Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus Mix20 - wszystko po 29 groszy

Plus Mix20 - wszystko po 29 groszy

LuiN 9 Października 2012 15:04

0 1

Sieć Plus przygotowała nową taryfę mix - Mix20. Wszystkie podstawowe usługi kosztują w niej 29 groszy, a kwota minimalnego doładowania to tylko 20 zł.

Oferta dostępna będzie w dwóch wariantach: standardowym oraz smartfonowym. W tym drugim aktywny jest przez cały okres zobowiązania pakiet internetowy w cenie 10 zł (pobierane co miesiąc z doładowania) z 300 MB transmisji danych.

Plus Mix20
Kwota minimalna 20 zł
Wymagana liczba doładowań 20 40 60
Krajowe połączenia głosowe 29 gr*
SMS 29 gr
MMS 29 gr
1 MB transmisji danych 29 gr
*konieczne jest jej uprzednie włączenie usługi jednorazowym kodem USSD, płatne 2zł z VAT.




Jak oceniasz ofertę Plus Mix20?

Bardzo atrakcyjna
7.34%
Atrakcyjna
8.53%
Nie wyróżnia się
8.87%
Mało atrakcyjna
18.43%
Bardzo mało atrakcyjna
51.19%
Nie mam zdania
5.63%

Wszystkich głosujących: 586




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 110
  • 0

    93.  2012-10-10 15:49:55

    Tylko wiesz co? Kiedyś miałem takiego Sony - z takim pokrętłem z boku - młodszy syn go używał trochę - nowy był - chyba z rok w szufladzie leżał... Nie zależało mi na sprzedaży (zresztą jeden telefon tylko sprzedałem przez te wszystkie lata i kilkanaście telefonów jakie miałem) - dałem go jednemu dzieciakowi z takiej biednej rodziny. Myślisz, że go używał? Że był mu w ogóle potrzebny? Tak - potrzebny by był, jakbym mu zasilał regularnie konto, to może by mu był potrzebny ;-) Jak myślisz, co zrobił?

  • 0

    94.  2012-10-10 16:19:38

    wlo (93), nie wiem, oświeć mnie. Zahandlował soniaczem na alledrogo...? ;-)

  • 0

    95.  2012-10-10 16:23:22

    DanielR - może młody jesteś, na pewno... Aleego nie jest jak Bóg - od zawsze ;-) To młody serwis... Sprzedał w "komisie" ;-)

  • 0

    97. ~Lord  2012-10-10 19:01:03  host: acsh228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Piękny haczyk z tym ze samemu trzeba wpisac kod zeby miec 29gr. Rozumiem, że jak się nie doładuje na czas to wychodzące blokowane i 29gr tez wychodzi i znow trzeba aktywować? Poza tym w momencie zakupu pewnie nie bedzie mozna od razu wpisac kodu tylko np. nastepnego dnia, klient dostanie na skrawku papieru, zapomni i bedzie bólił ile 49 czy 59gr za minutę ?:)) f..k y.u Plus!

  • 0

    98.  2012-10-10 19:40:40

    96 - nie wierzysz wlo? On posiadał 6230i już 10 lat temu, nawet jeśli w sprzedaży pojawiła się w drugiej połowie 2005 roku... Przecież on nigdy nie kłamie...

  • 0

    99. ~  2012-10-10 21:00:25  host: z48-01.opera-mini.net

    92, jaka presja ? ludzie inteligentni nie ulegają presji,że coś trzeba mieć albo nie mieć tylko mają albo nie mają to co chcą, stadne zachowania ludzi podobne są do zachowań zwierząt,tylko,że zwierzęta zachowują się bardziej myśląco w przeciwieństwie do człowieka. same oferty jeśli kasę z miesięcznego abonamentu można wykorzystać na rozmowy i jeśli 29 gr jest też do Play to nie jest to zła oferta,a miesięczne abonamenty można spłacać o połowę szybciej jeśli się ktoś zdecyduje płacić miesięcznie 40 zł to doladowania będą o połowę krótsze. co do rodziców,którzy nie wiedzą na ile dzieci ich stać i czy w ogóle to ja jestem zwolennikiem karania pracami publicznymi albo więzieniem ludzi,którzy nie rozumieją,że dzieci trzeba za coś utrzymać,proste chcesz zasiłek na dzieci,w dodatku nie pracujesz to prace publiczne,"biedni" rozbijający się dobrymi samochodami i biorący zasiłki mają w tym kraju za dobrze. biedni są naprawdę ci którzy wydają więcej kiedy mogą wydać mniej bo firma na tym zyskuje,a klient traci w ciągu całej umowy to już się robi z tego konkretna kwota.

  • 0

    100. ~  2012-10-10 21:21:12  host: ehv23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    98, jak bym mogl nie wierzyc... pewnie ma takie znajomosci w Nokii, ze dostal prototyp, a syn mial go pokazac w szkole; cos jak pracownik Apple'a, ktory "przypadkiem" zostawil przedpremierowego iP4 w barze ;)

  • 0

    101.  2012-10-10 21:32:27

    @99 mowa tu o dzieciach. No chyba, że nam powiesz, że byłeś taki elokwentny od kołyski...

  • 0

    102.  2012-10-10 21:39:15

    96. - może 8 - ja naprawdę nie pamiętam jaki telefon kiedy miałem ;-) jeśłi mam ponad 2 lata E52, wcześniej miałem E51 też 2 lata co najmniej, wcześniej jeszcze 6233 3 lata prawie, i - być może wcześniej 6230i? to ok - nie 10 a 7 ;-)

  • 0

    103.  2012-10-10 21:39:52

    A jeszcze wcześniej 6230 ;-)

  • 0

    104.  2012-10-10 21:44:21

    A Mały zaczął od tego Sony z pokrętłem i potem dziedziczył po mnie aż do 6233 telefony.

  • 0

    105.  2012-10-10 21:47:46

    Czas leci... jeszcze niedawno do przedszkola go woziłem a dzisiaj on mnie wozi moim samochodem ;-)

  • 0

    106.  2012-10-10 21:54:42

    no nie zawsze dziedziczył - kiedy dostał abonamentowy numer kupiłem mu w promocji 6021 - na początku 2006 ;-) Więc jeśli piszecie, ze 6230i wyszła w połowie 2005 to chyba długo nie miał tej 6230i albo i wcale, więc mogła to być 6230 jeszcze.

  • 0

    107. ~Słoneczny  2012-10-11 00:03:06  host: 89-77-234-34.dynamic.chello.pl

    Generalnie era naciągania ludzi na mixy już mija. To już chyba niszowa oferta, choć trzeba przyznać że swego czasu Plus miał nosa i łowił rybki na 36 doładowań na telefonicznego robaka. :)

  • 0

    108.  2012-10-11 20:43:32

    No i przypadmówi zgłoszone do moderacji. Za blisko są te plusy minusy moderacje jak na dotykowy telefon.

  • 0

    109. ~  2012-10-11 23:46:51  host: z38-11.opera-mini.net

    101,jak są dzieci ti są rodzice,którzy powinni uczyć dzieci co jest ważne, kto jest prawdziwym kolegą,znajomym,a kto chce się tylko dowartościować chwaleniem się. 107,ten mix nie jest taki zły na jakiego wygląda bo bierzesz np. jesli to prawda Galaxy S III w opcji na 60 doładowań,zobowiązanie masz niskie bi 20 zł,a jak chcesz szybciej skończyć umowę to ładujesz za 40 zł i masz umowę o połowę krótszą, nie głupie to jeśli kasa z abonamentu jest do wykorzystania na rozmowy,jeśli do Plusa jest nielimitowane rozmowy w cenie minuty na całą dobę i jeśli Galaxy S III jest dostępny,a sms kto je wysyła jeśli minuta kosztuje tak mało, chyba,że od czasu di czasu jakiś sms z numerem czy coś szczegółowego jeśli osoba po drugiej stronie nie ma nic do pisania.

  • -1

    110. ~Marek  2012-10-11 23:54:54  host: z33-12.opera-mini.net

    109 widziałeś gdzieś samsunga galaxy S III Za 1200zł. Puknij sie w łeb i policz 20zł*60doł to 1200zł. S III za 1200zł ale sie uśmiałem buhahahaha.

  • 0

    111. ~  2012-10-12 00:14:41  host: z38-11.opera-mini.net

    110,to poczytaj poprzednie komentarze i zwróć.uwagę,że pisałem jeśli to prawda,bo nie miałem czasu sprawdzać jakie telefony Plus oferuje w tym mix-ie.

  • 0

    112. ~  2012-10-18 20:54:34  host: ppp152036.ostnet.pl

    1 MB za 29 groszy? To rozbój przecież, bo wychodzi za 100 MB 29 zł... W Heyah w pakiecie Non Stop XL jest za 25 zł 1,2 GB. Bez porównania!

  • 0

    113. ~umbra  2013-04-06 22:19:51  host: apn-77-115-65-224.dynamic.gprs.plus.pl

    300 MB w mix20 to ściema. Dostałam do umowy regulamin z zaznaczonym pakietem 300 MB i do dziś mi go nie uruchomiono. Na reklamację w Polkomtelu pan Damian Jarzyna kazał mi iść do sprzedawcy i prosić go o wykreślenie pakietu z umowy. Po 14 latach spotkała mnie taka ignorancja. Chciałam tylko dla córki wziąć lepszy pakiet. Żegnaj Plusie.

Dodaj swoją opinię