Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowe pakiety internetowe w roamingu

Plus: Nowe pakiety internetowe w roamingu

LuiN 11 Stycznia 2013 13:55

0 0

Wraz z początkiem ferii zimowych Plus wprowadza nową ofertę pakietów internetowych w roamingu. Teraz osoby wyjeżdżające do krajów UE mogą swobodnie korzystać z Facebooka, sprawdzić pogodę lub przeczytać wiadomości na portalach internetowych, już od 0,86 zł za 1 MB.

Pakiety przeznaczone są do korzystania z Internetu w telefonie, na komputerze lub tablecie w sieciach partnerów roamingowych Plusa na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein).

Z oferty mogą skorzystać klienci, zarówno indywidualni, jak i firmy, mający podpisane umowy abonamentowe na usługi głosowe lub Internet mobilny. W nowej promocji zwiększono nawet o 50% liczbę MB, a o 33% niższa niż dotychczas jest cena za 1 MB. Trzy największe pakiety wynoszą obecnie odpowiednio 25, 70 i 150 MB, a cena 1 MB uległa w nich obniżeniu odpowiednio do 1,16 zł, 0,99 zł i 0,86 zł.

Pakiety aktywować można SMS-em wysłanym na numer 2601, przez stronę internetową sieci Plus lub dzwoniąc do działu obsługi klienta pod numer 2601 (z telefonu w sieci Plus) lub 601 102 601 (z dowolnego telefonu).




Pakiety wraz z kodami aktywacyjnymi charakteryzuje poniższa tabela:

Wielkość pakietu Cena Cena za 1 MB Kod
5 MB 9,90 zł 1,98 zł AKT ROAM5
10 MB 19 zł 1,90 zł AKT ROAM10
25 MB 29 zł 1,16 zł AKT ROAM25
70 MB 69 zł 0,99 zł AKT ROAM70
150 MB 129 zł 0,86 zł AKT ROAM150

Pakiety aktywowane są o północy czasu polskiego i są ważne do końca okresu rozliczeniowego. Niewykorzystane megabajty nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 193 kB).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 1

    14.  2013-01-11 15:07:38

    Dobra. Skojarzyłem, że o nim właśnie piszesz. ;-)

  • 3

    16. ~Misiek  2013-01-11 15:53:08  host: aaoy131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak jak ogólnie nie ma za co chwalić T-mobile to w przypadku pakietów roamingowych ( zarówno głosowych jak i internetowych) biją konkurencję na łeb.. Jakie porównanie mamy tu z pakietem w T-mobile gdzie za 500MB płacimy 99 złotych co daje niecałe 20 gr/MB... Plus ma jeszcze wiele do zrobienia.

  • -1

    17. ~  2013-01-11 16:02:47  host: apn-37-247-227-181.dynamic.lte.plus.pl

    DROGO *** DROGO!!! A w Play - 10-14 razy drożej.

  • 0

    18. ~Maxio  2013-01-11 16:09:18  host: host-91-215-230-197.welnowiec.pl

    Mimo, że promocyjnie to i tak drogo. W temobile sa podobne pakiety, a wychodzą znacznie taniej.

  • 0

    19. ~  2013-01-11 16:45:16  host: v57-03.opera-mini.net

    tylko że w t-mobile pakiet ważny jest tylko tydzień.

  • -1

    20. ~  2013-01-11 16:49:26  host: v57-03.opera-mini.net

    a co do plusa to pakiet może być ważny prawie 2 okresy rozliczeniowe. Pkt 7 regulaminu

  • 3

    21. ~Aaaaa  2013-01-11 16:55:07  host: ccq84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20: ależ oczywiście - bo przecież pół Polski wyjeżdża co miesiąc na dwa okresy rozliczeniowe ;-)

  • -4

    22. ~wers  2013-01-11 17:09:10  host: v57-03.opera-mini.net

    a pomyslales o kierowcach którzy są ponad połowę miesiąca zagranica.

  • 1

    23.  2013-01-11 18:16:21

    Nie ma co ukrywać. Oferta dla bogaczy i desperatów. Ktoś chce za granicą niech lepiej szuka hot spotów albo u lokalnych operatorów karty kupuje.

  • 1

    24. ~Olek  2013-01-11 19:14:52  host: host-89-229-236-66.bielskpodlaski.mm.pl

    W dalszym ciągu taka sama pułapka "Po wykorzystaniu liczby MB w ramach uruchomionego Pakietu/Pakietów opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem". Czyli, wykorzystasz pakiet nie wiedząc kiedy i zaczynasz płacić na potęgę.

  • 1

    25. ~PATA  2013-01-11 19:49:28  host: doo.ds2-k.us.edu.pl

    Podejrzewam że w większości przypadków taniej wyjdzie 3,5zł za 1MB rozliczane co 1KB tak jak mam w Playu (nie wiem jak w innych sieciach to wygląda). Na K800i z Operą Mini i wyłączoną grafiką, wejście na Livescora czy Fejsa kosztuje grosze.

  • 1

    26. ~PZP  2013-01-11 20:53:33  host: ip-151-248-33-211.free.aero2.net.pl

    Jaki idiota (chyba tylko ten legendarny minister, który we Francji na-surfował 100 tys zł na koszt podatnika) korzysta z neta w roamingu, taniej wyjdzie kupno zestawu prepaida lokalnego operatora ??????

  • 1

    27. ~  2013-01-11 21:13:26  host: v57-03.opera-mini.net

    *pata pakiety w plusie też są rozliczane co 1 KB. A do sprawdzenia zużytych MB jest "śledzenie danych mobilnych" w telefony nokia.

  • -1

    28. ~  2013-01-11 21:31:23  host: v57-03.opera-mini.net

    *pzp to Ty jesteś. Jestem kierowcą i praktycznie codziennie jestem w innym kraju. Słabo widzę zmiane karty sim po każdym przekroczeniu granicy. Pozdro dla wszystkich narzekających

  • 0

    29. ~  2013-01-12 08:46:34  host: v40-08.opera-mini.net

    Ale drogo, ja mam w Play na kartę pakiet 1 GB za 10 zł

  • 1

    31. ~olek  2013-01-12 10:27:33  host: 176.97.25.154

    Przykładowo. Jadę na Słowację. Kupuję kartę o2. Pakiety do wyboru: 0.5G - 6 euro, 1G - 8 euro, 2G - 11 euro.

  • 1

    33. ~misiek  2013-01-12 22:04:23  host: apn-31-1-161-174.dynamic.gprs.plus.pl

    @28 i @32 Co wy sie tak licytujecie? To aż podejrzane. Co prawda w tej kwestii nie robiłem rozeznania ale nie chce mi się wierzyć że najlepszą ofertę transmisji danych w roamingu w UE mają akurat Wasi Polscy ooeratorzy. Coś mi codzi po głowie jakaś Niemiecka oferta....

  • -1

    34. ~  2013-01-12 22:33:01  host: v18-07.opera-mini.net

    *misiek akurat to przypadek. A co do oferty nik nie napisał że jest najlepszą ofertą. Ale napewno nie można napisać że jest to tragiczna oferta. Czyż nie????

  • 0

    36.  2013-01-13 13:10:58

    Słabo. Często jeżdżę po EU i coraz bardziej zniechęcam się do Solorzowego Plusa. Co prawda rozmowy działają, ale dzisiejsze czasy to czasy smartfonów - a te za granicą stają się mało użyteczne, zwłaszcza jeśli ktoś (jak ja) jest wciąż klientem Plusa.

  • 0

    37. ~Moco  2013-01-14 13:43:24  host: 213-238-64-119.adsl.inetia.pl

    Nie oszukujmy się internet w roamingu jest drogi, ale bez przesady za 99zł w t-mobile płaciłem za 500MB na tydzien, też na terenie unii.

Dodaj swoją opinię