Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie

Plus: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie

LuiN 3 Sierpnia 2012 10:36

10 10
Od 7. sierpnia Plus wprowadza nową najtańszą nielimitowaną ofertę na rynku. Usługa Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie będzie dostępna dla klientów korzystających z ofert prepaid i mix.

Promocja jest dostępna w taryfie Plus na Kartę i Plus Mix, a jej włączenie kosztuje 5 zł miesięcznie i następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# i naciśnięciu przycisku połączenia. Od tego momentu opłata za SMS-y wysyłane do wszystkich sieci wynosi 0 groszy. Po 30 dniach usługa jest automatycznie odnawiana.

Użytkownicy starszych ofert prepaid (Simplus, 36.6, Sami Swoi), by skorzystać z nowej promocji powinni zmienić taryfę na Plus na Kartę. Aby ją włączyć należy skorzystać z kodu *147*11# (jednorazowa opłata za zmianę taryfy wynosi 3zł).

Klienci Plusa na Kartę korzystający obecnie z promocji SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr oraz klienci Plusa Mix korzystający obecnie z promocji Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze nie muszą jej wyłączać, gdyż na czas trwania nowej promocji automatycznie będą mieli obniżoną stawkę za SMS-y do 0 gr.

Promocja Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie trwa od 7. sierpnia do 22. października, a po jej zakończeniu stawka za wysłanego SMS-a wyniesie 3 gr.

Jak oceniasz ofertę nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci Plusa?

Bardzo atrakcyjna
42.50%
Atrakcyjna
27.12%
Nie wyróżnia się
9.39%
Mało atrakcyjna
7.17%
Bardzo mało atrakcyjna
11.34%
Nie mam zdania
2.48%

Wszystkich głosujących: 767




Źródło tekstu: Plus     


Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 245
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    265. ~darkangel  2012-11-21 22:32:03  host: 093105086118.legnica.vectranet.pl

    A kto Ci każe aktywować tę promocje? Przecież masz dalej 5zł/msc do wszystkich. Ta promocja jest dla ludzi którzy PARĘ razy w tygodniu muszą wysłać sms'a.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    266. ~  2012-11-24 11:48:12  host: 89-74-36-127.dynamic.chello.pl

    jezu co za tępaki!!! trzeba odczekać do końca pakietu jak termin minie to wtedy wyłaczamy kodem *136*00*03#

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    268. ~:)  2012-12-04 19:24:07  host: user-31-174-11-212.play-internet.pl

    to ze wlozysz sama karte, wlaczysz telefon i meczysz sie nad kodem nic nie da. Najpierw aktywuj ta karte np napisz smsa do kolezanki czy do kogos z tego nowego numeru. Za chwile powinien przyjsc sms od operatora "Witamy w sieci plus(...)"itd. i po tym smsie sprobuj wpisac kod na usluge. Teraz powinno sie udac :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    270. ~  2012-12-29 17:43:49  host: 78-131-160-210.tktelekom.pl

    269 to masz cos z tele zjebane chyba ja mam plusa od paru ladnych lat i nie narzekam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    271. ~Lol 12  2012-12-31 17:17:08  host: apn-46-77-4-189.dynamic.cdma.plus.pl

    Żal lol aktywowałem i mi 3 gr pobiera jak to wyłączyć ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    273. ~marta rpk  2013-01-04 18:17:00  host: host-81-190-245-183.malbork.mm.pl

    pisze miz eblad z usluga zlecenia co zrobic teraz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    276. ~paulina  2013-01-09 19:53:18  host: 89-68-9-71.dynamic.chello.pl

    jak wyłączyć smsy za 39 gr prosze to ważne

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    277. ~niezdecydowana  2013-01-13 20:13:01  host: 91-146-249-82.internetia.net.pl

    To oplaca sie ten pakiet teraz? Czyli jak zabierze nam 5 zl to i tak za kazdego smsa bedzie 3 gr ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    278. ~olson  2013-01-18 12:33:45  host: ds-out.man.olsztyn.pl

    a ja nielimitowane smsy za 3 gr w Plusie mam cały czas, mimo, że niby jest nieaktualna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    284. ~gfwere4  2013-03-28 10:44:14  host: 213.216.112.2

    ale głopie nawet nie ma w plusie na karte garmowych sms

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    286. ~dawid  2013-06-14 19:44:00  host: v54-03.opera-mini.net

    taaa gó**iana sieć i tyle obecnie mam z playa i nic nie musze placic za rozmowy i sms '!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    287. ~mery  2013-07-03 15:01:40  host: apn-5-60-163-109.dynamic.gprs.plus.pl

    jestem w plusie od zawsze najpierw uważałam ta sieć za najlepszą a teraz??NAJGORSZĄ tylko skończy mi się umowa a odrazu przechodzę do innej sieci i nie będę się męczyć.skończą ci się środki na kącie a masz pakiet na smsy a itak nie możesz z nich korzystac,tylko 5razy w miesiącu można aktywowac pakiet (jestem osoba co bardzo dużo pisze) cały czas gubi zasięg,a pozatym inne sieci mają lepsze oferty.moim zdaniem plus schodzi na psy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    288. ~kokus  2013-09-12 19:06:05  host: adco126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Usluge mozna wylaczyc po przez *110# potem wcisnac 5(promocje) potem 4 (nielimitowane smsy do wszystkich) a 2 oznacza dezaktywacja.potem przyjdzie sms z wylaczona usluge.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    290. ~  2013-10-10 12:10:55  host: internet.krosoft.pl

    siema ma problem piszę dużo SMS-ów i w pewnym momencie zauważyłam że jak pisze do drugiej osoby co ma z 36i6 pobiera mi pieniądze czemu tak ?? pomocy \

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    291. ~Filip  2013-12-23 08:45:48  host: c117-123.icpnet.pl

    zaczynam nazekac na plusa,poniewaz kodem na 5zl = 500 wykupilo mi 140min do plusa za 10zl...to jest chore w ***

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    292. ~agusiia9444  2014-04-03 19:39:22  host: host-89-229-16-169.torun.mm.pl

    a mi plus wyslal promocje smsem na ich nr czyli 80...cos wyslalam smsa i pobralo odrazu 5 zl a nigdzie nie mialam napisane w tel ze mam juz aktywna ta usl gdy juz myslalam ze wyjebka w to biore pakiet 500 smsow za 5 zl to , pisalam smsa i zapomnialam ze jestem bez pakietu dopiero po 30 min przyszedl sms ze wzieli 5 zl i tylko tyle ale okazalo sie ze pakiet ten dziala automatycznie odrazu po wyslaniu smsa i teraz pisze i pisze na moje spoko nie musze patrzec czy mam jeszcze smsy czy nie nie zabierze przynajmniej mi nic z kata i jedyne ile wydalam to 5 zl tylko baaardzo oplacalne polecam. PLUS to najlepsza siec jeb*** PLAY :) .Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    293. ~ARMAGEDON000  2014-06-02 15:56:07  host: 217-73-244-54.nordiskpolska.pl

    jak ten pakiet bd lipny to wypir**le ta siec ....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    294. ~nie działa  2014-06-11 07:03:57  host: user-31-174-192-214.play-internet.pl

    pisze mi skontaktuj się z BOK pomórzcie!! :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    295. ~SOny Ericsson W200i  2014-07-07 09:08:29  host: 80.51.203.136

    mi tak samo jak koledze powyżej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    296. ~kler  2014-09-08 22:30:51  host: 213.25.135.1

    Mi pisze skontaktuj się e z BOK ; (

Dodaj swoją opinię