Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowy JA+ Internet na kartę

Plus: Nowy JA+ Internet na kartę

LuiN 13 Kwietnia 2017 11:31

12 5

nowy ja plus internet na karte

W ofercie Nowy JA+ Internet na kartę gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi.

Klienci ze stażem co najmniej trzech miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%. Wraz z nową ofertą dostępne będą dwa nowe startery za 5 zł i 15 zł z pakietami gigabajtów na start i bonusami po doładowaniu: Pakietem YouTube za darmo na 7 dni na pierwszym i ekstra 30 GB na rok na drugim starterze.




Doładowania, bonusy i ważność konta w nowym JA+ Internet na kartę:

Doładowanie

Bonus

Bonus
(3 mies. stażu)

Ważność konta i bonusu

5 zł

100 MB

150 MB

2 dni

10 zł

1 GB

1,5 GB

7 dni

20 zł

6 GB

9 GB

14 dni

30 zł

10 GB

15 GB

30 dni

50 zł

20 GB

30 GB

60 dni

100 zł

50 GB

75 GB

120 dni


Użytkownicy oferty mogą też skorzystać z pakietów dodatkowych:
  • 5 GB na 5 dni za 5 zł,
  • 25 GB na 25 dni za 25 zł,
  • 50 GB na 50 dni za 50 zł,
  • 100 GB na 100 dni za 100 zł

Wśród powyższych pakietów, opcja 5 GB ma charakter jednorazowy, natomiast pozostałe to pakiety cykliczne automatycznie odnawiające się po zakończeniu okresu ich ważności.

Obecni klienci internetowej oferty prepaid w sieci Plus mają możliwość migracji do Nowego JA+ Internet na kartę wpisując kod *147*24#. Oferta dostępna jest od 13 kwietnia. Jeśli mają oni już staż co najmniej 3 miesięcy, to od razu mogą korzystać z bonusów powiększonych o 50%, czyli mogą mieć nawet 75 GB do wykorzystania przez 120 dni. Migracja na nowa taryfę do końca lipca jest darmowa, później to jednorazowy koszt 5 zł.

Jak oceniasz ofertę Nowy JA + Internet na kartę?

Bardzo atrakcyjna
12.08%
Atrakcyjna
12.92%
Nie wyróżnia się
16.67%
Mało atrakcyjna
22.92%
Bardzo mało atrakcyjna
28.33%
Nie mam zdania
7.08%

Wszystkich głosujących: 240



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ internet na kartę

w sumie: 50
  • 0

    32.  2017-04-13 20:31:53

    toms... To proste jak budowa cepa, naprawdę...
    Jeśli się połączysz przez jeden z tych APN-ów, będzie kasowało wg cennika!

  • 0

    33.  2017-04-13 20:34:24

    "Pytanie do Redakcji" - chyba trochę Cię poniosło :D
    Jest to specjalny starter, po pierwszym doładowaniu za minimum 30zł dostajesz 30GB ważne przez rok, ale aby z tego korzystać musisz utrzymać ważność konta.

  • 0

    34.  2017-04-13 20:41:47

    Ok. Słowo klucz "POPRZEZ". Czyli połączenia wideo POPRZEZ APN internet działają normalnie i są rozliczane z bonusu internetowego. Ciekawe, że nikt inny nie stosuje takich zapisów. Plus lubi być oryginalny. :-)

  • 0

    35.  2017-04-13 20:44:20

    33 - takie stawianie sprawy dowodzi, że to nieźle popie.dolony operator w otumanianiu ludzi. Dlatego nie trawię Plusa za takie ściemnianie.

  • 0

    36. ~pabloki  2017-04-13 21:11:45  host: apn-77-114-170-35.dynamic.gprs.plus.pl

    toms ja z tego co widzisz pisze z plusa JA+NA Karte i ogladam yt , vimeo, player, ipla i pobiera normalnie. zanim nie miałem pakietu zjadło mi kilka złotych normalnie wg cennika transmisji danych. może chcą miec podstawe do naliczania jak pojawi sie w sieci jakiś stary telefon. takie zabezpieczenie.

    wlo ja tam wole regulamin liczenia stażu , bo na forum pisze co innego , co innego konsultanci. a mam trochę złotówek do zjechania.

  • 0

    37.  2017-04-13 21:19:28

    Raczej ciągle są jeszcze telefony które korzystają z APN Video dlatego ciągle utrzymują ten relikt przeszłości.

    Nie ma regulaminu stażu, a linkować do forum plusa jak widzisz jest niewskazane, poprzedni link który dodałem z odpowiedzią na twoje pytanie wyparował.

  • 0

    38.  2017-04-13 21:41:44

    Patryk7588 - co to znaczy, ze nie ma regulaminu stażu? O staż jako taki chodzi? Czy o tę premię za staż? Bo jeśli i premię, to jak najbardziej jest. I tam jest jasno napisane jak się staż liczy.

  • 0

    39.  2017-04-13 21:45:42

    Staż do tej promocji powyżej.

  • 0

    40.  2017-04-13 21:57:22

    Aaa!!
    No to jestem przekonany, że liczy się staż od włączenia karty do sieci ;-)

  • 0

    41. ~pabloki  2017-04-13 22:12:13  host: apn-46-169-82-20.dynamic.gprs.plus.pl

    Patryk ja czytałem to bo udało mi sie złapać ten link, dzięki. brak tylko pewności bo ekran wszystko przyjmie. aj konkretnie potrzebuje na piśmie w postaci ujęcia w regulaminie że prawo do bonusowego pakietu internetowego 50% wiecej maja użytkownicy ze stażem ponad 3 mce bez względu na posiadana wczesniej taryfę, brak tego zapisu powoduje dowolność interpretacji , w efekcie klient przekona sie jak jest dopiero po migracji a tam może kosztować ( na razie nie kosztuje ) nawet 5 zł za ponowną zmiane taryfy.

  • 0

    42. ~pabloki  2017-04-13 22:18:05  host: apn-46-169-82-20.dynamic.gprs.plus.pl

    Panowie wysłano zapytanie reklamacyjne oraz wnioski i sugestie o doprecyzowanie regulaminu . spotkałem sie ze stanowiskiem ze to taryfa inrtentowa to staż liczony dla taryfy internetowej bo dla głosowych jest premia za staz a dla internetowych nie ma a dla internetowej taki bonus. pozostaje czekać do 30 dni.

  • 0

    43. ~.  2017-04-14 08:47:55  host: 8.37.231.108

    gb bonus x doladowan się nie sumuje nawet jeśli'będzie się częste doladow

  • 0

    44. ~a_lex  2017-04-14 10:08:27  host: n12-04-04.opera-mini.net

    Patryk7588, w tej wiadomości m.telepolis.pl/wiadomosci/plus-atakuje-innych-operatorow,2,3,38571.html marudzilem Ci na beznadziejny internet w Plusie - i oto cud, teraz działa! Nie wiem czy to Ty, ale jesli tak to wielkie DZIĘKI :)

  • 0

    45. ~mirekb  2017-04-14 12:53:42  host: user-94-254-130-76.play-internet.pl

    5 GB na 5 dni za 5 zł,
    25 GB na 25 dni za 25 zł,
    50 GB na 50 dni za 50 zł,
    100 GB na 100 dni za 100

    ?Kiedy ussd na te pakiety?po świetach?

  • 0

    46. ~pabloki  2017-04-14 14:42:29  host: user-188-33-64-144.play-internet.pl

    45 plus on line.

  • 0

    47. ~Mrz  2017-04-14 18:51:46  host: 70-187.tj-komputer.pl

    Czy ważność bonusu można przedłużyć kolejnym doładowaniem? Czy też bonus z każdego doładowania ma inny termin ważności?

  • 0

    48. ~ZAJJACK  2017-04-15 14:10:20  host: user-94-254-225-123.play-internet.pl

    Czy będzie pakiet nocny tak jak w poprzedniej ofercie?
    Wcześniej za 10 zł w godzinach nocnych można było otrzymać 200GB do wykorzystania.

  • 0

    49.  2017-04-15 15:12:33

    Zlikwidowali RWK i nawet doładowanie za 150zł już nie daje RWK ani bonusa 30zł na główne konto.
    Zmiana na gorsze.
    Zwiększono tylko GB ale ważność konta zmniejszono i jest gorzej niż było.
    Na pewno nie przejdę na tą taryfę i zostaję w starym JA+INK.

  • 0

    50.  2017-04-15 16:04:28

    47- Plus NIGDY nie umożliwiał łączenia jakichkolwiek pakietów. Każdy pakiet posiadał własną ważność i "rozmiar". Można posiadać dowolną liczbę pakietów tego samego rodzaju, a i tak każdy z nich był traktowany osobno. Tu ciekawostka. Parę lat temu po wyczerpaniu jednego pakietu głosowego system Plusa zaczął naliczać po stawce PODSTAWOWEJ , pomimo aktywnego innego pakietu obsługującego tę usługę. Reklamacja złożona i rozpatrzona pozytywnie, ale wkrótce w regulaminach pojawił się zapis o konieczności rozłączenia się i nawiązania ponownie połączenia, żeby system nie naliczał stawki podstawowej. Plus bardzo lubi ułatwiać życie.

  • 0

    51.  2017-05-23 23:49:36

    Włączenie premii za staż odbywa się kodem *136*11*02# i potwierdza "zieloną słuchawką". W regulaminie nie ma słowa o tym kodzie, natomiast w punkcie 15 - tym jest podany kod na... wyłączenie tej premii *136*00*02#. Ważność konta i bonusu 4 miesiące za doładowanie 100 zł to kpina w biały dzień.

Dodaj swoją opinię