Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowe Roamingowe Pakiety Danych w UE

Plus: Nowe Roamingowe Pakiety Danych w UE

LuiN 30 Lipca 2012 10:43

0 0

Sieć Plus przygotowała kolejną odsłonę oferty pakietów roamingowych w UE. Względem standardowej stawki 3,57 zł za 1 MB transferu opłaty za transmisję danych w pakietach są o około 45 - 65% tańsze.

Pakiety aktywować można przez stronę internetową sieci Plus, poprzez infolinie lub wysyłajac SMS na numer 2601 - treści SMS-ów znaleźć można w poniższej tabeli:




Pakiet Cena za 1 MB SMS
aktywacyjny
5 MB 9,90 zł 1,98 zł AKT Pluskod5 ROAM5
10 MB 19 zł 1,90 zł AKT Pluskod5 ROAM10
20 MB 29 zł 1,45 zł AKT Pluskod5 ROAM20
50 MB 69 zł 1,38 zł AKT Pluskod5 ROAM50
100 MB 129 zł 1,29 zł AKT Pluskod5 ROAM100

W dowolnym momencie można sprawdzić liczbę megabajtów dostępnych w pakiecie wysyłając wiadomość SMS o treści P na numer 2580.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 2

    5. ~Nabrany  2012-07-30 11:44:02  host: z41-06.opera-mini.net

    W zeszlym roku wykupilem pakiet romingowy na internet i przez 3 miesiace po powrocie figurowal na stronie plusonline. Dopiero jak dorzucilem plusowi 2 zlote no bok to wylaczyli. Oszusci

  • 1

    6.  2012-07-30 11:47:12

    A w prepaidzie to nie obowiązuje? a w ogóle to w simplusie czy 36,6 występuje transmisja danych w roamingu? Czy w planach dopiero na XXII wiek?

  • 2

    7.  2012-07-30 12:01:40

    Jaka jest ważność tych pakietów?

  • 1

    8. ~Misiek  2012-07-30 12:09:29  host: aesj81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Lmao--> Jak to zrobiłeś, że w Tak Taku wykupiłeś sobie pakiet 500MB roamingowych za 99PLN? Z tego co mi wiadomo to jest to tylko pakiet w abonamencie - masz u mnie taaaaaaaakie wielkie piwo jeśli mi zdradzisz sposób na jego aktywację w Tak Taku :)))))

  • 1

    10.  2012-07-30 12:47:50

    ŻENUA.PL ( D.PLUS) :P

  • 1

    11. ~Poseydon  2012-07-30 12:51:24  host: dxi155.internetdsl.tpnet.pl

    WYjeżdżam do Czech i zastanawiam się nad wykupienie karty T-mobile w Czechach, bo chyba bedzie taniej niz pakiety w Plusie.

  • 2

    12.  2012-07-30 13:02:20

    Przyda się. Panowie, wiadomo że kupienie startera na miejscu lokalnego operatora zawsze będzie się bardziej opłacało. @GaduAirowiec - tak, w Plusie na karte działa transmisja danych w roamingu.

  • 1

    13.  2012-07-30 13:05:09

    @Patryk7588 - a od kiedy to niby? :-)

  • 1

    14. ~Aaaaa  2012-07-30 13:09:25  host: ekh16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmmm...ja w eboku nie mam tych pakietów, a chyba być powinny. Też mi lider technologiczny nie nadążający za swoją ofertą...:/

  • 0

    15.  2012-07-30 14:00:07

    Ale o co pytasz?

  • -1

    16. ~  2012-07-30 14:05:36  host: ppp139184.ostnet.pl

    W pakietach netowych prepaid najciekawszą ofertę ma Heyah - Non Stop XL to 1,2 GB za 25 zł miesięcznie. A przy tym masz Freeyah nie pobierającą z pakietu, do rozmów w kraju i za granicami.

  • 0

    17.  2012-07-30 14:06:36

    O to od kiedy, twoim zdaniem, jest GPRS w roamingu dla Plus Na Kartę. Bo ja chętnie się założę, że nie ma.

  • 1

    18.  2012-07-30 14:12:01

    Ad.16 znam lepszą cenowo ofertę niz Heyah! W Play na Kartę 0zł w Play pakiet 1GB danych kosztuje 10zł na 30dni! Szok co? A rozmowy i smsy za darmo do całego Playa na 100 dni po doładowaniu 50zł.

  • 1

    19. ~  2012-07-30 14:24:07  host: z28-09.opera-mini.net

    Play wymiata ale ostatnio żona aktywowała pakiet za 10zł w Play i nie ma 1GB, tylko jest napisane nieograniczony internet w Play.

  • 1

    20.  2012-07-30 14:55:56

    Ad.19 niech sprawdzi ile ma z tego pakietu darmowym kodem *108# i zielona słuchawka. Jak przekroczy przed upływem 30 dni 1GB transmisji, to prędkość spadnie do lejkowej;) Jasne?

  • 0

    21.  2012-07-30 15:18:14

    To o co się zakładamy?

  • 0

    22.  2012-07-30 15:35:36

    Poczytaj tu: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=41&t=3655 i tu: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=118

  • 1

    23.  2012-07-30 16:03:39

    To znajdź na ich stronach cenę GPRSu np. w Chinach w którejś taryfie Na Kartę.

  • 1

    24.  2012-07-30 16:21:32

    Ad.23 popieram, Luster. Roaming data w ofertach Plusa na kartę to roaming widmo:) Ktoś powiedział że działa a w cenniku ani mowy.

  • 1

    25.  2012-07-30 16:27:27

    To chyba ewenement ze lider technologiczny nie potrafi stwierdzić czy w ofertach na kartę istnieje coś takiego jak transmisja danych w roamingu i ile to kosztuje. Wstyd na całą Europę, Solorzkomtel!

Dodaj swoją opinię