Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowy JA+ Internet LTE dla Firm

Plus: Nowy JA+ Internet LTE dla Firm

LuiN 1 Marca 2016 15:09

13 6

Sieć Plus odświeżyła ofertę Internetu mobilnego dla firm. Nielimitowane LTE z pełną prędkością dostać można w cenie od 49 zł netto.






Nowa oferta JA+ Internet LTE dla Firm to większe pakiety podstawowe, nielimitowane LTE od abonamentów za 39 zł netto, nowy pakiet Noc & Dzień 200 GB obowiązujący w godzinach 1:00 - 16:00 oraz dodatkowy pakiet 1 GB transferu w UE dostępny w najwyższych planach (na całą umowę). Ofertę można przetestować w ramach promocji Testuj LTE za 9 zł netto, a osoby przenoszące numer mogą liczyć na 3 miesiące abonamentu za darmo.

20 GB

40 GB

70 GB

90 GB

29,00 zł
35,67 zł z VAT

49,00 zł
60,27 zł z VAT

69,00 zł
84,87 zł z VAT

79,00 zł
97,17 zł z VAT

LTE bez limitu za 8 zł mies.,
szybkość do 5 Mb/s

Nielimitowane LTE z pełną szybkością

-

Pakiet Nocny
200 GB
1:00 - 8:00
2 zł / mies.

Pakiet Noc&Dzień
200 GB
1:00 - 16:00
5 zł / mies.

Pakiet Noc&Dzień
200 GB
1:00 - 16:00
w cenie

Ochrona Internetu na 3 urządzenia przez pierwszy miesiąc 0 zł, potem 7 zł mies.

-

1 GB w UE na cały kontrakt
jednorazowa opłata 10 zł

Podane w tabeli ceny usług dodatkowych są kwotami netto.


Nowa oferta rusza 3 marca. LTE w Plusie umożliwia pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s, a może z niego skorzystać blisko 97% mieszkańców Polski.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 32
  • -6

    13. ~prawda boli  2016-03-01 16:32:56  host: 80.154.116.8

    ale konkurencje prawda boli.... we wszystkich wiekszych miastach plus ma zawsze conajmniej 2x szybsze transfery od orange,play, wiem bo testowalem. jadac po polsce autostrada A4 95% trasy plus wskazywal LTE, reszta sieci po wyjezdzie z miasta juz znikaly...a play to katorga z ich przelaczaniem sieci i zanikaniem sygnalu. ludzie nie czytajcie komentarze tylko kupcie sobie 3 startery i porownajcie to zobaczycie ze uzytkowanie fona w plusie to jako taka przyjemnosc, moga cos poprawic ale i tak najlepiej w porownaniu do reszty sieci. w malym miescie 5tys plus ma 60-80mbit/s :) dobrze ze oni sa drodzy dzieki temu istnieje jedna porzadna siec.

  • -2

    14. ~gekon  2016-03-01 16:35:44  host: 109241115062.pruszczgdanski.vectranet.pl

    Pajuch a próbowałeś tego Plusa na czymś innym niż na modemie Edgowym ? :)

  • -2

    16. ~Przemek  2016-03-01 16:40:02  host: dzr30.internetdsl.tpnet.pl

    Z tą porządnością Plusa różnie bywa jeśli chodzi o realną szybkość transferu. Jednak jeśli kupuje się usługi mobilne nie testując ich wcześniej na starterach w danej lokalizacji wówczas jest ryzyko na "zonka". Nie mowie ze jest dobry ale na podstawie moich doświadczeń z usługami Plusa mogę powiedzieć ze równie spokojnych lat użytkowania nigdzie nie miałem, 0 reklamacji, 0 błędnego rozliczania . A szybkość mobilnego neta cóż, jak ktoś chce ciągnąć ilości danych duże to korzysta ze stacjonarnego łącza. Mobilny nigdy nie zastąpi stacjonarnego choć by nie wiem jak operatorzy malowali obraz w reklamach

  • 2

    18. ~niedowiarek  2016-03-01 16:45:47  host: public-gprs516426.centertel.pl

    Nielimitowane LTE?? Rili? Plusu jako bodajże jedyny op obcina ten nielimitowany po 100GB do nedznego 1Mbps. Poza tym, ruch leci przez ichniejszy proxy, co jest nawet w regulaminie napisane. Orange, co by nie gadać, w nielimitowany lte daje faktycznie nielimitowany. Sam dzisiaj widziałem na liczniku w pewnej firmie 1TB zrobione w ciągu tygodnia :)

  • 2

    19. ~Hotelarz  2016-03-01 16:45:50  host: ip-5-172-247-218.free.aero2.net.pl

    Byś Plus dał bez limitu w Plus na kartę coś z limitem prędkości Mb/s bo bieda jest obecnie.

  • 2

    20.  2016-03-01 16:46:58

    Plus jakoś nie rozpieszcza firm swoją ofertą. Indywidualną opłaca się bardziej wziąć ;-)
    Teraz poprawili, ale też nie ma rewelacji...

  • -2

    21.  2016-03-01 16:49:22

    To jest oferta 12-miesięczna? 24-miesięczna? Ze sprzętem? Bez?

  • -2

    22. ~₩17  2016-03-01 17:02:03  host: n25-03-05.opera-mini.net

    Treść wiadomości 17 sam teraz widzisz, ze nie potrafisz zrozumiec do kogo byl napisany. Ale nie martw sie, napewno po jakims czasie
    zrozumiesz i bedzie wszystko okey. Dobrze by bylo, abys zainstalowal niebezpiecznik.pl oraz Facebook'a. Zdrowka psychicznego zycze. Pa. pa

  • 1

    23.  2016-03-01 17:19:13

    Plus zaprezentował dzisiaj też nową ofertę na kartę, która jest tak żenująca (kosmetyczne zmiany), że chyba tylko z tego powodu nikt o niej tu nie napisał.

  • -2

    24.  2016-03-01 19:00:18

    PawlusG - w którym miejscu zaprezentował?

  • -1

    25. ~Piotrek  2016-03-01 19:24:48  host: apn-31-1-244-183.dynamic.gprs.plus.pl

    A to nielimitowane to ile GB?

  • 1

    26.  2016-03-01 19:37:56

    Na razie informacja jest tylko w regulaminach, chyba nie chcą się tym za bardzo chwalić.
    http://tlp.is/98p

  • 0

    27.  2016-03-01 20:25:18

    No już regulaminy są rzeczywiście... 30 aż naliczyłem od dzisiaj obowiązujących ;)

  • 2

    28.  2016-03-01 20:38:40

    Regulaminy są, ale nie ma się w nich czym chwalić :)

  • -1

    29.  2016-03-01 20:40:48

    No nie jest źle. Szczególnie uwzględniając zasady bonusowania doładowań w Plusie ;-)

  • 1

    30.  2016-03-01 20:51:31

    Jeżeli chodzi o 5 doładowanie gratis i doładowanie za staż, to wprowadzili je chyba na początku lutego. Biorąc pod uwagę, że wcześniej było 40% do doładowania gratis w każdy piątek, to nowe promocje są krokiem w tył. Nie mówiąc już o tym, że będąc starym użytkownikiem Plusa, bonusowe doładowanie będę miał po roku, a nie po 3 miesiącach jak nowi.

  • 1

    31. ~ola  2016-03-01 22:47:57  host: ip-37-248-254-103.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    radio 184 na 4 stacje zapcha sie calkiem...

  • 0

    32. ~Robby  2016-03-03 14:33:00  host: 088156131236.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    No co ja widzę, Plus już ma 97% zasięgu lte! Czyli wychodzi na to, że wyjdą obronną ręką z tej licytacji pasma 800 MHz, którą sobie odpuścili.

  • 0

    33. ~Czarek  2016-03-09 20:30:28  host: 078088029150.dynamic-ra-6.vectranet.pl

    Fakt, odpuścili udział w przepłacaniu 800MHZ, a i tak mają taki zasięg, jakiego inni mogą tylko pozazdrościć. Z tego punktu widzenia oferta na pewno musi być oceniana na wielki Plus.

  • -3

    34. ~asf  2016-03-09 20:38:28  host: public-gprs516659.centertel.pl

    Namieszali tylko tym krzakiem netnetem w aukcji na 800MHz i sami nie wiedzą jaką oni mają koncepcję. A jak odpuszczą jeszcze przedłużenie 800MHz sferii to już nie będzie tak fajnie w plusie.

Dodaj swoją opinię