Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowe internetowe pakiety roamingowe

Plus: Nowe internetowe pakiety roamingowe

LuiN 19 Stycznia 2015 08:21

3 0

Od 16. stycznia w ofercie sieci Plus dostępne są nowe pakiety roamingowe z dużymi paczkami danych: Pakiet Atlantycki i Orientalny.



Pakiet Atlantycki obowiązuje w krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Lichtensteinu, Szwajcarii i USA (ceny z VAT):

Pakiet

100 MB

250 MB

500 MB

1024 MB

2560 MB

Cena

15 zł

30 zł

50 zł

90 zł

200 zł

Aktywacja
kl. indywid.

AKT Pluskod5 ATL100

AKT Pluskod5 ATL250

AKT Pluskod5 ATL500

AKT Pluskod5 ATL1

AKT Pluskod5 ATL2

Aktywacja
firma

AKT ATL100

AKT ATL250

AKT ATL500

AKT ATL1

AKT ATL2


Pakiet Orientalny obowiązuje w Białorusi, Chinach, Egipcie, Hong Kongu, Izraelu, Kambodży, Kazachstanie, Nowej Zelandii, Korei Południowej, Rosji, Tajlandii, Tajwanie, Turcji, Ukrainie, Wietnamie oraz w sieci operatora Softbank Japonia (ceny z VAT):




Pakiet

10 MB

25 MB

50 MB

100 MB

250 MB

500 MB

Cena

15 zł

30 zł

50 zł

90 zł

200 zł

350 zł

Aktywacja
kl. indywid.

AKT Pluskod5 ORIENT10

AKT Pluskod5 ORIENT25

AKT Pluskod5 ORIENT50

AKT Pluskod5 ORIENT100

AKT Pluskod5 ORIENT250

AKT Pluskod5 ORIENT500

Aktywacja
firma

AKT ORIENT10

AKT ORIENT25

AKT ORIENT50

AKT ORIENT100

AKT ORIENT250

AKT ORIENT500


Jak zasygnalizował nam jeden z naszych Czytelników, powyższe pakiety prezentowane są w Plus online jako wymienne na bardzo duże pakiety minut w roamingu. W regulaminach próżno jednak szukać wzmianek o takiej wymienności.

atlantic

Która polska sieć ma najtańszy Internet w roamingu?

Orange
14.41%
Play
21.17%
Plus
16.44%
T-Mobile
10.36%
Inna
4.95%
Wszystkie mają zbliżone ceny
15.32%
Nie mam zdania
17.34%

Wszystkich głosujących: 444



Zobacz: regulamin Pakietu Atlantyckiego
Zobacz: regulamin Pakietu Orientalnego

Źródło tekstu: Plus, wł     

w sumie: 51
  • 0

    34. ~Michał  2015-01-19 15:53:15  host: 093105178180.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    W sumie może być. Wkrótce wyjeżdżam do Hiszpanii na miesiąc, więc będzie trzeba do tego plusa skoczyć i co najmniej popytać co i jak.

  • -1

    35.  2015-01-19 16:00:16

    No fajnie tylko zapomnieliście wspomnieć o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jeden z punktów regulaminu:
    "2. Promocja skierowana jest do Abonentów którzy zawarli z Polkomtel na piśmie umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych (?Abonent?)"

    Czyli z tego co rozumiem wszyscy "kartowcy" (simplpus, plus na kartę itd) odpadają?

  • 0

    36.  2015-01-19 16:09:11

    No właśnie ;-)

  • -1

    37. ~Trutek  2015-01-19 16:12:06  host: aq02.aqua.com.pl

    Dla kartowiczów też Plus z pewnością coś przygotuje. Ta oferta rzeczywiście skierowana jest do abonentów z umowami.

  • 0

    38. ~krzysp  2015-01-19 16:17:19  host: user-94-254-145-203.play-internet.pl

    Pakiety bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza w USA gdzie do tej pory 1 MB w roamingu w Plusie kosztował 20 zł :)

  • -2

    39.  2015-01-19 16:25:29

    Piszecie o roamingowych pakietach internetowych w ofercie na kartę... A jakie teraz są w Simplusie?

  • -1

    40. ~Mariusz  2015-01-19 18:56:15  host: host-142-40.jkns.pl

    Dobra propozycja od plusa, chyba najlepsza opcja internetu w roamingu teraz, chociaż generalnie roaming powinien być już zniesiony. Ale póki co w sam raz na narty w Austrii.

  • -1

    41.  2015-01-21 11:07:12

    No nikt nie odpowiedział, wiec sam znalazłem ;-) 5 MB za 5 zł, 30 MB za 15 zł i 100 MB za 30 zł. Czyli jak w abonamencie - mniejsze zlikwidowali a większy przecenili o połowę ;-)

  • 0

    42.  2015-01-21 11:11:11

    @42 Brawo! Jestem w szoku, i szczerze Cię podziwiam. A już zupełnie powaliło mnie to, że dyskutujesz sam ze sobą, po przerwie trwającej półtora dnia...

  • -1

    43.  2015-01-21 11:12:46

    No nie jak w abonamencie, bo oferta promocyjna tylko abonamentu dotyczy... Chodziło mi o to, ze pakiety w abonamencie i prepaidzie dotychczas miały dość podobne ceny (abonament trochę niższe).

  • -1

    44.  2015-01-21 11:14:42

    slawekt - ze sobą? Nie - informuję jedynie o tych cenach, tych co być może nie wiedzieli. Chyba, zę mi się nie odpowiada... To rozumiem, tylko czemu Ty się odzywasz zamiast ignorować debila?

  • -1

    45.  2015-01-22 16:58:51

    O!! Te nowe pakiety pojawiły się w eboku! Wymienne ale nie tak jak na grafice w newsie ;-)
    Tak to wygląda - na przykładzie pakietu atlantyckiego 1 GB:
    1 000,00 MB GPRS w UE
    1 000,00 MB GPRS Roaming Z3 - Szwajcaria
    1 000,00 MB GPRS Roaming Z7 - USA
    i orientalnego 100 MB:
    100,00 MB GPRS Roaming Z6 - Wschód
    100,00 MB GPRS Roaming Z5 - Strefa Wakacyjna
    100,00 MB GPRS Roaming Z8 - Daleki Wschód

  • -1

    46.  2015-01-22 17:07:17

    A propos regulaminu - miałem już wcześniej zadać to pytanie... Ktoś mi może powiedzieć co znaczy słowo "inkrement"?

  • 1

    47. ~STARER ZA GRANICĄ  2015-01-22 22:19:07  host: 87-207-157-127.dynamic.chello.pl

    CENY Z KOSMOSU!! A NIE LEPIEJ BEDĄC W OBCYM KRAJU KUPIĆ SOBIE MIEJSCOWY PREPAID I MIEĆ NETA PRAKTYCZNIE ZA DARMO?

  • -1

    48. ~tatkoo  2015-01-23 01:21:17  host: 135-23-165-23.cpe.pppoe.ca

    @47 zalezy gdzie wyjezdzasz kolego

  • 0

    49. ~ABelard  2015-03-29 21:46:42  host: apn-31-1-123-172.dynamic.gprs.plus.pl

    Wie ktoś jak wyłączyć pakiet atlantycki?

  • -1

    50. ~qaz  2015-06-25 13:43:18  host: ip-5-172-247-195.free.aero2.net.pl

    Do tych którzy w ankiecie wybrali, że PLAY Która polska sieć ma najtańszy Internet w roamingu? 0,15zł w PLUS, a nawet jeszcze mniej jak ktoś ma atlantyckie w abonamencie. Oj PLAY nieładnie...

  • -1

    51. ~qaz  2015-06-25 13:43:53  host: ip-5-172-247-195.free.aero2.net.pl

    Do tych którzy w ankiecie wybrali, że PLAY Która polska sieć ma najtańszy Internet w roamingu? Proszę o pokazanie tańszej oferty niż PLUS.

  • -1

    52. ~  2015-06-25 13:51:08  host: 213.146.55.201