Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus na Kartę bez limitu - alternatywa dla Plusha

Plus na Kartę bez limitu - alternatywa dla Plusha

LuiN 9 Września 2014 18:48

35 11

Jak donoszą nasi Czytelnicy, obok oferty Plush, w Plus Online pojawiła się nowa taryfa Plus na Kartę bez limitu z szeregiem nowych pakietów.






Nowa taryfa bazuje na dotychczasowym Plus na Kartę, po oficjalnym starcie przyniesie jednak szereg nowych pakietów. Po aktywacji taryfy klient będzie miał dostęp do pakietów:
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci za 10 zł (miesięcznie),
  • SMSy bez limitu do wszystkich za 10 zł (miesięcznie),
  • Rozmowy bez limitu do wszystkich za 25 zł (miesięcznie),
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich za 30 zł (miesięcznie),
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 500 MB Internetu za 35 zł (miesięcznie),
  • Internet 300 MB za 5 zł (miesięcznie),
  • Internet 500 MB za 7 zł (miesięcznie),
  • Internet 1 GB za 10 zł (miesięcznie),
  • Facebook i Instagram za 5 zł (miesięcznie),
  • Rok ważności konta za 10 zł (jednorazowo).

Zobacz: Polkomtel prezentuje Plusha, czyli prepaida dla młodych

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus na kartę | plush

w sumie: 127
  • 0

    108. ~GaduAirowiec  2014-09-14 13:55:00  host: apn-46-76-28-184.dynamic.gprs.plus.pl

    To teraz musi być ruch Play na kartę! Ile można siedzieć w stawce 29gr/min. !!

  • 0

    109.  2014-09-14 14:00:17

    ~GaduAirowiec - przecież w nowym prepaidzie Plusa stawką podstawową jest 29 gr właśnie? ;-)

  • 0

    110.  2014-09-14 14:08:26

    @108. Lepiej nie kracz, bo jeszcze się okaże, że wszyscy zgodnie zrobia niedługo stawkę podstawową 39groszy. A nie jest to wcale takie niemożliwe.

  • 0

    111. ~simplus  2014-09-17 15:57:42  host: 5ac70ae5.bb.sky.com

    "Rok ważności konta za 10 zł" - szkoda że telekomy odchodzą od standardu 'po każdym doladowaniu".

  • 0

    112. ~Leszek  2014-09-17 19:12:48  host: 078088063151.bielskobiala.vectranet.pl

    Mocne uderzenie Plusa. W tym momencie oferta co najmniej godna przemyślenia. A nie spodziewałem się, że ja, zwolennik rozwiązań abonamentowych, w ten sposób spojrzę na ofertę na kartę :D

  • 0

    113. ~RWK  2014-09-17 23:33:54  host: 5ac70ae5.bb.sky.com

    Ofert typu "no-limit" ostatnio wysyp. To czego mi brakuje w większości dzisiejszych planów taryfowych to właśnie RWK bez kombinowania i po każdym doładowaniu. Szkoda że telekomy uciekają od RWK po każdym doładowaniu w większości nowych taryf. Skoro i tak trzeba kupić pakiet aby mieć no-limits, to ci co chcą gadać i tak doładują co miesiąc a reszta użytkowników spokojnie mogła by zmigrować ze starej taryfy nie tracąc RWK.

  • 0

    114. ~antyorangutan  2014-09-18 12:43:36  host: dsy108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozumiem, że w tej nowej taryfie Plush na kartę nie ma możliwości włączenia ,,roku ważności konta'' ? Druga sprawa to kiepski zasięg Plusa, bo nie mają UMTS900, a chwalą się LTE w Warszawce.

  • 0

    115. ~ceglorz  2014-09-18 13:47:18  host: 91-231-53-130.holicon.pl

    Szkoda ze nie ma doladowan za 35zl aby wykupic pakiet za 35, tylko trzeba doladowac za 50?

  • 0

    116. ~owca  2014-09-21 21:24:40  host: n07-06-02.opera-mini.net

    No limit nju

  • 0

    117. ~Agutek  2014-09-22 11:23:09  host: 212.160.172.87

    Do Ceglorz:Ewentualnie mozesz rozwazyc opcje aby najpierw doladowac konto kwota 30 zlotych,a pozniej dokupic jeszcze doladowanie za 5 zlotych.

  • 0

    118. ~xy  2014-09-23 22:45:15  host: 109241085114.warszawa.vectranet.pl

    @114: Plus oczywiście MA UMTS900 - korzysta z Aero2, ale teraz to to samo już.

  • 0

    119. ~halo  2014-09-27 16:06:32  host: 80.54.19.247

    Jak aktywować tylko tą usługę SMSy bez limitu do wszystkich za 10 zł (miesięcznie)? Wie ktoś? Może jakiś kod, ale nigdzie nie mogę znaleźć

  • 0

    120.  2014-09-27 16:15:14

    Przez ebok najlepiej ;-)

  • 0

    121. ~  2014-09-27 17:32:10  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    119, Aktywacja *136*11*15# i naciśnij
    Dezaktywacja *136*00*15# i naciśnij
    Po szczegóły innych pakietów odsyłam tutaj: http://tlp.is/40m

  • 0

    122. ~e tam  2014-10-23 20:50:35  host: nat-i458.elomza.pl

    Ja mam orange yes i tez tez za 10 zl mam esy bez limitu i to juz sprawdzona oferta,oprocz tego mam do wyboru nielimotowane esy w sieci i jeszcze minuty nielimotowane za 9 zlk rowniez w sieci oprocz takie uslugi jak skarbonka ,kredytitp.Oprocz tego rozmowy z 3ma numerami z dowolnej sieci komorkowej kazdy za 3 zl mozna sobie ustawic sobie 1,2,lub3 numer.Oczywiscie tez sa to nielimitowane minuty hehe:)moga to byc numery z t-mobile heyah,plusha obojetnie:)przemyslcie sobie to pozdrawiam:)

  • 0

    123. ~heh  2014-11-14 10:15:58  host: adue94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @122, na Twoim miejscu nawet bym się nie przyznawał jakim jestem frajerem siedząc dalej w Orange podczas gdy reszta operatorów ma wielokrotnie lepszą ofertę na kartę. Może jeszcze zmień taryfę na POPa to będziesz miał 600 sms do orange za 6zł haha :D

  • -1

    124. ~Calm7  2014-11-14 10:26:54  host: n11-04-02.opera-mini.net

    123). Czego ty gdaczesz? Ja też w Orange, i co? Zajmij się swoim podwórkiem, a od innych się odczep.

  • 0

    126. ~Mala  2014-12-12 02:38:13  host: dynamic-78-8-18-234.ssp.dialog.net.pl

    witam !!! mialam zwykla karte kupiona w sklepie plus na karte - aktywowalam PnK bez limitu chccialabym zrezygnowac z tej aktywacji i wrocic do poprzedniej taryfy, oczywiscie wielokrotne zmienienie jej nie odnioslo zadnego skutku . jakim kodem mozna wrocic do poprzedniej taryfy

  • 0

    127.  2014-12-19 10:46:03

    Nie da się

  • 0

    128. ~hłyt marketindody  2015-04-20 08:50:48  host: ip-188-127-3-67.ennet.pl

    Jakie "bez limitu"??? skoro każdy sms kosztuje 0,19 a każda minuta 0,29 - takie nju ma odpowiednio 0,09/sms i 0,19/min do wszystkich sieci kom. do tego ważność konta nieograniczona po pierwszym doładowaniu za 5zł no i nie ma miesięcznej opłaty 25 zł za to plusowe "dobrodziejstwo"=złodziejstwo. Plus to najdroższa obecnie sieć w Polsce. Koszt umowy abonamentowej "bez limitu" z telefonem średniej klasy to około 2800zł/2lata w Play ten sam telefon i podobna umowa jest za 1340zł/2lata. Ludzie ewakuujcie się z Plusa - nie polecam żadnej konkretnej sieci ale plus jest na pewno najdroższy. (przeniosłem już 5 numerów, swoje 2, żony, syna i ojca, każdy do innej sieci - w zależności od potrzeb, każdy teraz wychodzi taniej, jeden mój w virgin wychodzi teraz 40 RAZY taniej, w nju byłoby 100razy taniej).

Dodaj swoją opinię