Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nowa akcja promująca linię mix

Plus: Nowa akcja promująca linię mix

LuiN 1 Czerwca 2015 10:02

0 3

Plus rozpoczął kolejną odsłonę kampanii reklamowej promującej ofertę mix, w konwencji zgodnej z nową identyfikacją marki "Ja+".



Za strategię i kreację JA+ odpowiada Agencja Scholz&Friends. Spoty wyreżyserował Tim Nackashi. Telefonem wiodącym w nowej kampanii jest Microsoft Lumia 640 LTE kosztująca 1 zł w opcji na 24 doładowania - pierwsze 12 doładowań po 50 zł i kolejnych 12 po 100 zł.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Plus po nowemu: JA+




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: ja+ | plus | mix

w sumie: 30
  • 2

    11. ~  2015-06-01 10:29:30  host: host-81-190-211-209.wroclaw.mm.pl

    @10
    Mógł wziąć w abonamencie biznesowym dla tru premium klientów takich jak ty.

  • 0

    12. ~  2015-06-01 10:31:38  host: epinet9.netman.com.pl

    Oferta rzeczywiście szału nie robi, ale wyliczenia wyżej są mylące. To jest oferta "elastyczna", czyli z 12x50 i 12x100 można przejść na opcję 36x50 - a więc w komentarzu #2 należałoby policzyć VM na 36 miesięcy.
    Druga opcja: 12x50 i 5x100, a później przedłużenie umowy, nawet z zejściem na doładowania 30 zł.

  • -3

    13.  2015-06-01 10:32:39

    @wlo
    środki przepadają zawsze przy migracji abo-mix-karta, musisz je wydać przed migracją.

    ale za 600 zł nówkę nową można mieć, nie trzeba być profesorem żeby wiedzieć że na mixach to tylko operator zarabia i to lepiej niż na abonamencie, w mixie daje dużo mniej a chce za to więcej.

  • -2

    14.  2015-06-01 10:34:04

    11 - mógł ;-)
    Nie sądzę bym był klientem premium - korzystam z minimalnych abonamentów, bez nielimitowanych w roamingu, czy pakietów z tysiącami minut na międzynarodowe.

  • -1

    15.  2015-06-01 10:35:27

    adok - u wszystkich operatorów tak jest?
    Co do MIX-ów... Jak tylko pierwsza tego typu oferta się ukazała, moja opinia (mocno sceptyczna) nie zmieniła się do dzisiaj ;-)

  • -2

    16.  2015-06-01 10:38:14

    Jeśli trzeba wykorzystać, to tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak są ludzie zdesperowani, naiwni (wszak to ciągle prepaid zasilany zdrapkami, a jak wiadomo nad tym ma się pełną kontrolę - w przeciwieństwie do abonamentu), których operatorzy bez problemu znajdują na rynku, sprzedając im to co jest korzystne dla operatorów tylko ;-)

  • -2

    17. ~aladyn  2015-06-01 10:46:27  host: user-94-254-133-150.play-internet.pl

    wedle mnie mix plus ma najlepsza ofertę w mix w plusie macie no limit do wszystkich komorowych za nie więcej niż 35 zł plus możliwość wyboru za 5 zł 200min na stacjonarne który mix oferuje no limit żaden play mix oferował kiedyś za 80 zl teraz się wycofali wolą dawać 100 min za 30zl a za 100zł doładowania w play mix jest 200 min do wszystkich i mix plus jest bezkonkurencyjny jestem w stanie dać w plusie 50 zł w mix i za tą cenę mam no limit do komórkowych i SMS do wszystkich z fajnym sarafanem teraz mam mix 6 place 90 zł na mies za no limit bo niestety w mix 6 jest tylko limit za 15 zł 5 dni co daje 90 zł na mieś kiepska oferta ale niestety tak mam co innego mix 7

  • 2

    18. ~@aladyn  2015-06-01 10:53:13  host: ami31.internetdsl.tpnet.pl

    Dobry typ z ciebie, płacisz za nolimit 90zł miesięcznie. To trzeba mieć żyłkę do bycia jeleniem.

  • -2

    19.  2015-06-01 10:54:53

    @2 - no faktycznie sensacja, MIX nieopłacalny :-). Do tego, jak to na Telepolis, porónujesz rzeczy nieporównywalne. MIXy powinno się porównywać do innych MIXów, bo wtedy można wybrać najlepszy MIX, który jednak nie będzie obiektywnie atrakcyjny, bo wszystkie są złe. Jednakże magia telefonu od operatora nadal działa, to i klienci są. Zresztą jest też nie mała grupa klientów, która "zawsze" coś brała i nie śledzi zmian, podobnie jak grupa, która nie liczy każdej złotówki do piątego miejsca po przecinku, jak to ma miejsce (słusznie) tak często tutaj. Klienci są różni, jak się dają strzyc, to są strzyżeni i w MIXie robi to każdy operator, w tym uwielbiany tutaj Play.

  • 0

    20. ~pabloki  2015-06-01 10:56:19  host: 178.180.239.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czy jest ktoś tak zdesperowany by brac mixa za 100 zł ? rozumiem gdyby najpierw 100 zł a po 12 m-cach po 50 zł ale w takim układzie to porazka. wychodzi 1801 a w abonamencie plusa 69,99(wszystko bez limitu i 2 GB) 1682zł dal mnp 0 zł aktywacja.pominąłem że doladowanie za 100 zmozna kupić taniej .

  • 0

    21. ~LTE  2015-06-01 11:09:56  host: 46.204.236.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wartość mixa wynosi 1530 zł przy kupnie tanich doładowań, kwotę wbijam na skarbonkę na hostingu i mam 2342 zł sprzedaję wirtulne PLNy i telefon mnie wychodzi darmo, przy dobrym trafie jeszcze zarobie. Póki w mixach nie będzie bez limitu jak w virgin mobile w podobie za te 30 zł miesięcznie z byle jakim najtańszym smartphonem z LTE to nie ma co się pakować w te umowy.

  • 2

    22.  2015-06-01 11:12:02

    @adik @wlo w plusie pieniądze z mixa przechodzą na kartę, na konto główne, nawet do plusha mozna. W playu tez ale na promocyjne

  • 1

    23. ~Tata  2015-06-01 11:31:29  host: apn-5-60-53-82.dynamic.gprs.plus.pl

    Po ofercie wiem ze głupi tez ma kasę.

  • 1

    25. ~pabloki  2015-06-01 11:56:24  host: 178.180.239.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie kojarzę za co te minusy. po prostu to słaba oferta.

  • 0

    26. ~jarko  2015-06-01 12:17:06  host: dnm125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedyś namówiłem mamę, żeby wzięła telefon w MIXie, było to w czasach, gdy no-limity jeszcze nie istniały, więc czy to na kartę, czy to w MIXie za rozmowy trzeba bylo płacić i telefon i tak doładować miesięcznie za te 25/50 niezależnie czy to byla karta czy tez MIX, wiec wtedy to jeszcze miało jakiś sens. Dzis w MIXach dostaje się duzo mniej za duzo więcej, roznica zrobila sie spora, a wiec lepiej telefon kupic na wolnym rynku a kartę miec bez lojalki gdzie sie nam podoba :)

  • 1

    27. ~ty ty ty  2015-06-01 12:30:45  host: 85.219.163.130

    przechodząc z mixa : na prepaid ( karta )
    środki przepadają po 3 msc
    90 dni
    na 99.9 %

  • -1

    28. ~  2015-06-01 13:01:44  host: bvm106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27, bzdury. W Plusie po przejściu z mixa na karte, czy nawet do Plusha środki pozostają na koncie. Nawet zesumowany wcześniej okres na połączenia wychodzące przechodzi.

  • -1

    29. ~  2015-06-01 13:17:43  host: apn-5-172-252-104.dynamic.gprs.plus.pl

    27, napisz jeszcze u jakiego opa, bo nie w Plusie.

  • 1

    30. ~  2015-06-01 13:36:31  host: bvm106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29, czytanie ze zrozumieniem sią kłania. Wszystko jest opisane, chyba że cię to przerasta i muszę napisać jakaś wersje dla mniej rozgarniętych osobników.

  • 1

    31. ~jak widzę wasze przeliczenia to  2015-06-01 14:34:16  host: user-94-254-145-152.play-internet.pl

    Najmadrzejszy to ten co liczy ilość doladowan razy kwota i uznaje to za cenę telefonu. gratuluje!! według Twoich przeliczen z każdego doladowan operator zabiera mi część pieniedzy na pozew uregulowania ceny telefonu? kto jest tak głupi jak ty?? synu marnotrawny środki są w całości.do wykorzystania zgodnie z regulaminem taryfy.

Dodaj swoją opinię