Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: nowe taryfy z nielimitowanymi usługami

Plus: nowe taryfy z nielimitowanymi usługami

orson_dzi 27 Marca 2015 14:19

24 9

Od 31 marca Plus wprowadza nową ofertę abonamentową. Nowe taryfy sLTE to uproszczenie dotychczasowej oferty i jeszcze więcej nielimitowanych usług oraz większe pakiety internetowe w abonamencie.



Nowe taryfy sLTE to:
  • rozmowy bez limitu na numery komórkowe,
  • rozmowy bez limitu na numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMSy i MMSy,
  • większe pakiety internetowe od 1 do aż 6 GB,
  • pakiet danych w roamingu na terenie UE w wyższych abonamentach.

W wyższych planach taryfowych dostępny jest także pakiet minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy zarówno wychodzące, jak i przychodzące, ale również na rozmowy międzynarodowe do Unii Europejskiej, a także na SMS-y i MMS-y za granicą.

W każdej z nowych taryf sLTE dostępny jest także pakiet IPLA PLUS, czyli telewizja internetowa w telefonie. Pakiet ten przygotowany został specjalnie dla klientów sieci Plus i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne i nie płaci się też za transfer danych.

Abonament z E-fakturą 29,99 zł 49,99 zł 69,99 zł 79,99 zł
50% taniej w ofercie smartDOM brak 24,99 zł 34,99 zł 39,99 zł
Rozmowy do wszystkich Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Rozmowy z numerami stacjonarnymi

1 miesiąc bez limitu, następnie 10 zł miesięcznie

Bez limitu Bez limitu Bez limitu
SMS i MMS do wszystkich sieci 300 SMS-ów za 4,99 zł (opcjonalnie) Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Pakiet internetowy 1 GB 2 GB 5 GB 6 GB
Pakiet roamingowy w UE na rozmowy, SMS i MMS brak brak 120 120
Pakiet danych w UE Pakiet atlantycki (opcjonalnie) Pakiet atlantycki (opcjonalnie) 150 MB 150 MB





W nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można go wybrać w ofercie ratalnej lub subsydiowanej. W przypadku oferty ratalnej do podanych wyżej abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,99 zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Smartfonem promowanym w nowych taryfach sLTE jest Samsung Galaxy A5.

Jak oceniasz nowe taryfy sLTE w Plusie?

Bardzo atrakcyjna
15.62%
Atrakcyjna
22.13%
Nie wnosi nic nowego
15.51%
Mało atrakcyjna
13.65%
Bardzo mało atrakcyjna
29.37%
Nie mam zdania
3.72%

Wszystkich głosujących: 967




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus slte | plus

w sumie: 173
  • 1

    156. ~nn  2015-04-01 15:17:52  host: host-94-251-233-109.dynamic.mm.pl

    @150: nie tylko w pley, w plusie przerabiam to od lat - nic nie działa na operatora tak jak wypowiedzenie umowy (zwłaszcza jak się jest w sieci np. 15 lat, regularnie i terminowo płaci rachunki). Plus nigdy nie zaproponował uczciwej oferty przedłużeniowej (i nie piszę tylko o sobie ale i setkach innych osób). Wypowiedzenie umowy nagle zmienia "ich" nastawienie.

  • -3

    157.  2015-04-01 17:28:48

    156 - w Plusie to normalne, wiadomo co to za sieć przecież ;-)

  • 0

    158. ~  2015-04-01 18:04:16  host: n14-10-06.opera-mini.net

    148, poważnie no limit do wszystkich sieci i stacjonarnych bez sms jest za 10 zł ? niemożliwe...

  • 0

    159. ~  2015-04-01 18:26:47  host: rev160.net95-158-83.revers.nsm.pl

    mi za pozostanie w plusie zaoferowano dzisiaj za 40zł, wszystko bez limitów i 2,8GB internetu LTE

  • 0

    160. ~  2015-04-01 18:35:39  host: 5.174.135.62

    @ 159, myślę że to dobra oferta.

  • 0

    161. ~  2015-04-01 18:48:34  host: rev160.net95-158-83.revers.nsm.pl

    @ 160; żaden z operatorów przy przeniesieniu numeru nie daje więcej w tej cenie, a mi o max 40-złotowy abonament chodziło. Była też oferta 29,99 1,1GB i komórki za darmo ale stacjonarne dodatkowo płatne 10, więc mija się z jakąkolwiek logiką

  • 0

    162. ~miezko dwa  2015-04-02 06:13:25  host: host-142-40.jkns.pl

    To są przecież dość interesujące taryfy, jakby nie patrzeć Plus obniża przecież opłaty. Ze SmartDom wychodzi chyba najkorzystniej, ale poza planem łączenia usług, który jest najbardziej opłacalny, też jest dobrze. Załozę się, że w razie czego Plus może zaproponowac coś jeszcze. Dla mnie są to ciekawe pakiety cenowe.

  • 1

    163.  2015-04-02 09:26:50

    jakiś link do tej oferty na stronie plusa? bo nigdzie jej nie widzę

  • 2

    164. ~OPŁATA AKTYWACYJNA  2015-04-02 13:00:15  host: efe189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś może napisać jaka jest opłata aktywacyjna w opcji SMART DOM i zwykłej? Dobrze byłoby zawsze dodawać taką informację do newsa.

  • 0

    165. ~Odyn  2015-04-02 20:16:14  host: 088156134095.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    Interesujące. Duży plus już na pewno za nielimitowane połączenia do sieci komórkowych w każdym pakiecie. W większych też już wszystko nielimitowane, więc komfort dla abonentów jest pełny.

  • 0

    166.  2015-04-03 09:53:11

    Rozmawiałem właśnie z konsultantką pod numerem 601 102 601 i oni wogóle takiej tabeli nie znają jak jest podana w artykule.

    Za 69,99 (34,99 ze smartDom) jest bez limitu tak jak w tabeli ale nie ma 5gb internetu tylko 2gb. (jest to oferta z telefonem). Tańsza (49,99) jest bez nielimitowanych stacjonarnych i sms (nie dopytałem o internet ale chyba 500mb).

    Najtańszy abonament 29,99 Pani konsultantka mi podała że zawiera nielimitowane sms i mms do wszysstkich sieci natomiast nie ma minut/internetu.

    Kto tu się myli?

  • 0

    167. ~Konsultantka  2015-04-03 11:29:37  host: 92.60.132.22

    @adam.wiśnia Jeśli chodzi o nową ofertę 'smartDom' to w nowej taryfie sLTE w kwocie 89.99(Po rabacie 39.99) klient otrzymuje Rozmowy bez limitu do wszystkich,bez limitu na stacjonarne,mms oraz sms bez limitu do wszystkich,2 gb internetu i 120 jednostek do wykorzystania w UE+aparat telefoniczny w promocyjnej cenie.

  • 0

    168.  2015-04-03 12:17:07

    a powyższe jak się do tego mają? W artykule są bez telefonu ceny? Ps. 89,99 -50% to 45 nie 39,99 (?)

  • 2

    169. ~Konsultantka  2015-04-03 12:18:16  host: 92.60.132.22

    Jeśli chodzi o ceny podane w tabeli to przynajmniej w ofercie telemarketingowej klient otrzymuje dodatkowo 10zł rabatu za abonament z włączoną e-fakturą.

  • 2

    170. ~Konsultantka  2015-04-03 12:23:06  host: 92.60.132.22

    89.99zł po rabacie za e-fakturę 79.99zł -50%=39.99zł

  • 2

    171. ~Konsultantka  2015-04-03 12:53:08  host: 92.60.132.22

    Jeśli chodzi o OPŁATĘ AKTYWACYJNĄ,to w ofercie SD przy przeniesieniu z karty na abonament wynosi 0zł wszystko zależy od taryfy w jakiej znajduje się klient,który ma zamiar skorzystać z oferty i też od tego z jakiej oferty.Jeśli chodzi o wszystkie oferty abonamentu jest to 0zł lub 49zł.

  • -1

    172. ~ada  2015-04-06 01:00:14  host: apn-95-40-68-37.dynamic.gprs.plus.pl

    Jaki otrzymuje rabat w przypadku kiedy mam już tv int i tel w Smartdomie, a chce przenieść kolejny nr?

  • 0

    173.  2015-04-07 08:04:14

    SmartDom liczy się raz (jeden CP, 50% zniżki na tel i int bezprzewodowy za 1pln). Mi jak się upierałem kiedyś dali 10pln rabat na abo (rok temu). Teraz ciągle się zastanawiam czy przenieść numery z play do plusa razem ze smartDOm ale abo 19,50 raczej zahamuje te zachcianki.

  • 2

    174. ~tomaszk-poz  2015-04-07 23:40:03  host: apn-31-1-147-223.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy w tym Plusie ocipieli? Notorycznie nie trzymają parametrów internetu LTE mimo umowy z czerwca a tu wprowadzają telewizję przez komórkę. Jeszcze rok i pa pa. A miałem wziąć u nich telefon....

  • 1

    175.  2015-04-08 14:42:01

    A ja myślałem ,że u nich internet najlepszy a tu taka pomyłka.

Dodaj swoją opinię