Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowy JA+ Mix

Plus: Nowy JA+ Mix

LuiN 21 Marca 2016 10:18

7 14

Sieć Plus przygotowała nową ofertę JA+ Mix, rezygnując jednocześnie z oferty Plush Mix. Modułowe plany taryfowe można swobodnie modyfikować.



Nowa oferta jest dostępna w opcji standardowej ze stałą kwotą 24 doładowań oraz elastycznej z tańszymi cenami telefonów.Klienci wybierający nową ofertę w wersji bez telefonu otrzymują rabat w wysokości 10 zł, dzięki czemu zasilają się niższą kwotą, a korzystają z takich samych usług jak w doładowaniu standardowym. Dodatkowo zawierają umowę na tylko 18 obowiązkowych doładowań kontraktowych.

Osoby, które przeniosą z innej sieci swój numer do JA+ Mix otrzymają bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego przez pierwszych 6 doładowań.




Oferta z telefonem

30 zł

40 zł

50 zł

60 zł

Darmowe pakiety

Darmowy Pakiet Facebook - aktywacja kodem *136*11*05#

Pakiety kontraktowe*

200 minut do wszystkich - 10 zł

300 minut do wszystkich - 15 zł

500 minut do wszystkich - 25 zł

Rozmowy bez limitu do wszystkich - 35 zł

Cykliczny pakiet SMS**

SMS bez limitu do wszystkich - 10 zł

Cykliczny pakiet danych**

Pakiet 1 GB - 10 zł

Pakiet 2 GB - 15 zł

Pakiet 3 GB - 15 zł

Pakiet 4 GB - 15 zł

* Pakiet kontraktowy odnawia się przy każdym doładowaniu kontraktowym lub wyższym.
** Pakiet cykliczny odnawia się co 30 dni pod warunkiem zapewnienia wystarczających środków na koncie.

Ofertę można dowolnie modyfikować - każdy pakiet może być w dowolnym momencie wyłączony, a na jego miejsce można włączyć inne usługi, takie jak:
  • 300 minut do sieci komórkowych - 15 zł,
  • Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych - 35 zł,
  • 200 minut na numery stacjonarne - 5 zł,
  • Nielimitowane rozmowy do sieci Plus - 10 zł,
  • Nielimitowane SMS-y - 10 zł,
  • Pakiet 0,5 GB - 5 zł,
  • Pakiet 1 GB - 10 zł,
  • Pakiet 2 GB - 15 zł,
  • Pakiet 3 GB - 20 zł.

Wraz ze startem nowej oferty JA+ MIX wycofana zostaje oferta Plush Mix i nie będzie już ona dostępna dla nowych klientów, a klientom przedłużającym umowę oferowany będzie mix Plusa. Nowy JA+ Mix obowiązuje od 22 marca.

Jak oceniasz nową ofertę JA+ Mix?

Bardzo atrakcyjna
8.59%
Atrakcyjna
8.20%
Nie wyróżnia się
10.16%
Mało atrakcyjna
16.02%
Bardzo mało atrakcyjna
54.69%
Trudno powiedzieć
2.34%

Wszystkich głosujących: 256


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ mix

w sumie: 44
  • 2

    27. ~Hotelarz  2016-03-21 12:46:33  host: user-94-254-193-134.play-internet.pl

    @24, Halset - Przeważnie Ty ze swoim T-Mobile zabłyśniesz, które nie oferuje nic mądrego w internecie na kartę.

  • 2

    30. ~abc  2016-03-21 12:57:37  host: edm189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kol. @13. Ostatnie zapchanie sieci obserwowałem w sylwestra. Kiedy to po wybiciu 12 i złożeniu życzeń współbiesiadnikom, pochłonięciu lampki szampana, większość chwyciła z telefony. Ale zdziwisz się: to posiadacze T-M nie mieli zasięgu (komunikat "sieć zajęta") lub próby połączenia się z osobami będącymi w T-M dawały komunikaty "użytkownik niedostępny"... Play'owcy, Plus'owcy, "mandarynkowcy" rozmawiali normalnie. Więc nie pisz nieprawdy.

  • -2

    31. ~  2016-03-21 13:23:58  host: 145.247.13.143

    @Hotelarz On jest sam, a klakiernia playa atakuje grupowo.

  • -2

    32.  2016-03-21 13:28:42

    Halset ma w zasadzie racje, a wy minusujecie. Rozumiem kiedy pisze jakieś wyssane z palca farmazony, ale tak dla zasady, bo on to on? Dziecinne

  • -2

    33. ~  2016-03-21 13:36:51  host: 145.247.13.143

    @UFOjudek nie dziecinne, tylko taka robotą. Jest zlecenie, płacą za minusowanie to sie minusuje. To się nazywa marketing na forach internetowych.

  • -2

    34.  2016-03-21 13:42:35

    @27 A co mnie to interesuje że nie ma nic na kartę. Może to i dobrze. Przynajmniej sieci dusigorsze którzy zamiast mieć neta na kablu zapychaja anteny ściąganiem na torrentach

  • -2

    35.  2016-03-21 13:46:50

    @30 Kolego. Pierwszą siecią która się zapycha w większym skupisku ludzi lub pod większym obciążeniem jest Play a zaraz za nimi Orange. Fizyki nie odszukasz. P4 ma najmniej nadajników i najmniejsze zasoby. Orange ma więcej ludzi. Pasma nie są z gumy. Zdarzają się miejsca gdzie zdechnie TMobile lub Plus bo akurat w danym miejscu to sieci mają na jedną stacje najwięcej ludzi ale to zdarza się bardzo bardzo rzadko a w porównaniu do Play prawie że wcale

  • -1

    36. ~  2016-03-21 13:56:05  host: public-gprs356628.centertel.pl

    Ceny nie mogą być tańsze tylko niższe jeśli już

  • 1

    37.  2016-03-21 15:25:26

    W mixach najważniejsza jest cena aparatu. A tu jakoś jej nie widzę na pierwszym planie.

  • 1

    38. ~Gr  2016-03-21 17:03:01  host: apn-5-60-169-205.dynamic.gprs.plus.pl

    Uboga oferta, każda z opcji powinna być minimum 10 zł tańsza, szczególnie że chodzi o mixa. Aktualnie mało dostajemy, a płacimy wiele.

  • 0

    39. ~Davinci  2016-03-21 19:51:02  host: apn-5-172-252-136.dynamic.gprs.plus.pl

    Jest już recenzja LG G5: http://tlp.is/9fl (jeżeli komuś przeszkadza, że zamieszczam tutaj ten link to przepraszam)

  • -1

    40. ~Max  2016-03-21 19:57:37  host: 078088028078.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Ja tam na tego Mixa od plusa bym nie narzekał. Wiadomo, liczy się też aparat, jaki się chce wziąć i w jakiej cenie, ale te pakiety, tak na sucho, to są w pełni wystarczalne. No i warto pamiętać o doładowaniach bonusowych, które w Plusie są regularnie.

  • 1

    41. ~asdasd  2016-03-22 00:27:06  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    @ 34
    sam mam TV i internet na kablu. Lecz to co oferują operatorzy komórkowi w abonamencie jest po prostu śmiesznie
    (urządzenie zawsze kupowałem kupuje i będę kupował za gotówkę).
    a jak wiedzę oferty (sama karta sim) za 50 zł msc to aż mnie śmiechem rozwala.... kto to kupuje? ja szczerze wolę być dusigroszem i wolę płacić 50-zł ale na 2 msc i mieć to samo co w abonamencie. a te 25 zł co mi zostaje przeznaczyć na lepszy lub dodatkowy pakiet TV.

  • 2

    42. ~asdasd  2016-03-22 00:28:47  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    jestem zdania ze to nie dusigrosze lecz ta druga strona to jest strasznie naiwna.
    po co mam płacić np za ptasie mleczko wedla 26zł jak mogę zapłacić 13zł i mieć to samo

  • 0

    43.  2016-03-22 17:04:38

    Plus na kartę - 100% doładowania dodatkowo na Wielkanoc
    Tylko 23 marca 2016 r. użytkownicy usług „na kartę” w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. promocja trwa tylko jeden dzień i aby z niej skorzystać należy za pośrednictwem kanału internetowego zasilić swoje konto kwotą w wysokości 50-99 zł.

  • 0

    44.  2016-03-25 11:05:48

    Plus na kartę - koniec promocji Ja + Rozmowy
    Polkomtel, operator sieci Plus informujemy, że dnia 21.04.2016r. promocje: „Ja + Rozmowy do wszystkich (7 dni)", „Ja + Rozmowy na komórkowe i 0,5 GB (7 dni)", „Ja+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 0,5 GB (7 dni)", „Ja+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3 GB (7 dni)" zostają zakończone i nie będzie możliwe ich włączenia.
    Klienci, którzy włączyli je przed ww. data będą korzystali z nich do końca Okresu ważności Promocji.
    źródło: Plus

  • 0

    45. ~  2016-03-27 13:53:43  host: user-94-254-227-249.play-internet.pl

    Jeśli internet, to tylko w PLAY! Tylko ta sieć sie liczy! Plus to tylko oszuści i prowokatorzy, dają No limit a potem ścinają ci internet bo zużyłem 20 GB, śmiech na sali!

  • 0

    46. ~Karoll  2016-03-29 17:15:00  host: ans171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taki sposób modułowego tworzenia oferty plusa to dobre rozwiązanie i widać, że ten pakiet za 30 już jest dość interesujący.

  • 0

    47. ~Amelia  2016-03-30 12:01:29  host: d87-140.icpnet.pl

    Coś można dla siebie wybrać. Plus ostatnio odświeża swoje oferty i jak to po 'liftingu' bywa są jeszcze ciekawsze.

  • 0

    48. ~Enry  2016-03-30 19:57:13  host: user-31-175-93-162.play-internet.pl

    Na razie mam plush na kartę, ale, że mój telefon już dogorywa to kiedyś trzeba będzie o jakimś mixie pomyśleć... Nowa propozycja plusa jest całkiem, całkiem ;)

Dodaj swoją opinię