Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: nowa reklama Internetu mobilnego LTE [wideo]

Plus: nowa reklama Internetu mobilnego LTE [wideo]

LuiN 20 Lutego 2012 20:23

0 0
Sieć Plus przygotowała kolejną reklamę mobilnego dostępu do Internetu w standardzie LTE. Tym razem tematem reklamy jest możliwość przetestowania usługi... choć nie tylko.

Szerzej o ofercie LTE sieci Plus pisaliśmy w tej wiadomości, a o możliwości wzięcia Internetu na próbę w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~pikus  2012-02-20 20:34:54  host: 86-84-N1.aster.pl

    ale kicha

  • 0

    2. ~  2012-02-20 20:54:00  host: 178-36-186-160.adsl.inetia.pl

    ale za aktywację trzeba bulić 50 zł czyli nie są to darmowe testy, a dodatkowo doliczają przy rezygnacji proporcjonalny abo za ilość dni co się korzystało. Wiem bo testowałem, a rewelacji nie ma, prędkości to czysta teoria, limity strasznie małe. Nie polecam.

  • 0

    3. ~marcellove  2012-02-20 20:55:05  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Wszystko pięknie,wręcz cacy.W rzeczywistości juz jest inaczej!Transfer dochodzi do 50mb/s,limity zbyt niskie,abonament zbyt wysoki.Daje technologii LTE conajmniej rob aby trafiła na dobre pod strzechy!!!!

  • 0

    4. ~@2  2012-02-20 20:56:04  host: gmb58.internetdsl.tpnet.pl

    Teraz przy teście nie ma aktywacji i za 7 dni jest 0 zł. Jesli zostawisz to cały miesiąc masz za free.

  • 0

    5. ~b  2012-02-20 21:03:36  host: ip-78-30-120-143.free.aero2.net.pl

    Takie to są ostatnio informacje o Plusie- albo nowa reklama, albo przejecie przez Solorza Żaka. Właściwie.... nic ciekawego jeśli chodzi o rynek usług dla klienta indywidualnego. Jeszcze nie zgłupiałem, żeby oglądać reklamy Plusa.

  • 0

    7. ~ciekawe  2012-02-20 21:34:45  host: z38-01.opera-mini.net

    ciekawe. czyli plus chce promowac slowo LTE. 4g nie moze bo lamusy z play przekrecily jego znaczenie. tylko czy zwyklego kowalskiego te skroty interesuja? chyba zanim wyedukuja klientow to wejdzie w 2013 roku konkurencja na gotowe :) zatem edukujcie edukujcie na razie guzik Wam sie sprzeda.

  • 0

    8. ~ciekawe  2012-02-20 21:36:18  host: z38-01.opera-mini.net

    po co dawac do testow LTE skoro nie ma zasiegu? pewnie po to ze 80% jest za leniwych aby zwrocic sprzet a wtedy klient wpada w 2 roczny abonament...

  • 0

    9.  2012-02-20 21:40:05

    Ale limity juz znaczne nie sa. Bo o ile w nocy jeszcze ujdzie to za te 60zl to jest chyba tylko 3-7GB wiec zdecydowanie za malo przy predkosciach sieci LTE az prosi sie o dwa razy wyzszy limit. I wcale nie mam na mysli tych co backupuja internet, a zwyklych uzytkownikow, ktorzy beda chcieli chocby you tube w HD obejrzec itp

  • 0

    10.  2012-02-20 21:55:57

    do 2 przeczytaj NOWY regulamin zanim coś napiszesz! Można rzeczywiście przetestować za Free...

  • -1

    11. ~pp  2012-02-20 22:15:50  host: apn-95-41-219-237.dynamic.gprs.plus.pl

    @9 Zgadza się, zawsze może być więc, ale realnie chodzi o to, żebyś maila z załącznikiem 20 MB zassał w parę sekund, a nie minut. Usługa nie dla wszystkich, ale nie można powiedzieć, że oferta jest słaba. Na tle konkurencji limity stosunkowo wysokie, prędkości znacznie lepsze, dostępność usług na terenie PL raczej dobra. Jak ktoś korzysta z AERO, czy Play będzie zaraz sapał, że drogo. Natomiast chodzi o to żeby było szybko. Maluchem spokojnie i tanio przejedziesz z Gdańska do Krakowa, ale np. Mercedesem E klasy zrobisz to szybciej i bardziej komfortowo, za to drożej, zgadza się?

  • 0

    12. ~  2012-02-20 22:35:37  host: z27-08.opera-mini.net

    Przy tych,i tak niezlych,limitach w plusie w pelni starcza hspa+ do lte to abo od60do150zl ale od 10 do 100gb.jak networks! dostanie 900 a dalej 1.8GHz to w plusie to mozliwe.przy euro2012 siec w4 ma wazny egzamin w zakresie data.mirekb

  • 0

    13. ~ala  2012-02-20 22:40:39  host: public-gprs40455.centertel.pl

    LTE ma sens tylko na 8oomhz, już u21oo jest pomyłką, u9oo bo poratuje...

  • 0

    14. ~  2012-02-20 22:53:22  host: abez251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PIENIĄDZE NA REKLAMĘ TO SĄ ALE NA PROMOCJE TO JUŻ NIE MA. W D . . . Ę SOBIE WSADŹCIE TE SWOJE REKLAMY. PRZEPRASZAM ZA JĘZYK I PODNIESIONY GŁOS ALE MÓWIĘ TO CO MYŚLI WIELU UŻYTKOWNIKÓW SIMPLUSA. WITKU JEŻELI UWAŻASZ, ŻE MOJA WYPOWIEDŹ JEST NIE NA TEMAT ALBO KOGOŚ OBRAŻA TO JĄ USUŃ - ZROZUMIEM.

  • 0

    15. ~Alan  2012-02-21 11:31:19  host: 89-76-217-121.dynamic.chello.pl

    Wziąłem w Plusie Tablet Samsung Galaxy 8.9 z LTE za 950zł plus abonament na 2 lata za 75 zł. Limit 15GB (taka promocja). Po obliczeniu ile musiał bym zapłacić w sklepie za taki tablet, oczywiście bez wbudowanego modemu LTE, to wychodzi podobnie cenowo, tylko ja mam jeszcze internet mobilny przez dwa lata.

  • 0

    16. ~PeHa od CePe  2012-02-21 11:55:06  host: afjv140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jako klienta w ogóle mnie nie zachęca ta reklama. Ja chcę mieć zasięg a nie prędkość (w dodatku wątpliwą). W Cyfrowym Polsacie się nie sprzedaje (a znam od kuchni) to próbują wsadzić w Plusie. Zasięg LTE od nadajnika słabieńki. Trzeba mieszkać w naprawdę szczególnym miejscu, by korzystać i się z tego cieszyć.

  • 0

    17.  2012-02-21 14:01:02

    buhaha a twoja wyobraźnia siedzi już na RedT ;-))))

  • 0

    18. ~wosq  2012-02-21 20:06:20  host: user-46-112-249-72.play-internet.pl

    Przy obecnie proponowanych limitach i cenach nie sprzedadzą tego, nawet dając testowanie za free.

  • 0

    19. ~vectra  2012-02-22 08:32:59  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    Nigdy nie wezmę. Mam 24mbit/nocą 64mbit, w kablówce - a i tak czekam na załadowanie stron z serwerów. Po chłopsku: mam Ferrari, ale jeżdżę po mieście, jego mocy nie wykorzystuję. Ale za to jeżdżę bez limitu paliwa, kiedy chcę. Miesięcznie przejeżdżam 60-70 GB. Co mi z autostrady, którą przejadę 7 GB i brak paliwa? Zła tendencja. W kraju ościennym południowym, na Cz... miałem numer na kartę. Net bez limitu. Telefon w tamtym momencie 3,6 mbit/s (a op zapewniał 7,2) - i miesięczne transfery na poziomie 30GB ot tak. Do czego dążę - wolniej, ale bez limitu - to właściwy kierunek.

  • 0

    20. ~vectra  2012-02-22 08:43:42  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    W Polsce mam pakiet 100mb wykupiony. Używam jak muszę. Wszelkie aktualizacje w telefonie mam ustawione na wifi. Jak jestem w domu, niech się ściąga do bólu. Jak straci zasięg mojego wifi, amba. A w Cz.. miałem to gdzieś, ba, telefon to było jedyne źródło internetu dla lapa. Polska daleko za... nie murzynami, za cześkami, nie wiem jak w innych krajach. Net najszybszy w jewropie? Chyba najszybciej się kończący.

  • 0

    21. ~  2012-03-05 17:39:15  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    szczerze. Uważam , że z nas strasznie biedny naród który niczego nie chce , wszystko neguje. A to tylko dlatego, że NAS nie stać....

Dodaj swoją opinię