Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus - na wiosnę 50 proc. więcej za doładowanie bankowe

Plus - na wiosnę 50 proc. więcej za doładowanie bankowe

orson_dzi 11 Marca 2015 14:55

13 5

W ramach wiosennej promocji klienci Plusa na kartę oraz MIX-a otrzymają w prezencie 50% wartości doładowania zrealizowane drogą elektroniczną.



Dodatkowe 50% wartości doładowania można otrzymać w dniach 12-13 marca. Wystarczy dokonać zasilenia swojego konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. Promocja dotyczy klientów usług na kartę: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, którzy muszą dokonać zasilenia w wysokości 30-99 zł, natomiast klienci Plus Mix i Plush Mix w wysokości 20 zł.




Bonusy zostaną aktywowane na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłużają one okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus na kartę

w sumie: 37
  • -3

    18. ~Kłamca7  2015-03-11 20:26:43  host: user-94-254-193-153.play-internet.pl

    super oferta. karta orange poszła w piec. jutro kupuje starterek pluika i będę gościu

  • 1

    19. ~as  2015-03-11 20:51:38  host: ip-93-154-237-119.free.aero2.net.pl

    @18 gościu to byłbyś gdybyś kupił Lexusa
    A tak to będziesz dziadem z kartą Plusa

  • 0

    20. ~Kłamca7  2015-03-11 21:20:39  host: user-94-254-193-153.play-internet.pl

    AT19. ale ty gościu nie jestes nawet dziadem z karta. jak już to obdartym bezkartym. tfu , ze takie indywiduaa zaczepiaja porzadnych gosci z plusa (jakim ja stane sie jutro )

  • -3

    21.  2015-03-11 21:26:09

    20). Hehe dobrze ci przygadał :-D dziad z Plusa, hehe

  • 0

    22. ~Piotrek  2015-03-11 21:41:03  host: apn-31-1-60-132.dynamic.gprs.plus.pl

    Czemu tylko mix 20?? Inne mixy już nie zaśługują na jakąkolwiek premie??

  • 0

    23. ~aquick  2015-03-12 02:57:25  host: google-proxy-66-249-81-162.google.com

    Play chyba pozazdrościł Plusowi i w tym samym czasie zorganizował swoją promocję doładowań :)

  • 1

    24.  2015-03-12 04:25:43

    @2 Jak najbardziej w plusie jest coś takiego jak konto promocyjne, tyle że jakimś kodem się to sprawdza już nie pamiętam i jakby chcieli to mogli by dawać tam bonusy.
    Na starterach tak jest. Starter za 5zł masz tam już nie pamiętam na koncie głównym 1zł, a 4zł na promocyjnym które schodzi w pierwszej kolejności.

  • 2

    25. ~Jan Paweł Murzyn  2015-03-12 07:29:10  host: 81.219.84.18

    Jeśli PLUS w tym roku zaprezentuje mi oferte z telefonem na 12 miesiecy to pewnie przeniose wszystkie moje numery wraz z cała rodziną.
    Jak dotad chca tylko dlugie umowy, 24 anawet 36. To jest zgodne z prawem ?

  • 2

    26. ~Tomek  2015-03-12 08:16:46  host: 89-72-71-132.dynamic.chello.pl

    Nie przedłużać umów z Plusem! Niech dostaną po kieszeni za oszukiwanie Polaków! PowerLejki, Captcha w Aero2, Złodziejski Smartdom, 3 miechy wypowiedzenie, łapówki dla rządzących, mam wymieniać dalej?

  • -1

    27. ~  2015-03-12 08:37:29  host: 213-195-161-35.static.ip.netia.com.pl

    26, Rozumiem, że dysponujesz dowodami na wręczanie łapówek ponieważ rzucasz poważne oskarżenia, za które ktoś może pociągnąć Cię do odpowiedzialności.
    Natomiast Tobie radziłbym czytać umowy przed podpisaniem i unikniesz później rozczarowań.
    Korzystam z Power LTE, SmartDomu i telefonu i jestem zadowolony, płacę miej niż połowę tego co do wcześniej.

  • 1

    28. ~Ta  2015-03-12 10:21:22  host: n19-01-01.opera-mini.net

    Tym co chca plusa odradzam. Obcina strasznie rozmowy po 2g. Co drugie slowo to bełkot. Nawet reklamacja nie daje poprawy. Chyba za dlugo z nimi jestem.

  • -2

    29.  2015-03-12 11:18:31

    bolek2004 - nie ma czegoś takiego jak konto promocyjne ;-) Co najwyżej jako dodatkową usługę - pakietu kwotowego (który można na określone rzeczy wykorzystać) można to zrobić. Jak ktoś przyzwyczajony, to może to nazywać kontem promocyjnym.
    26 - to zalecenie? Nakaz? Bo nie bardzo kumam dlaczego miałbym rezygnować z tanich dobrych usług w Plusie? Jak masz informacje o przekrętach to [...] z Ciebie obywatel skoro nie zgłosisz tego gdzie się takie rzeczy zgłasza ;-)

  • 0

    30.  2015-03-12 12:35:18

    @wlo Jak zwał tak zwał. W regulaminie startera za 5zł gdzie 1zł jest na głównym, 4 na promocyjnym nazywają te 4zł że to pakiet kwotowy.

  • 0

    31. ~gosc  2015-03-12 12:42:43  host: 91.222.124.20

    czy oferta dotyczy także internet na kartę?

  • 0

    32. ~ja  2015-03-12 16:03:54  host: n05-05-07.opera-mini.net

    w regulaminie nie pisze nic o internet na kartę , ale internet karte to oferta simplusa. musisz zapytac kontaktujac sie z bok 601102601

  • -1

    33.  2015-03-12 22:08:19

    ciekawe czy przy doładowaniu w sobotę czyli 14 marca skorzysta się jednocześnie z promocji weekendowej +30% oraz wiosennej +50% ;p w regulaminie nie ma nic o wzajemnym wykluczaniu się tych promocji...

  • -2

    34. ~Kola  2015-03-12 23:04:39  host: 088156134210.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    Hehe, a więc klienci Plusa mają ból głowy od nadmiaru promocji :). To mi się podoba!

  • 0

    35. ~xy  2015-03-13 15:12:29  host: 095160107123.warszawa.vectranet.pl

    @24: Nie ma konta promocyjnego w Plusie, kwota promocyjna z doładowania trafia na konto podstawowe. Jest (był?) jakiś pakiet promocyjny na starterach, ale nie jest to żadne konto promocyjne w znaczeniu Playa czy Orange, gdzie trafiają w tych sieciach jakieś ochłapy dodawano przy doładowaniach promocyjnych.

  • 0

    36. ~  2015-03-14 10:25:40  host: n10-08-04.opera-mini.net

    Czy dzisiaj dają 80%? Bo działają dziś dwie promocje w sumie

  • 0

    37.  2015-03-14 19:36:45