Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: mobilny Internet bez modemu i umowy

Plus: mobilny Internet bez modemu i umowy

WitekT 31 Października 2012 15:59

0 0

Od 2. listopada Plus wprowadza nowe oferty internetu mobilnego, a wśród nich po raz pierwszy ofertę bez sprzętu i bez tzw. "lojalki". Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony, a jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest wyrażenie zgody na aktywację usługi e-rachunek.



Tylko od możliwości sprzętu posiadanego przez klienta zależy z jakiej technologii będzie mógł skorzystać - jeśli posiada odpowiedni modem może to być nawet LTE 150 Mb/s.




Dostępne są następujące abonamenty:
1 GB za 14,90 zł,
3 GB za 29,90 zł,
10 GB za 49,90 zł,
15 GB za 59,90 zł,
20 GB za 79,90 zł,
25 GB za 99,90 zł,
35 GB za 139,00 zł.

We wszystkich planach, oprócz najniższego, pakiet 50 GB w nocy jest darmowy.

Zobacz: regulamin promocji (plik .doc; 95 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 206
  • 0

    193.  2012-11-02 21:08:36

    wlo - na początku, gdy nie posiadałem smartfona to szło z lapka przez modem. Teraz wygodniej używać mojej Defy jako hotspota, bo i zadzwonić mogę, no i nie męczyć się z małym ekranem przy długotrwałym korzystaniu. Czy mógłbym z domu? Owszem, ale po co w takim razie opłaciłem sobie transfer? A, że nie chcę sobie zawracać głowy małym limitem - moje dzieci "konsumują" dane w znacznie większym stopniu niż ja, to zazwyczaj ładuję wysokim nominałem i mam spokój. Mogę przy okazji sprawdzić, jak w różnych miejscach w Polsce ten mobilny internet działa. Na przepadek środków jest jedna niezawodna rada: PREPAID ! Nikt mi nie powie - poza zasysaczami - że 7 GB w OFnK, czy 15 GB w Play Online to mało, nawet dla zawodowca. A przecież można zrezygnować z tego bez konsekwencji, czy posiadane zasoby danych zwielokrotnić w razie potrzeby. Bez obawy o takie akcje, jakie proponuje w niniejszej ofercie Plus.

  • 0

    194. ~jankowibrator  2012-11-02 21:31:18  host: v08-08.opera-mini.net

    toms: pooglądaj trochę na youtube, to i 6gb na 150dni nie wystarczy.

  • 0

    195.  2012-11-02 21:45:24

    Ale 15 już raczej ;-)

  • 0

    196. ~SA10B  2012-11-02 21:46:29  host: apn-37-247-231-136.dynamic.lte.plus.pl

    Kupiłem dziś tą ofertę.Prędkości ok 15 - 55 Mb/s w zależności od lokalizacji.Strasznie siermiężnie rozwiązanie liczniki transferu ,mówię o tym w managerze jak i Plus online. Wogóle mam wrażenie że transfer jakoś szybciej topnieje niż w Play ale tak na pierwszy dzień pewności mieć nie mogę.

  • -1

    197. ~  2012-11-02 23:47:53  host: v49-11.opera-mini.net

    188,Szanowny Panie, ciesz się Pan,że możesz Pan korzystać z dobrodziejstwa najepciejszego zasięgu najlepszej sieci w Polsce w której jest aż 15 mln klientów, skoro aż tylu jest klientów to chyba o czymś świadczy Drogi Panie, niech Pan nie wymyśla bzdet i notuje sobie na kartce wykorzystany limit,potem sobie odejmie od tego który ma w taryfie i po problemie. Consul ds. clienta idnywidualnego dr. prof. mgr. inż. Victor Vector, departament XIII, al. Jerozolimskie, miasto stołeczne Warszawa, Regon taki,kapitał ho ho ho zapłacony w Sądzie. :).

  • 0

    198. ~  2012-11-02 23:51:54  host: v49-11.opera-mini.net

    192,ja mam net prywatny mobilny, muszę mieć net mobilny bo raz jestem tu,raz tam,net z kablem do niczego by mi się nie przydał, tyle w temacie.

  • 0

    199. ~  2012-11-03 00:01:33  host: v49-11.opera-mini.net

    193,ja zacząłem swoją przgodę z netem mobilnym od 5GB miesiecznie, a wykorzystywanych GB było pomiędzy 2,7-3,2, korzystam tylko z netu mobilnego i ten transfer to 100% więc myślę,że 5GB to taki limit plus minus,który musi być,a jak jest większy to tylko lepiej,jak ma ktoś 7-10GB miesięcznie to może się czuć swobodnie jak korzysta z netu jeśli nie pobiera całą albo pół doby filmów i muzyki z netu bo jeśli po to ktoś bierze mobilny net to jest to nieporozumienie.

  • 0

    200. ~  2012-11-03 00:28:05  host: v49-11.opera-mini.net

    196,nic nie jest idealne,net mobilny od T potrafi pobierać plik jakiejś aktualizacji z zawrotną prędkością 7kb/s i to nie po przekroczeniu limitu,wiesz ile to trwa, w dodatku jak chcesz wczytać normalną stronę www to zwalnia pobieranie a strona siada jakby nie było połączenia netowego, Plus pod tym względem działa lepiej ale cudów nie ma,najpierw jest zasięg 2G GPRS albo EDGE, nawet jak jest 3G to mi nie wychwytywało,musiałem w ustawieniach programu od modemu przestawić na 3G,wtedy ok, działa,za to poza miastem już trzeba przestawić na automat bo zbiera tylko 2G, Orange poza miastem momentami nie ma zasięgu, tylko gdzie niegdzie jest zasięg 2G,w miastach Orange przestawia się na 3G z automatu jak gdzieś blisko jest nadajnik 3G budynek poczty,jakaś uczelnia,market,sklep gdzie są nadajniki, Play ten śmiga na 3G,chyba w zależności od modemu najpierw może się rozpędzać od 10kb/s przez 100-200-300-500, potem już od 700 kb/s do nawet ponad 1MB czasem koło czyli bywa 900 kb/s, poza miastem brak zasięgu ale pojawiły się gdzie niegdzie nowe nadajniki i trochę ten zasięg się powiększa,jak mnie ktoś zapyta która sieć najlepsza to można odpowiedzieć,że nie ma najlepiej, za to wyjątkowo nie polecałbym T, w moich lokalizacjach ma najgorszy net mobilny i z tego co czytałem w Warszawie też działa do kitu,więc jak tak działa w Stolicy to dla mnie to jest jakaś miara,że gdzieś indziej daleko poza Stolicą też może działać nie najlepiej,a reszta sieci do testowania kto co chce,moimi sieciami w rankingu to są Plus i Play tu bym dał znak równości dla zasięgu 3G minus dla Plusa,że mi z automatu nie przełączał na 3G, plus za zasięg 2G poza miastami,dla Play plus za szybki transfer, minus za brak zasięgu poza miastami, Orange minus za słaby zasięg w miastach gdzie jest 3G bi też działa na 2G, minus za brak zasięgu momentami jak w Play poza miastami, T kompletnie nie na te czasy, może 10 lat temu byłoby to do zaakceptowania,dziś nie,chyba,że jako net dodatkowy do działania poza miastami i na

  • 0

    201. ~  2012-11-03 00:34:54  host: v49-11.opera-mini.net

    i na warunkach nie za drogich,no ale jak ktoś wybierze Plusa to zasięg 2G poza miastami będzie kompletnie niepotrzebny jak w pakiecie 2GB za koło 20 zł albo 1 GB za koło 10 zł,kombinowanie trochę ale to jest specyfika naszych realiów w Polsce.

  • 0

    202. ~mirekb  2012-11-03 09:07:52  host: 46.205.76.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    iplus od 7 rano nie moze sie polaczyc..mam nadzieje ze naprawiają lte.ciekawe ze e398 nie ma simlocka..jak networks odpali lte na 1800 to sprawdze w ile zassie 1gb ;-)

  • 0

    203.  2012-11-03 11:26:11

    192. Onet a właściwie Optimus jeszcze, bo 16 czy 18 lat temu Onetu jeszcze nie było - jeśli to ma jakieś znaczenie ;-)

  • 0

    204. ~dziecko_Play  2012-11-03 12:33:35  host: user-31-175-55-84.play-internet.pl

    Cały czas absurdalne ceny i limity. Pozostaję w Play Online.

  • 0

    205. ~wj  2012-11-03 22:30:36  host: V37-14.opera-mini.net

    wlo: 1997 rok. Cena:50*3+vat. Oferta optimusa to była kopia oferty home.pl Jak optimus zachciał opłaty za zmianę hasła do konta, to kopnąłem ich i przeszedłem na wieczyste w home. Tyle, że nowych wieczystych już nie sprzedają.

  • 0

    206.  2012-11-03 23:36:20

    205. - ja nie pamiętam kto kopiował... Ja konto pierwsze z pewnością wcześniej zakładałem niż w 1997 ;-) Oddałem je żonie w połowie 1998, kiedy kupiłem następne (wersje "pudełkowe" wówczas już były w domenie pro.onet.pl), ale nie pamiętam, żebym płacił za zmianę hasła do tego konta - mam papiery wszystkie jeszcze i oprócz formularza zmiany nie widze rachunku czy faktury ani żadnej informacji, że za to płaciłem. Natomiast pamiętam, że po wyczepraniu aliasów, za dodatkowe kazali sobie płacić. Nie narzekam w każdym razie - działają bez najmniejszych problemów.

  • 0

    207.  2012-11-03 23:46:37

    I nie kosztowało ono 150 zł plus VAT - 150 brutto to owszem. W 1998 płaciłem rzeczywiście 183 z VATem. Chociaż to tak dawno było, ze może rzeczywiście po roku żona stwierdziła, zę też chce mieć swoje konto e-mail? Nie, nie pamiętam dokładnie jak to było. Nie chce się spierać. Na pewno w 1998 zakładałem drugie bo mam na to papiery. To pierwsze on-line było zkładane w domenie xx.onet.pl (xx oznaczało kod województwa). Jeśli płatnośc przelewem albo kartą była to też znajdę "dowody" ;-)

  • 0

    208. ~wew  2012-11-05 08:47:14  host: 213-238-86-21.adsl.inetia.pl

    #196 szybiej topnieje bo Play masz '4'G (tylko max do 6Mbit) a w Plus masz LTE (max. 150). Realnie podziel je przez 3. Tak czy inaczej już wiesz czemu w Plus limit szybciej schodzi :D

  • 0

    209.  2012-11-05 15:44:52

    208. ~wew - myślałem zawsze, ze limit bajtów zależny od ilości pobieranych danych a nie szybkości ich ściągania?

  • 0

    210. ~witek  2012-11-06 13:48:13  host: ip-78-30-104-112.free.aero2.net.pl

    Sorry za pytanie laika Czy jezeli teraz zwiekszyli predkoscLTE do 150, to jest sens kupowac modem obslugujacy LTE 150 czy brac zwykly LTE 100 ? transfery przeciez i tak sa duzo nizsze, chyba ze nowy modem przez to ze obsluguje 150 faktycznie bedzie posiadal wiekszy transfer thx z a info

  • 0

    211. ~mirekb  2012-11-17 01:48:38  host: apn-77-112-146-210.dynamic.gprs.plus.pl

    coraz drozszy plusie..od 16.11.2012 limitujesz dane dzienne od 7.00 do 1.00 a nocka trwa juz tylko 6h od 1do 7..nie codzien jest czas na internet w tej porze..kto wie?moze sie rozstaniemy..

  • 0

    212. ~  2012-11-17 06:03:31  host: z57-05.opera-mini.net