Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nikt nie ma taniej LTE

Plus: Nikt nie ma taniej LTE

LuiN 2 Sierpnia 2012 11:30

0 0

Od 3. sierpnia najszybszy Internet mobilny LTE, o prędkości do 100 Mb/s, będzie dostępny w Plusie w już za 14,90 zł miesięcznie.

W Planie Okazjonalnym za 14,90 zł miesięcznie występują dwa pakiety danych: 0,5 GB przeznaczone do wykorzystania co miesiąc w godzinach 8:00 - 24:00 oraz 50 GB do wykorzystania co miesiąc w godzinach 24:00 - 8:00. Nocny pakiet 50 GB do 14. listopada jest bezpłatny, a późniejsza opłata miesięczna to 10 zł.

W ofercie dostępne są urządzenia wspierające LTE: modem ZTE MF821 LTE, modem Huawei E398 LTE (dostępny także z anteną zewnętrzną) oraz router Samsung GT B3800 LTE.




Na dzienny transfer warto uważać - przy deklarowanych przez operatora 100 Mb/s, 0,5 GB pobrać można nawet w zaledwie 40 sekund.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • 0

    72.  2012-08-03 14:55:47

    @68: Cóż... to patrzeć na zegarek. :) Mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa, dot. rozliczeń (a nie znalazłem tego w żadnym regulaminie): W jaki sposób rozliczane są pakiety w zakresie nocnego internetu na granicy dwóch czasów. Czy to jest tak, że bieżące rozliczenie jest zakańczane a włącza się automatycznie połączenie "pełnopłatne", czy też połączenie rozpoczęte "w nocy" póki działa to jest rozliczane ulgowo. Może mnie ktoś oświecić?

  • 0

    73.  2012-08-03 15:28:52

    @69: Ciastek, błagam Cię, jeśli nie ogarniasz ortografii to popraw chociaż to co Twoja ulubiona przeglądarka internetowa podkreśla na czerwono...

  • 0

    74.  2012-08-03 15:42:51

    Inna rzecz, cena 349/419PLN (z anteną) za modem e398 jest trochę dziwna. Za Huawei e353 trzeba zapłacić 149PLN a, przykładowo, w TM taka oferta jest z modemem za 1PLN...

  • 0

    75. ~ferni  2012-08-03 23:49:41  host: host-89-231-197-231.dynamic.mm.pl

    No, do tego jeszcze ovislink N450R i gra muzyka.

  • 0

    76. ~Alamar  2012-08-05 18:53:57  host: admk250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    40 sekund dostepu do internetu w ciagu miesiaca w 2012 roku, kto to przebije? Mozesz spokojnie kazdego dla laczyc sie z internetem na 1 sekunde i jeszcze zostanie Ci zapas :D Powinni dolaczyc do tego specjalna aplikacje ktore szybko polaczy i rozlaczy zeby nie przekroczyc limitu no i jeszcze slyszalem ze teraz rzadzacy beda wymagali aby dzwonic z informacja ze limit zbliza sie ku wyczerpaniu wiec telefon beda musieli wykonac po 30 sekundach korzystania z internetu jesli ktos smie go uzywac normalnie.

  • 0

    77. ~Alamar  2012-08-05 18:56:35  host: admk250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze dodam ze jak ktos ma szczescie znajdowac sie w zasiegu kablowki to moze w cenach ponizej 50zl miec dostep: 24-80mb/s (w zaleznosci od isp) bez limitow.

  • 0

    78.  2012-08-08 14:35:01

    **** Tytuł artykułu powinien brzmieć : "NIKT NIE MA DROŻEJ LTE" :D:D:D

  • 0

    80. ~Marzenkagg16026379  2012-08-08 14:53:19  host: public-gprs81062.centertel.pl

    tytul bardziej trafny to NIKT nie DA MNIEJ:-D

  • 0

    81. ~Zorro  2012-08-08 15:41:46  host: mx1.softsystem.pl

    Promocja dla durni. To jest jakis ponury zart. 40 sekund i do konca miesiaca internetu brak.

  • 1

    82. ~  2012-08-08 15:49:53  host: aelt227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Debilna oferta promowana w jeszcze bardziej debilny sposób. Widzieliście reklamę w TV? Jakiś tranzwestyta trzęsie dupą przed dziećmi! Rzygać się chce.

  • 0

    83.  2012-08-09 01:27:14

    No więc po kilku dobrych tygodniach testów, w tym również krzyżowo (karta Plus w modemie Huawei e353 i karta T-Mobile w Huawei e398) to jednak jakość Plusa jest najlepsza, pod wzgędem jakości dostępu do Internetu.

  • 0

    84. ~marcin  2012-08-09 09:48:06  host: aaoq21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...a gdzie jest zasięg LTE, chyba u Solorza na posesji

  • 0

    85. ~Paweł  2012-08-09 19:27:45  host: matrixinternet.pl

    Jak patrzę na tych "specjalistów" to mi się płakać chce. Ludzie, 40 sekund trwa ściągnięcie 0,5 GB przy 100Mb/s. Po pierwsze LTE nie osiągnie tego, przy dobrych warunkach max. 30Mb/s. Po drugie, praktycznie żaden serwer/strona nie wyśle danych z prędkością 100Mb/s do klienta. Przeciętna strona waży 1MB i ten limit starczy na ok 500 przeciętnych stron :D

  • 0

    86. ~Octopus  2012-08-09 23:48:34  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    Może jest grono klientów którzy szukają do pobrania czegoś większego niż strona o ciężarze 1 MB - ale masz rację . najlepiej krytykować :)

  • 0

    87. ~Elo  2012-08-10 17:50:20  host: apn-31-0-5-57.dynamic.gprs.plus.pl

    To straszny problem rzeczywiscie, ze plus oferuje bardzo szybki internet za 14.90. Gdyby byl wolny, problemu by nie bylo :)))

  • 0

    88. ~  2012-08-10 23:09:46  host: 233.4.127.75.host.nwnx.net

    ten abonament za około 15 zł to jest najgorszy bo jak się doliczy noce za 10 zł to jest już 25 zł, bo normalnie to jest bez nocy i potem już tylko 16kb/s całą dobę, już lepiej wziąć taryfę za około 30 zł z darmowymi nocami w standardzie i większym limitem w dzień, to są moim zdaniem taryfy na test, bo normalnie, żeby z nety korzystać to trzeba wziąć taryfę za 50-60 zł miesięcznie no i ceny modemów są niższe w wyższych taryfach, a w tych niższych taryfach to modemy są w takich cenach, że jakby dobrze poszukać to można je kupić na wolnym rynku w podobnych cenach jak w tych najniższych abonamentach.

  • 0

    91. ~ffff  2012-08-18 09:40:47  host: ip-78-30-106-2.free.aero2.net.pl

    co zabzdury............ po co komu szybki internet w nocy.........w nocy to może się powoli ciągnąć ......nędza...............

  • 0

    92. ~pinger  2012-09-12 07:26:51  host: mya146.internetdsl.tpnet.pl

    czy do tych co pisza o polsacie i plusie.. to wy nie wiecie loski ze to jedna i ta sama firma?

  • 0

    93.  2012-09-12 08:08:29

    92. - jeśli by patrzeć od strony właścicielskiej, mam kilku znajomych dysponujących akcjami kilku a nawet kilkunastu firm - oni nie wiedzą, ze niepotrzebnie kupowali kolejne akcje bo to są nie różne tylo jesdna firma? Pieprzysz jak większość... Kukiz wczoraj u Wojewódzkiego chciał go pobić jak powiedział coś mądrego - że naród jest głupi... Panie Pawle - naród jest głupi. To, że ma jakieś resztki "mądrości" bo stara się kasę zarobić, nie znaczy, ze jest mądry. I niestety potwierdza to większość opinii na większości powszechnych serwisów internetowych ;-)

  • 0

    94. ~robol  2012-09-13 18:35:49  host: public104978.cdma.centertel.pl

    potrzebuje opinie o tym drugim pakiecie za 29,90 zł 2 gb. co po wykorzystaniu czy jest spowalniany .

Dodaj swoją opinię