gekon  2012-07-16 12:04:55  host: host-195-191-162-88.cable.pruszcz.turmak.pl

    w Plusie tez jest za 65 zł netto free do wszystkich

  • 0

    8. ~Misiek  2012-07-16 12:06:50  host: apn-46-169-98-81.dynamic.gprs.plus.pl

    @3 - wcale nie jest tak źle. Wystarczy wprowadzić stałą stawkę do wszystkich sieci na poziomie 0,29 brutto w niższych i 0,19 w wyższych taryfach, wszystkie minuty w abo policzyć na tych stawkach dodając sensowny bonus, do tego za 5zł miesięcznie darmowe wewnątrzsieciowe i stacjonarne. Do tego pakiet internetowy za 5zł (mały) lub 10zł (większy). I byłaby to na pewno lepsza oferta.

  • 0

    9. ~XxXT  2012-07-16 12:08:33  host: user-46-112-212-74.play-internet.pl

    Swietna cena za MMS, rozliczana za 100KB, wiec wysylamy mms z maks. rozmiarem 300KB i placimy 3x0.33zl... super oferta :)

  • 0

    10. ~  2012-07-16 12:24:13  host: acgp188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferty guwniane, ale firmy przecież stać na tą wątpliwą jakość Plusa w zamian za mikroskopijne pakiety minut...

  • 0

    12. ~Oki  2012-07-16 14:31:22  host: ega131.internetdsl.tpnet.pl

    http://www.plusblog.pl/taryfy-rozmowne/

  • 0

    14. ~Timi  2012-07-16 16:11:07  host: apn-95-41-56-18.dynamic.gprs.plus.pl

    Tylko pakiety kwotowe!!!

  • 0

    15. ~agent  2012-07-16 19:37:25  host: 79-139-21-197.prenet.pl

    Jaki jest sens wybory wyższych taryf przy ofertach bez limitu? Jakoś tego nie rozumiem.

  • 0

    16. ~  2012-07-16 21:12:49  host: afms228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w Radomiu usłyszysz: >abonent ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem< Czemu to służy ?

  • 0

    17. ~ktry  2012-07-16 22:16:03  host: 178-37-176-181.adsl.inetia.pl

    Moja firma już dwa lata siedzi w pleyu.Troszkę kasy zarobiłem na pożegnaniu się z plusem po 10 latach.Pleya nie opuszczę za skarby ze względu na zasięg.Pley,Plus,Orange,to się nazywa zasięg.

  • 0

    18.  2012-07-16 22:56:12

    Jak dla mnie oferta kiepska w P4 za 21zł brutto mam 300min do wszystkich sieci i nielimitowane do Play i stacjonarne + 25mb pakiet. Plus mógłby się lepiej postarać.

  • 0

    19. ~Mr mgr  2012-07-16 23:17:56  host: 176.97.24.87

    Dlaczego to takie zawiłe? Co oferta to więcej kombinacji. Przeniosłem nr do mBanku i mam taniej niż w abo i bez komplikacji bez straty jakości i zasięgu.

  • 0

    20.  2012-07-17 09:53:00

    No cóż... Odejście od pakietów kwotowych dyskredytuje każdą inną ofertę, pozornie tylko korzystniejszą, bo minuta w przeliczeniu tańszam jednak nie do wykorzystania, w przeciwieństwie do kwotowego, gzie w 100% wykorzystuje się zapłącone za abonament pieniądze. Cenniki powinny już być z zasadami "rozlicznia" tych minut, z pakietami dodatkowymi itd. Jeśłi nie zmienili niekorzystnych "kolejności schodzenia" to niestety nie skorzystam...

  • 0

    21. ~ciekawyswiata  2012-07-20 17:58:33  host: 72-141-251-94.net.stream.pl

    W T Mobile przez e-sklep za 54 zł netto dostajemy abonament z 350 minutami i nieograniczonymi połączeniami z T mobile w kraju i NA ŚWIECIE. Oferta plusa nawet nie jest konkurencyjna (nie pisząc już o playu). Argument jakości lepszych usług/obsługi w przypadku starcia z T -odpada.

  • 0

    22. ~Kas0ka  2012-08-20 22:03:39  host: 102-32.echostar.pl

    Ja polecam korzystanie z konsultanta klienta, szczególnie sprawdza się to wśród osób prowadzących firmę, gdzie niestety ale nie ma czasu na szukanie i porównywane samemu ofert. Polecam kontakt poprzez stronę http://orangefirma.pl bądź numer telefonu komórkowego 502-761-342

Dodaj swoją opinię