Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowa oferta dla osób przenoszących numer z innej sieci

Plus: Nowa oferta dla osób przenoszących numer z innej sieci

LuiN 12 Listopada 2012 09:42

4 0

Trzy abonamenty gratis i duże pakiety minut (do 2200 lub nawet 3000) do wszystkich sieci - to nowa oferta dla klientów, którzy przeniosą swój numer z innej sieci do Plusa, dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Każdy klient, który przeniesie swój dotychczasowy numer i skorzysta z ofert Plus Abonament lub Plus dla Firm otrzyma rabat 100% na abonament przez pierwsze trzy miesiące umowy i zwiększony pakiet minut do wszystkich sieci.

Oferta Plus Abonament dla klientów przenoszących numer z innej sieci:

plus mnp

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 634 kB).




Oferta Plus dla Firm dla klientów przenoszących numer z innej sieci (kontrakt 24 miesiące):

plus mnp

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 559 kB).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 46
  • 0

    28. ~  2012-11-12 12:47:01  host: v20-15.opera-mini.net

    Plusa zaskakuje co rusz z nowymi promocjami, co robia T-Mobile i Orange spia sobie w najlepsze.

  • 0

    29. ~pazda  2012-11-12 13:04:29  host: z12-08.opera-mini.net

    26 co nas to obchodzi co ty masz?

  • -1

    30.  2012-11-12 13:07:32

    27. - niby nie ma nic wspólnego, ale wszyscy mówią, że o dotychczasowych dbają jak o kulawego i ślepego psa... Podobno lepiej zerwać umowę i odpisać nową, bo człowiek z ulicy ma lepszą ofertę ;-)

  • 0

    31. ~  2012-11-12 13:10:04  host: z33-02.opera-mini.net

    @27 to masz lepszą oferę niż wlo. On potrzebuje własnie kilkanascie godzin ale płaci chyba z 80 zł. brutto.

  • 0

    32. ~Ariel  2012-11-12 13:17:11  host: 178-36-211-177.adsl.inetia.pl

    @30,wlo: owszem mówią a może mówili i pewnie też nie wszyscy a prędzej "prawie wszyscy" a jak wiesz "prawie" robi różnicę ;) @31, nie jest najważniejsze kto ile płaci jeżeli stać go na to bez uszczerbku dla utrzymania siebie i swojej rodziny. Nie dla każdego 50zł/m-c to duzo.

  • 0

    33. ~pabloki  2012-11-12 13:23:51  host: apn-77-115-150-34.dynamic.gprs.plus.pl

    przy tych abo do 129 oferta podobna do play, ale nie przeszedłbym do plusa bo plus ma tylko zasięg własny. minusem jest to ze mms poza abo nalicza . poza tym w plusie cena jest za kazde 100 kb a w play za 300kb-dzis wiekszosc mmsow łapie sie raczej na te 300 kb zatem w plusie mmsy sa okropnie drogie. oferta dla osób tylko rozmawiających jest jak najbardziej ok. dla bardziej zaawansowanych juz nie taka dobra.

  • -1

    34.  2012-11-12 13:26:20

    31. - trudno... moja strata - nie Twoja czy kogokolwiek innego ;-) Zauważyłeś, żebym kiedykolwiek narzekał? Teraz mogę powiedzieć - po 2 (?) latach płącenia abonamentu za Muzodajnie, ze z tego m.in. powodu nie zmieniłbym operatora. Tania, legalna w poczciwej jakości muzyka... Mi to odpowiada. Jest to usługa dodana mająca znaczenie dla oferty jako całości ;-)

  • 0

    35. ~  2012-11-12 14:48:45  host: ip-78-30-121-10.free.aero2.net.pl

    @32 dziwne masz rozumowanie. Jak w sklepie jest taka sama kiełbasa w fioletowym opakowaniu za 27 zł./kg. i w zielonym za 80 zł./kg. to bierzesz tą droższą ? Jak sprzedawca zorientuje się że sprzedaje tylko w zielonym opakowaniu to już nie będzie pakował na fioletowo ;)

  • 0

    36. ~  2012-11-12 14:50:52  host: ip-78-30-121-10.free.aero2.net.pl

    @34 Muzodajnia i Kaspersky ;)

  • 0

    37. ~  2012-11-12 15:11:35  host: ip-78-30-121-10.free.aero2.net.pl

    @34 tylko przez 2 lata to wyjdzie 1272 zł. różnicy ale jak ktoś jest melomanem. Operator powinien sprzedawać usługi telekomunikacyjne a nie muzykę.

  • -1

    38.  2012-11-12 17:26:10

    37. - ile wyjdzie tyle wyjdzie... to moja sprawa - nie sądzisz? Operator ma sprzedawać usługi telekomunikacyjne a nie sprzęt, którego zakup ma decydujący wpływ na wysokość ABONAMENTU. Tak. Ale jeśli sprzedaje usługi dodane, nie mające najmiejszego wpływu na cenę abonamentu, które mogę przy rachunku zapłacić to czemu nie? 35. - gdybuy to była taka sama kiełbasa jeszcze. Wiesz, że ne jest - chcoaiżby ze względu na "darmo w sieci" - z 4 sieci, zwykle to jedna, góra dwie to sieci, gdzie taka oferta jest możliwa do wykorzystania. Przykłąd z dzisiaj - pisałem już - jeśli do Play miałem na dsisiejszym billingu (z poprzedniego miesiąca) 1,23% czasu połaczeń... Takie "w sieci" jest dla mnie? Nawet jeśłi jest dartmo a gdzie indziej po 5 groszy?

  • -1

    39. ~  2012-11-12 17:49:42  host: z13-06.opera-mini.net

    35, Plus i Play nie mozna porownac wiec nie mow, ze to takie same uslugi. Jezeli fioletowa kielbasa jest najlepsza, to dlaczego 85% spoleczenstwa nie wybralo jej tylko inny rodzaj?

  • 0

    40.  2012-11-12 18:42:52

    39, a dlaczego ludzie przyzwyczajają się często do jednego sklepu i ciągle tam robią zakupy? Bo im się nie chce pójść gdzie indziej, spróbować innego produktu, albo bo znajomi i rodzina też w tym akurat sklepie kupują...? To przykładowe powody. Oczywiście może być i tak, że owa fioletowa kiełbasa rzeczywiście jest czasem gorsza od tej zielonej, tego też nie wykluczam. ;-)

  • -1

    41.  2012-11-12 19:08:56

    40. DanielR - rózne są powody... Ja chodzę najczęściej do jednego marketu - nie najtańśzego, nie najlepszego, nie najwygodniejszego, nie do ulubionego żony (a jest ich w mieście sporo). Chodzę bo jest najbliżej i do tego ma największy parking, gdzie nie musze szukać miejsca w drugiej kolejności jest to co oferuje - a tu np. miałbym życznienie żeby pewne asortymenty były w większym wyborze ;-) I nie chodzi że mi się nie chce, bo jaki problem zamiast w lewo skręcić w prawo i o 300 m dalej do innego marketu podjechać? Nie wnikajmy więc w konkretne wybory. Ogólnie wiemy jaki jest podział rynku i na tym poprzestańmy wybierając dla siebie to co nam najbrardziej odpowiada.

  • 0

    42. ~  2012-11-12 21:54:18  host: ip-151-248-33-169.free.aero2.net.pl

    @38 ale to jest zachowanie antyrynkowe. Promowanie droższej sieci bo ma muzodajnie ? 800 minut to jest właśnie kilkanaście godzin wszędzie plus stacjonarne. Jak będziesz w supermarkecie to przyjrzyj się na producentów artykułów tego samego rodzaju tuż nad ziemią w szarych opakowaniach z tymi na wysokości wzroku. Korzystam z telefonu 12 lat. Miałem Erę, Orange i Playa. Wszędzie wszystko było dobrze i jest nadal. Ceny tylko się zmieniły. Mając to na uwadze i jeszcze badania UKE twierdze że jakość wszystkich sieci jest podobna i co najmniej dobra.

  • 1

    43. ~  2012-11-12 22:02:52  host: ip-151-248-33-169.free.aero2.net.pl

    @39 a dlaczego większość społeczeństwa jeździ na benzynie po 5,50 zł. i biadolą że drogo skoro jest LPG po 2,6 zł. ? Dlaczego nie rozliczają się z fiskusem elektronicznie tylko łażą do urzędów skarbowych marudząc jednocześnie o wzroście zatrudnienia w administracji państwowej ? Można by tak wymieniać i wymieniać.

  • 0

    44. ~Orad  2012-11-13 09:57:21  host: apn-95-41-40-76.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam uwagi do pakietu internetowego w abonamencie. Zdaje mi się że jednak konkurencja ma większy pakiet w zestawie, a skoro coraz więcej urządzeń korzystających czasem bez wiedzy użytkownika z transmisji danych to ta konkurencja wypada lepiej, bezpieczniej.

  • -1

    46. ~  2012-11-20 17:23:12  host: z41-09.opera-mini.net

    45, to wez porownaj longplay i nowego plusa w kilku przedzialach i przedstaw wyniki

  • 0

    47. ~  2012-11-21 22:42:05  host: aeik184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zachwalacie PLAY a wiecie że od lutego zmieni się regulamin?! Skończy się podwyższona stawka do sieci PLAY więc w przyszłym roku będziecie narzekać że sie popsuło. Poza tym co to za zasięg PLAY mieszkam w dużym mieście i że bym miała zawsze zasięg to nie. Poza tym wciąż wam mało. Chcecie internet w telefonie to weźcie smartfonową chcecie mieć dużo minut to weźcie z internetem na próbę. Poza tym uważam że i tak oferta jest przekonująca kto wam da dla indywidualnego klienta 600 minut do wszystkich sieci za 60 zł??

  • 0

    48. ~Przemys  2013-01-23 22:25:32  host: 031011222225.warszawa.vectranet.pl

    W Plusie już wprowadzili płaską stawkę też do play, rozmawiałem z Panem Darkiem z www.dlafirmplus.pl i juz wiem. Tym bardziej że Plus bije playa na głowę pod względem ilości minut. Mam firmę i wiem że do pllaaaya na pewno nie pójdę.

Dodaj swoją opinię