Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus nagrodzony za sponsorowanie siatkówki

Plus nagrodzony za sponsorowanie siatkówki

WitekT 24 Listopada 2005 13:57

0 0

Podczas odbywających się w Poznaniu Dni Marketingu Sportowego Polkomtel otrzymał nagrodę DEMES 2005 w kategorii Program Sponsorski 2005.

Dni Marketingu Sportowego, organizowane po raz czwarty przez Sport & Business Foundation, są najważniejszą konferencją poświęconą tej tematyce, gromadzącą rokrocznie zarówno przedstawicieli sportu i biznesu, jak i ekspertów zajmujących się marketingiem sportowym. Podczas konferencji wręczono Nagrody Marketingu Sportowego – statuetki DEMES, którymi wyróżniane są osoby, wydarzenia oraz instytucje w sposób szczególny promujące ideę sportu i marketingu sportowego. W kategorii Program Sponsorski 2005 pierwsze miejsce zajął Plus GSM za projekt Siatkówka, obejmujący ramowy program sponsorski na rzecz Reprezentacji Polski Kobiet i Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej.

Plus GSM zaangażował się w rozwój siatkówki w naszym kraju w 1999 r. Od tamtej pory aktywnie uczestniczy w najważniejszych inicjatywach służących rozwojowi tej dyscypliny. Plus GSM jest sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn, Reprezentacji Polski Kobiet oraz reprezentacji młodzieżowych. Zarówno siatkarki, jak i siatkarze należą do ścisłej światowej czołówki w tej dyscyplinie sportu, odnosząc w niej sukcesy nieporównywalne z wynikami przedstawicieli innych gier zespołowych w Polsce.
Długofalowym celem stawianym przed oboma zespołami są miejsca na podium na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008. Osiągnięciu tego celu służy m.in. umowa o współpracy sponsorskiej podpisana 11 maja przez Polkomtel oraz Polski Związek Piłki Siatkowej. Określa ona warunki współpracy w zakresie kompleksowego wsparcia polskiej siatkówki w latach 2005-2008. Powyższe porozumienie może mieć przełomowe znaczenie dla polskiej siatkówki. Umożliwia przeprowadzenie gruntownych zmian w tej dyscyplinie sportu, począwszy od sposobu szkolenia zawodnika na każdym etapie jego rozwoju, poprzez szkolenia kadry trenerskiej, po stworzenie obecnym oraz przyszłym reprezentantom optymalnych warunków treningowych. Służy temu unowocześnienie programów szkoleniowych, zagwarantowanie profesjonalnej opieki medycznej i wysokokwalifikowanej kadry trenerskiej, która wykorzystuje w swojej pracy najnowsze zdobycze technologiczne, również z zakresu szybkiej wymiany informacji.

Zaangażowanie Plus GSM w rozwój polskiej siatkówki obejmuje nie tylko współpracę z reprezentacjami Polski. Plus GSM konsekwentnie dąży do popularyzacji i rozwoju tej dyscypliny sportu również poprzez sponsorowanie rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki oraz Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet SimplusCup.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~bistiboj  2005-11-24 16:26:29  host: dpt173.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Straszna szkoda, że jakoś nikt go nie nagradza za uslugi i ceny :) Ale cóż, plus woli sie widzieć w roli mecenasa

 • 0

  2. ~2005  2005-11-24 18:07:40  host: azd10.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Właśnie. Ja też poproszę polkomtel o jakiś sponsoring w postaci dotacji do mojego pre-paida w sim+ to wtedy zostawię go sobie.

 • 0

  3. ~markus  2005-11-24 19:03:17  host: bqn152.neoplus.adsl.tpnet.pl

  bistiboj*gdzies ty sie kur... uchowal? Przeciez plus na dzien dzisiejszy jest najtanszy a w kazdym razie nie odbiega od konkurencji.

 • 0

  4. ~Kacha  2005-11-24 20:15:07  host: clm250.neoplus.adsl.tpnet.pl

  W grach zespołowych to siatkarze polscy i siatkarki mają z polskich drużyn najwięcej do powiedzenia w świecie. Plus Gsm ma najwięcej do powiedzenia z polskich sieci komórkowych.Brawo Plus. Dzięki Tobie polska siatkówka liczy się.

 • 0

  5. ~zapomnial nika  2005-11-27 13:14:49  host: cpz168.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no to ciekawe czy ta współpraca będzie kontynuowana po ostatnich wyczynach siatkarek i braku osiągnięć siatkarzy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.