Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: nowa oferta dla klientów przenoszących numer

Plus: nowa oferta dla klientów przenoszących numer

LuiN 15 Marca 2012 11:23

2 0

Sieć Plus przygotowała nową promocję dla klientów przenoszących numer - Abonamenciątka w Ofercie Smartfonowej. W ramach promocji liczyć można na niższe ceny abonamentów, większe pakiety minut, wliczony w cenę dostęp do Internetu i specjalne ceny smartfonów.

W okresie promocyjnym wszystkie abonamenty kosztują tyle samo - 19,90 zł (maksymalnie przez 4 mies.) Dołączone pakiety internetowe po wykorzystaniu puli megabajtów nie powodują naliczania opłat za transmisję (spada jedynie prędkość transferu). Promowany telefon to Nokia Lumia 710 w cenie 1 zł w abonamencie za 79,90 zł.

Ofertę najlepiej charakteryzuje poniższa tabela:




plus mnp

Z promocji Abonamenciątka w Ofercie Smartfonowej będzie można skorzystać od 16. marca.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~abc  2012-03-15 14:36:24  host: public-gprs341703.centertel.pl

    Za niedlugo maja wyjsc aktualizacje nazwy sieci plus na minus hahah :D ja nie lubie abo ale fakt slabo cenia.. chociaz lumia tania sie wydaje. Ale noki nigdy bo to badziew

  • 0

    32. ~  2012-03-15 14:41:41  host: v10-15.opera-mini.net

    Zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego tutaj. Na przykład to że duża ilość minut to zło konieczne i stawia się zarzuty takim ofertom. Przecież abonament wybiera się pod kątem własnych potrzeb i możliwości, nie ma tylko jednej taryfy do wyboru z 1000 minut ale jest ich kilka. Klient który przenosi numer najpierw porównuje stare z nowym i decyduje co lepsze, przechodzi zmieniając operatora albo nie. Nie rozumiem takiego podejścia w 28@ "Z resztą Play ma drogie telefony i tylko minuty pakują, których nie każdy potrzebuje w takich ilościach". Nie pasuje ci abonament z daną ilością minut to bierz Play Fresh i stosuj się do zasady 5zł/rok.

  • 0

    33. ~  2012-03-15 14:49:32  host: 62.244.152.210

    @32, widać Ty masz problem ze zrozumieniem innych potrzeb niż twoje. Problem rozwiązując umowę z P4 i u innego operatora otrzymałem warunki dla mnie korzystniejsze, a szczególnie w cenie telefonu. Jak widzisz wiem, że można zmienić nie tylko taryfe a nawet i operatora. Ty potrafisz doradzać wyłącznie Play abonament a jak nie pasuje to Play Fresh :D Bardzo wąsko patrzysz.

  • 0

    34. ~  2012-03-15 14:52:16  host: 62.244.152.210

    @30; asymetria zmalała jeśli już ale nadal jest. To, że TM sumarycznie zarabia więcej niż P4, to proszę udowodnij a nie pisz wyłącznie o stawkach w prepaidzie. Ja w abonamencie mam stawkę do Play 14gr- na tym, tez zarabia?

  • 0

    35. ~  2012-03-15 14:56:30  host: 62.244.152.210

    @30; dodam; żeby udowodnić, to musisz uwzględnić ilość wydzwanianych minut do Play w segmencie postpaid i prepaid. Masz takie dane? Podejrzewam, że nie masz więc twoje teorie są niczym nie poparte. Piszesz dla samego pisania i składanie kolejnych laurek P4.

  • 0

    36. ~  2012-03-15 15:04:37  host: v10-15.opera-mini.net

    33@ Twój problem polega na tym że przyczepiłeś do tego Playa i ciągle widzisz minusy a to w za dużej ilości minut a to w drogich telefonach. W którym miejscu rozmawiałem z Tobą co jest korzystniejsze dla Ciebie, jedynie pociągnąłem dyskusje w kierunku za dużej ilości minut w taryfach, tego zupełnie nie rozumiem. Na jakiej podstawie twierdzisz że doradzam wyłącznie Play. Dyskutuję o Play w nawiązaniu do Twojej wypowiedzi. Tyle.

  • 0

    37. ~  2012-03-15 15:07:51  host: 62.244.152.210

    @36, temat dotyczy Plusa. O play wyraziłem opinię o ich ofercie w tym kontekście. Ty nie potrzebnie ciągniesz temat. Byłem ponad 4lata w Play i mam prawo mieć opinie o ich usługach i ofercie. @36; pisałem o zarabianiu przez TM - udowodnisz swoją tezę, czy dalej będziesz pisał swoje? ;)

  • 0

    38. ~  2012-03-15 15:10:57  host: v10-15.opera-mini.net

    34@ Jak zauważyłeś odbijają sobie ładnie na kliencie prepaidowym. Tego nie popieram i nie będę tłumaczył żadnego operatora z drogich połączeń do Play z powodu że ten drugi ma asymetrię ustaloną przez urząd państwowy. A przepraszam jeszcze W3 nie miała asymetrii do 2006 r.? Mało zassali w ten sam sposob kasy. Nie bój nic wyższy MTR do play po 1.01.2013 przestanie obowiązywać i co wtedy, będziesz pisał o 5 letnim sponsorowaniu sieci Play przez W3. Przecież tak samo mogę codziennie pisać o W3 którą sponsorowaly miliony abonentów TP i użytkowników komórek od poł. lat 90-tych.

  • 0

    39. ~  2012-03-15 15:12:21  host: 62.244.152.210

    @36; nikogo sie nie przyczepiłem. Jeżeli miałbym do wyboru np. abo za 50zł z 200min i telefonem za 100zł w P4 i abo z 100 i tym samym telefonem np. w TM 100zł, to wybrałbym prawdopodobnie P4. Jeżeli mam do wyboru abo z 200min i telefonem za 300 w P4 i ab z 150min i telefonem za 100zł w TM, to wybrałbym TM, bo mieszcze sie w 150min. To przykład oczywiście ale sama ilośc minut nie robi juz wrazenia przy słabych lub drogich telefonach.

  • 0

    40. ~  2012-03-15 15:14:12  host: 62.244.152.210

    @38; widzę, że poszedłeś dalej, bo juz wiesz, co będę pisał w 2013r. Gratuluję wiedzy, bo ja jeszcze tego nie wiem. Bezproduktywna jest z Tobą dyskusja. Z fanatykami sie nie powinno dyskutować. Niestety zapomniałem o tym. Ty pisz dalej swoje

  • 0

    41. ~  2012-03-15 15:17:21  host: 62.244.152.210

    @38; przedstaw dane ile minut wydzwania do Play prepaid z TM i ile abobonament. Jak nie podasz takich informacji, to zwyczajnie nie możesz mówić, ze TM w sumarycznym rozliczeniu zarabia na takich połączeniach. Oczywiście nie popieram stawek 80gr ale Ty posuwasz się za daleko nie mając żadnych dowodów.

  • 0

    42. ~  2012-03-15 15:19:45  host: v10-15.opera-mini.net

    40@ Przeczytaj sobie na spokojnie moj komentarz nr 32 i zastanwo o co biojesz do mnie piane. Pozdraiwam i koncze watek z Toba. Jest zupelnie bezsensu.

  • 0

    43. ~  2012-03-15 16:20:25  host: z20-11.opera-mini.net

    41, tutaj zolnierze Play czuwaja ;) zaden krytyczny tekst wobec tego pseudooperatora nie zostanie obszczekany. Widac, ze nowy tutaj jestes :D fanatykow fioletu tutaj od groma wiec daruj sobie dyskusje z nimi, bo to bez sensu hehe

  • 0

    44. ~  2012-03-15 17:35:09  host: z58-09.opera-mini.net

    Interesuje mnie czy spadną ceny smartfonów w Plusie, bo matka przenosi nr z T-Mobile. Coś wiadomo czy drgnie coś więcej niż Lumia? Jakaś Xperia może?

  • 1

    45.  2012-03-15 17:43:13

    Plus ma najgorszą ofertę ze wszystkich operatorów za 2 miesiące będę mógł przedłużyć umowę z play i raczej to zrobię bo ta oferta ani trochę mi nie odpowiada wybieram tylko pomiędzy plusem a playem bo w mojej miejscowości mają nadajniki 3g a ja korzystam z internetu i jest mi to ważne :)

  • 0

    46. ~  2012-03-15 21:35:16  host: ddh104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już dawno wynieśliśmy się z Plusa. Podejrzewam, że przy takich promocjach sytuacja będzie narastać. To już nie jest polska sieć tylko cypryjska.

  • 0

    47. ~grumpy  2012-03-16 00:41:52  host: afoj105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlasnie od kilku dni jestem w konkurencji, po 10 latach w simplusie, potraktowali mnie "z buta" przy rozpatrywaniu reklamacji, naliczyli mi 4,50 za usluge kosztujaca 2zl i jeszcze sie upierali w korespondencji, ze usluga kosztuje 1,5zl :) podziekowalem za wspolprace

  • 0

    48. ~konrado7  2012-03-19 02:36:44  host: systemy130.toya.net.pl

    Plus ma najgorszą ofertę tylko w mniemaniu komentujących na telepolis, a w rzeczywistości oferta nie jest taka zła jak się wydaje. U nas obok jest T-Mobile i są pustki a do nas w Plusie stoi cały czas kolejka. Wczoraj spisałem 5 umów z przeniesieniem numeru (4 z ORANGE i 1 z PLAY-a) - wszystkie na Abonament z telefonem. Klienci zadowoleni z oferty. Babeczka z PLAY-a wzieła SE Live with Walkman za 29zł w Abonamencie za 69,90 (przez 4 piersze miesiące płaci Abo 19,90+10 za internet, a potem 69,90. Jest 300 minut do wszystkich (również do PLAY), do tego po minucie darmo do całego Plusa, 300 MMS do Plus i 29gr za minutę. Za 5zł mozna wziąć 5 numerów darmo na stacjonarne i do Plusa i klience się bardzo podoba taka oferta i jest zadowolona. a tu wszyscy piszą, że tragicznie, a ja przedłużam umowy bez problemów - sami chcą, a PLAY jest obok nas, więc nie są nieświadomi tylko chcą w Plusie. Jak ktoś ma całą rodzinę w Plusie to mu to pasuje, po minucie jest za darmo do całej sieci Plus i ta usługa jest bezpłatna w Abonamencie.

  • 0

    49. ~NBT  2012-03-21 22:01:45  host: c24-128.icpnet.pl

    Jedyna rzecz, dla której nie jestem zadowolony w pełni z Plusa to brak rocznej ważności konta w PrePaidzie. Reszta mi odpowiada i nie mam zamiaru nic zmieniać. Asymetria do Play zniknie niedługo, a abonamenty mi zwisają, bo w PrePaidze mieszczę się w 15 zł / mies, a doładowywać muszę jak głupi.

  • 0

    50. ~xane  2012-03-22 21:45:07  host: 77.87.0.46

    Ja właśnie stoję przed wyborem operatora. Bylem w Erze, teraz jestem w Play i pewnie bym został gdyby nie problemy z zasięgiem. Zastanawiam się nad Plusem bo u mnie zasięg od nich jest świetny. Tylko ciekawe czy jak zniknie ta asymetria to ceny do Play będą takie jak do innych sieci? Większość ludzi, których znam są w Play:/

Dodaj swoją opinię