Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: nowe odsłony promocji abonamentowych

Plus: nowe odsłony promocji abonamentowych

LuiN 13 Maja 2009 08:49

0 0
Od 13. maja rusza kolejna odsłona promocji Umowa Minutowa oraz 5 Cięć w Taryfach Syberysjkich w Plusie. Spadają ceny między innymi Nokii 5800 Xpress Music oraz Nokii N95, pojawiają się też trzy nowe modele.

Do cenników obu promocji wchodzą telefony: Nokia 7100 Supernova, Samsung S5230 Avila i Samsung S3310. W "Umowie Minutowej" spadła cena Nokii N95 i 5800 XpressMusc, a w promocji "5 CIĘĆ w Taryfach Syberyjskich w Plusie" - Nokii 5800 XpressMusic.

Zobacz: regulamin promocji "5 CIĘĆ w Taryfach Syberyjskich w Plusie" (plik .pdf; 136 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa" (plik .pdf; 156 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2009-05-13 10:42:55

    ale oferta Superkarta jest całkiem ok, jeśli ktoś jednak preferuje abonament niż kartę.

  • 0

    6.  2009-05-13 10:51:34

    rcicho - co znaczy "być wolnym"? Prąd też w kiosku do wiadreka kupijesz? W imię wolności? Weź przestań... Umowa w żadnym wypadku mnie nie zniewala. A tym bardziej w tym kontekście, ze mam umowę, więc "muszę" płacić. Nie - nie muszę. Płacę bo chcę, bo potrzebuję. Że możgę pracę stracić i nie będzie mnie stać? No to też śmieszne są argumenty jakie czasem czytam... To się nie podpisuje kontrakytów terminowych z karami, kaucjami itp.! Posdpisuje się na czas nieoznaczony albona rok np. Albo na pół roku - też można.

  • 0

    7.  2009-05-13 10:52:37

    A możliwości ofert pre-paid - ogólnie - są słąbe w porónaniu z abonamentem sdąd mój wybór. No i wygoda - mimo wszystko - abonament jest wygodniejszy.

  • 0

    8. ~spadam z PLUSA  2009-05-13 11:14:40  host: apn-77-113-84-133.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus sam się gubi w swoich promocjach. 18 m-cy temu przedłużałem u nich umowę i na temat jednego z pakietów (wieczory i weekendy) co innego mówiła babka BOK-u, a co innego gostek w Salonie Firmowym Plusa. 2 dni trwało wyjaśnianie, kto ma rację. W końcu musiałem przy nim dzwonić na infolinię, dawać mu telefon itp. Oczywiście odbierał kto inny. Cyrk. A to podawanie pakietów minut za cały czas trwania umowy (6960 minut do wszystkich sieci...), to już maksymalna ściema. To tak jakby ceny marchewki w warzywniaku podawać w tonach ;-). Albo w końcu proste i przejrzyste zasady, albo po 7 latach spadam stąd. Nie mam czasu siedzieć w Excel`u i przeliczać pakietów, korzystając z pomocy nicniewiedzących i nigdyniemających czasu konsultantów.

  • 0

    9. ~  2009-05-13 11:20:22  host: euo238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To zależy od indywidualnych potrzeb. Jednemu pasuje abonament a innemu nie i tyle na ten temat... Kto co potrzebuje.

  • 0

    10. ~homer  2009-05-13 11:32:25  host: doz67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 8 - ciesz się, że jeszcze infolinia przed podwyżką to była :) ogólnie mało ciekawych telefonów ostatnio w Plusie

  • 0

    11.  2009-05-13 11:35:31

    WLO,jak bierzesz umowe to musisz placic czy chcesz czy nie,To ze mozna stracic prace i niebedzie mnie stac na zaplacenie abo to dla Ciebie smieszny argumet.Gratuluje inteligencji.Czasy sa jakie sa kazdy wie,prace mozna stracic a te kilkadziesiąt zloty (conajmniej)placąc abo bedzie mozna wykorzystac na bardziej przydatniejsze cele niz abo za telefon.

  • 0

    12. ~  2009-05-13 11:56:41  host: euo238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11 - lub wykorzystać na abo na telefon by dzwonić na ogłoszenia o pracę. Każdy myśli jak chce :)

  • 0

    13. ~marcin  2009-05-13 12:37:24  host: cerber.gddp.lublin.pl

    dokładnie,karta ma swoje zalety,płącisz mniej,ale np.w simplusie obecnym mniej pakietów i dzownisz z podstawej stawki,pozatym trzeba pameitac o doładowanie. z 2 strony w abo spłacasz telefon,ale i masz droższą dzieki temu cene minuty,co do tel. to róznie bywa z cenami w abo i poza umową.

  • 0

    14. ~telemarketer  2009-05-13 13:21:49  host: abiy206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocje 5 ciec byly juz wczesniej . tylko ze dostepne osobno i samemu kontrolowalo sie czy ma sie ta promocje miesiac dwa czy wiecej i co miesiac mozna bylo ja zmieniac lub miec wszystkie na raz .

  • 0

    15. ~marcin  2009-05-13 13:24:35  host: cerber.gddp.lublin.pl

    telemarketer,o ile wiem nie mozna ich wczensije zmieniac,jak cos brałes to miałes i niemogłes zmieniac

  • 0

    16. ~  2009-05-13 13:44:01  host: f96-031.opera-mini.net

    Sa rozne potrzeby ale relatywnie patrzac rowniez uwazam, ze stare taryfy Nowy Plus (ktorych uzywam) i Godziny sa lepsze niz obecne. Szkoda, ze Plus nie poszedl taka droga przy pozniejszych modyfikacjach taryf czyli przede wszystkim pakiet kwotowy na wszystko z dowolnie wlaczanymi i wylaczanymi uslugami obnizajacymi koszty / tymis

  • 0

    17.  2009-05-13 13:59:52

    telemarketer - jak się zmieniło pakiet to nie można było wrócić na poprzedni...

  • 0

    18. ~ziomek13  2009-05-13 14:27:48  host: afiq7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszystko beznadziejne

  • 0

    19. ~marcin  2009-05-13 15:11:07  host: cerber.gddp.lublin.pl

    to czy plus tego nie widzi?amoż emają w nosie

  • 0

    20. ~rogmaniek  2009-05-13 15:27:48  host: c2-kmmis-111.au.poznan.pl

    Tak odnośnie jeszcze wątku co lepsze post- czy pre-paid. Moim zdaniem, to drugie. Po co się wiązać umową, skoro nawet odpada argument telefonu w korzystnej cenie. Też wolałem sobie kupić Nokię na wolnym ryneczku, i to Plusową. Wydaję na utrzymanie mało, bo jakby co ładuję Fresh'a. I myślę, że świadomy użytkownik starego Nowego Simplusa może mieć więcej i znacznie tańszych minut wewnątrz sieci, bo już "teoretycznie" od 5gr, płacąc Polkomtelowi, np. tylko 100zł na pół roku (licząc 15zł jako gratisik).

  • 0

    21.  2009-05-13 20:28:46

    najlepszą to mają cenę 5800 poza promocją - jedyne 2459zł :D dla ewentualnych chętnych mogę zaoferować za 1999zł prosto od Nokii hehe ;)

  • 0

    22. ~tymis  2009-05-13 22:32:36  host: 082139032195.radom.vectranet.pl

    Akurat od jutra rusza promocja w Electroworld. Wspomniana 5800 kosztuje 1549 PLN z możliwością wzięcia 10 rat.

  • 0

    23. ~ZICO  2009-05-13 23:32:04  host: 94.254.185.128

    W Syberyjskiej 90 cena 5800 spadła o 180zł do całkiem przystępnych 249zł. To może skusić wiele osób:-)

  • 0

    24. ~  2009-05-18 10:45:25  host: adjy129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mialem karte, mixa i abonament i ten ostatni najbardziej mi pasuje. Nie musze lazic po kioskach i doladowywac, zrobilem sobie polecenie zaplaty wiec nawet nie musze chodzic na poczte, nie mam limutu na rozmowy, 50zl miesiecznie to żaden wydatek i mam tel do tego. Co komu pasuje

Dodaj swoją opinię