Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus Na kartę: 29 gr/min do Cyfrowego Polsatu

Plus Na kartę: 29 gr/min do Cyfrowego Polsatu

Q! 31 Stycznia 2012 11:46

0 0

Od 25. stycznia klienci ofert Plus Na kartę mogą wykonywać połączenia do Cyfrowego Polsatu w cenie 29 gr/min.



Tym samym Cyfrowy Polsat dołączył do grupy dużych sieci komórkowych, do których cena połączenia w ofertach Plus Na kartę wynosi 29 gr/min.


Nowa stawka oferowana jest klientom w promocji i automatycznie, a czas jej obowiązywania to do odwołania.




Źródło tekstu: plusblog.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    28. ~  2012-01-31 15:02:14  host: apn-46-76-155-193.dynamic.gprs.plus.pl

    ciekawe czy zmienią stawkę do CP, w SamychSwoich

  • 0

    29. ~Farfocel  2012-01-31 15:53:45  host: user-164-126-129-187.play-internet.pl

    Niby nic, ale zawsze coś. Ja tam mam 80% znajomych w plus i do nich rozmawiam za darmo! Nigdzie tak mieć nie będę...

  • 0

    30. ~mirekb  2012-01-31 16:05:24  host: apn-95-40-87-162.dynamic.gprs.plus.pl

    @23 tem mam numery simplusa w mnp play i nie ukrywam,zawsze informowalem znajomych ze to play-to sklracalo czas rozmowy do pożądanego dla obu stron;-)choc z 1za2 zawsze troche minuit co miesiac wpadnie.sam mam wiekszosc znajomych w orange ale..co z tego?a co do jakosci rozmów to z gsm p4 nie korzystam-istotnie lipa jakich mało.roaming polkomtel zalatwia wszystko-oni chociaz modernizuja siec i mam pewnosc ze nic niestosownego dla mnie sie nie wydarzy

  • 0

    31.  2012-01-31 16:18:13

    @22 Jest jeszcze drugi argument, tragiczna jakość połączeń i obsługi klienta.

  • 0

    32. ~michu  2012-01-31 16:41:42  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    w plusie doładowanie bonusowe jest tylko do plusa a jeśli chodzi kiedy w plusie będzie ważność karty rok odpowiedż brzmi never

  • 0

    33. ~jacek  2012-01-31 16:53:04  host: user-46-113-215-231.play-internet.pl

    a do mnie jak ktoś dzwoni to się rozłączam i oddzwaniam mam tyle minut ze ledwo je wygaduje w abonamecie w play a dokładnie w red bull mobile za 49, 5 zł załapałem się w sumie na zniżkę 25 % . 444 minuty i nieograniczone do play czego chcieć więcej . u mnie większość ma orange w domu i zawsze dzwonią z mojego telefonu nawet większość znajomych dzwoni o dennie a w szczególnie do play . I nienam nic przeciwko . Plus to jest totalna porazka jeżeli chodzi o ofertę .

  • 0

    34. ~luki  2012-01-31 17:10:42  host: ip-99-048.smtvsat.pl

    w play fresh od marca 2009 jest 29 gr do wszystkich sieci, to jest oferta, a nie promocja

  • 1

    35. ~  2012-01-31 17:17:25  host: 77-254-128-182.adsl.inetia.pl

    Niniejszym proszę Polkomtelu o wykładnię pojęcia "dużych sieci komórkowych"

  • -1

    36.  2012-01-31 17:36:53

    A w Heyah z 30zł można zrobić 100 złotych i jakoś nikt o tym nie mówi :D :P

  • -1

    37. ~????  2012-01-31 17:56:14  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    To w simplusie na wychodzące nie jest rok???? To co Wy tam jeszcze robicie!!!!

  • 0

    38. ~  2012-01-31 18:05:56  host: t14-14.opera-mini.net

    właśnie, kiedy simplusu zrobi rok wychodzących bez idiotycznych warunków, coś mi mówi że mogą teraz się głowic jak dać rok ważności żeby nie było z tego żadnego pozytku

  • 0

    41. ~Stoliniarz  2012-01-31 18:38:51  host: 078088059179.bielskobiala.vectranet.pl

    Cóż, to dość ważny krok dla abonentów CP. Połączenie kapitałowe Plusa i CP, jeśli tak można mówić, staje się faktem nie tylko na papierze. Plus korzysta też z infrastruktury LTE i mimo że się zastrzegają, że nie myślą o wspólnej ofercie, to jednak jakoś się zbliżają. Mam nadzieję i wydaje mi się, że z korzyścią dla abonentów obu operatorów.

  • 0

    42. ~Brak nicku  2012-01-31 22:00:03  host: abdm132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O nareszcie jekaś zmiana z połączeń z Plusu do Cyfrowego Polsata,ciekawe kiedy obniżą połączenia do Playu.

  • 0

    43. ~  2012-02-01 06:02:30  host: z45-04.opera-mini.net

    dlaczego nie obniza do Centerneta? Przeciez asymetria zmalala i obecnie mtr to okolo 18gr/min. Do polsata cyfrowego nikt nie dzwoni przeciez

  • 0

    44. ~  2012-02-01 09:15:30  host: z27-05.opera-mini.net

    E puste gadanie wplusie mam 29gr mam podwujne czyli tak nsprawde mam 14,5gr

  • 0

    45. ~  2012-02-01 09:18:12  host: public-gprs284606.centertel.pl

    Jak nie dzwoni jak dzwoni? Przedstawiciele Handlowi mają numery od firmy w swojej sieci. Czasem trzeba zadzwonić po info o promocji na telewizję...

  • 0

    46. ~Słoneczny  2012-02-01 15:11:33  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    W Sami Swoi, cały czas 0,73 do CP.

  • 0

    47. ~...  2012-02-01 15:37:45  host: 46.115.36.87

    @up A nie 67gr? Tak swoją drogą to do Play z samych swoich jest taniej niż z Heyah. Osobliwe.

  • 0

    48. ~Słoneczny  2012-02-01 15:47:50  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    W cenniku na stronie SS jest cały czasz 0,73 do CP. Tak samo jak do P4.

  • 0

    49. ~szaleniec  2012-02-27 15:38:03  host: 89-79-169-209.dynamic.chello.pl

    a czemu niby z heyah ma być taniej do plej? mnie to nie przeszkadza, bo po podwójnym doładowaniu i tak stawki spadają mi o połowę, tak samo wychodzi z pakietami :) Heyah i nic innego !!

Dodaj swoją opinię