Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus odświeża markę

Plus odświeża markę

LuiN 8 Maja 2015 10:07

9 11

Zaczynają się ogólnopolskie działania wprowadzające nowe pozycjonowanie marki Plus pod hasłem: Plus. Nowe możliwości.



O szczegółach nowej koncepcji, a także o kolejnych działaniach oraz zmianach w ofercie, Plus poinformuje na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się 18 maja. Nowa platforma komunikacyjna, jest efektem prac agencji Scholz & Friends. Za produkcję nowych spotów odpowiada TFP, postprodukcję powierzono Lunapark, a reżyserem jest Tim Nackashi.


Oto pierwszy ze spotów reklamowych:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: polkomtel | plus

w sumie: 50
  • -1

    32. ~pabloki  2015-05-08 18:50:08  host: user-46-113-42-55.play-internet.pl

    nie wiem za co te minusy. taka prawda. wszedłem na stronę plusa a tam jakies straszydło na zielonym tle. powaznie. mam nadzieję że to bedzie lepsze od taryf t mobile.

  • -3

    33.  2015-05-08 19:43:21

    Niech Plus lepiej odświeży Plus online... Ciągle mogę aktywować usługę dedykowaną dla firm - Informatyk na kontach indywidualnych, podczas gdy nie mogę na żadnym z numerów na kontach firmowych ;-)

  • -1

    34. ~niezadowolony z T-M  2015-05-08 19:49:07  host: host150.176-107-175.citysat.com.pl

    @32
    Plus już obecnie ma dużo lepszą ofertę od T-Mobile, a jak by ją jeszcze poprawił to nic tylko przyklasnąć.

  • 0

    35.  2015-05-08 19:58:09

    Wunderbar! Niemiecki dom mediowy Scholz wymyślił dla Plusa hasło "Ja, ja +" Natürlich, długo nad tym raczej nie myśleli ;-)

  • -3

    36.  2015-05-08 23:02:39

    Mam wrażenie, że Plus na kartę od dawna nie wykorzystuje swojego potencjału. Już od dawna mogliby strzyc prepaidowców na jakichś fajnych multipakietach za 39-49zł, w którym jest WSZYSTKO i dużo netu z przyzwoitym lejkiem (przykład: NJU). Wątpię aby na tym stracili. A oni się bawią w jakieś 200 minut na stacjonarne za 5zł i nielimitowane tylko na komórki za 25zł. Dobrze, żeby odświeżyli i przebudowali tą ofertę, a usługi pakietowe na kartę zaczynały się od 29zł/miesiąc w górę. Te 30zł dla smartfona to powinno być absolutne minimum na miesiąc.

  • -4

    37.  2015-05-09 12:39:54

    słoneczny - Plus na kartę tak kombinuje, żeby zarobić bez nadmiernego robienia dobrze klientom. Jak w każdej firmie zresztą. Mnie dziwi, ze Plej za 5 złotych rocznie nie daje nielimitowanych - chociażby w sieci ;-) To by pogrzebało wszystkich... Nawet Pleja?

  • -4

    38. ~telekuku  2015-05-09 12:52:25  host: public-gprs516344.centertel.pl

    Do niedawna można było mieć w Plusie na kartę nielimitowane w sieci i roczną ważność konta za 9 złotych. Jakoś firma funkcjonuje, choć tę możliwość już zlikwidowano.

  • -1

    39.  2015-05-09 13:02:06

    38 - za 9 zł miesięcznie nielimitowane w sieci to ja - i każdy kto chce - mam i dzisiaj ;-)

  • -2

    40.  2015-05-09 13:05:38

    W Simplusie to chyba za 10 zł są i rozmowy i esemesy w sieci... Miesięcznie 10 zł ;-)

  • -2

    41.  2015-05-09 13:07:17

    To i tak dobra dla operatora cena, szczególnie, ze te nielimitowane to niewiele - analizując AUPU prepaidowców ;-)

  • 4

    42. ~telekuku  2015-05-09 13:10:45  host: public-gprs516344.centertel.pl

    Te 9 zł w Simplusie to był ROCZNY KOSZT TREJ USŁUGI. Dostałeś przecież wlo instrukcję na PW, a mimo to strugasz durnia. :-)

  • -2

    43.  2015-05-09 13:21:55

    42 - dawno to było i nie była to "oferta" powszechna - więc i najmniejszych przesłanek do bankructwa firmy z tego powodu nie było ;-)

  • -2

    44.  2015-05-09 13:23:21

    A propos instrukcji... Nie skorzystałem a i jej zawiłość była taka, ze tym, którym ją dalej przekazałem, nie udało się skorzystać ;-)

  • 1

    45. ~Marek36  2015-05-10 09:04:27  host: dmc165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety oferta Plus na kartę ma wiele mankamentów o których już wiele wspomniano powyżej. Trudno nazwać aby była konkurencyjna z innymi sieciami skoro najtańszy no limit jest tylko na komórki i tylko na 30 dni za 25 zł. Brak choćby pakietów tygodniowych czy jakichkolwiek minutowych, poza ostatnio wprowadzonym na stacjonarki 200 min za 5 zł. Sadzę że ten bonus ze stacjonarkami to taki "krzyk ratunkowy" aby starsi przyzwyczajeni abonenci ( jak mój ojciec) nie uciekali z Plusa. Jakby nie patrzeć na konfiguracje pakietów (rozmowy +internet) to zawsze wyjdzie drożej niż u konkurencji. Brakuje choćby pakietu no limit w sieci+ internet, nawet takie minimum za 15 zł sieć + 1 Gb? Operator na tym by nie stracił a zyskałby dużo wizerunkowo.
    Druga sprawa to archaiczny "plus online" gdzie nie można sprawdzić bilingów a żeby sprawdzić pakiet internetowy to również trzeba wpisać kod autoryzacyjny. Od roku w tej sprawie interweniuje w Plusie i nic z tym nie robią. Jest to dość istotne w przypadku korzystania z internetu w tablecie gdzie przy każdorazowej kontroli wydatków muszę wyciągać kartę sim, wkładać do telefonu, logować się do plus online i wpisać kod autoryzacyjny. Czy naprawdę w Plusie nie wiedzą że nie każdy tablet to nie telefon? Skoro tak podstawowe dane jak wielkość pakietu można sprawdzić u innych operatorów bez kodu autoryzacyjnego to dlaczego tego nie można zrobić w Plusie!

  • -1

    46. ~Esek  2015-05-10 17:01:06  host: aaqu142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spot bardzo fajny. Myślę, że odświeżenie marki to bardzo dobry pomysł. I robi to jeszcze firma odpowiedzialna za sukces plusha. Zobaczymy co 18 maja ciekawego powiedzą :)

  • -1

    47. ~mam sim+  2015-05-11 11:17:46  host: r2.cirow.pl

    Może zajadę trochę logiką @wlo, ale mam PNK więcej netu i to mi pasi. Nielimitowane w sieci + pakiety netu i sms = 10 zł. Ładuję w miesiącu za 30, z tego 20 idzie na teleprzelew dla młodego.

  • 0

    48.  2015-05-11 11:52:02

    47 - o tak od dawna główkuję właśnie - żeby każdy wybierał to co jemu pasuje a nie to co "obiektywnie" jest tańsze ;-)

  • 1

    49. ~izka  2015-05-11 15:01:10  host: 62-69-231-184.internetia.net.pl

    Moze w koncu wymysla cos, co przyciagnie zwyklych uzytkownikow, ktorym niepotrzebne bajery w ofercie na karte? Ktorzy chca dzwonic i smsowac, bo od tego jest komora! A tu jakies pakiety, srakiety, gigabajty, srajty..... Zadowalanie małolatow... a co z klientami w srednim wieku i starszymi? Oni szukaja NORMALNYCH taryf.......

  • -1

    50. ~Gucio  2015-05-11 22:49:32  host: 088156128046.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Plus w moim odczuciu nie jest zły. Przynajmniej dla mnie ich pakiety na kartę są wygodne. Głównie rozmawiam i to się w Plusie opłaca. Zwłaszcza że mają dość chytre bonusy doładowań, z których staram się za każdym razem korzystać. mam nadzieję, że tego nie zmienią.

  • 1

    51. ~Sławomir  2015-05-15 08:49:46  host: afec75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdyby Plus miał lepszy zasięg sieci to skorzystałbym z ich usług, ale u mnie nie mają nadajnika, miejscowość licząca około 2100 osób, więc korzystam z Orange i Heyah, bo jest tu nadajnik NetWorkS! z gsm 900/1800 i 3G 2100/900. Jaja byłyby gdyby Play tu podłączył swoje anteny gsm/3G/LTE, a miejsce jest, bo maszt ma 70 metrów. Nie wiem gdzie się pisze do Plusa i Play odnośnie montażu ich anten. Nawet sam mogę je przykręcić, bo mam narzędzia. W końcu jestem monterem okien.

Dodaj swoją opinię