Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus Mix z malejącymi stawkami za połączenia i SMS-y

Plus Mix z malejącymi stawkami za połączenia i SMS-y

Piszemy o tym pierwsi LuiN 14 Października 2013 21:41

7 8

piramida plus mix Od 14. października dostępna jest nowa oferta Plus Mix ze stawkami za SMS-y i rozmowy zależnymi od kwoty doładowania. Jeden SMS kosztuje od 5 gr, a jedna minuta połączenia od 12 groszy.

Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy podpiszą umowę bez telefonu w wariancie na 12 doładowań kwotą 20 zł. Każde doładowania konta modyfikuje stawki za SMS-y i połączenia do krajowych sieci zgodnie z tabelą:

Kwota ostatniego doładowania

Cena za SMS

Cena za minutę rozmowy

5 - 19,99 zł

0,20 zł

0,49 zł

20 - 29,99 zł

0,15 zł

0,39 zł

30 - 39,99 zł

0,09 zł

0,19 zł

40 - 49,99 zł

0,07 zł

0,15 zł

50 - 200 zł

0,05 zł

0,12 zł


Okres ważności promocyjnych stawek wynosi 30 dni. Po upłynięciu okresu ważności dla stawki promocyjnej, ale w okresie ważności konta wynikającej z zasileń kwotą minimalną lub wyższą, jeśli abonent nie dokona kolejnego zasilenia, opłaty za minutę połączenia oraz za wysłanie wiadomości SMS naliczane będą zgodnie z Taryfą Mix20, tj. 0,39 zł za minutę połączenia i 0,15 zł za wiadomość SMS. Niezależnie od kwoty doładowania stawka za 1 MB transferu wynosi 0,29 zł.




Jak oceniasz ofertę Plus Mix z malejącymi stawkami?

Bardzo atrakcyjna
7.16%
Atrakcyjna
11.11%
Nie wyróżnia się
7.90%
Mało atrakcyjna
16.54%
Bardzo mało atrakcyjna
54.07%
Nie mam zdania
3.21%

Wszystkich głosujących: 405




Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: mix | plus

w sumie: 75
  • 2

    57. ~  2013-10-15 10:12:11  host: apn-95-40-183-173.dynamic.gprs.plus.pl

    Teraz już wiecie kto utrzymuje wypacykowanych konsultancików w białych koszulkach - idioci, którzy decydują się na takie oferty.

  • 2

    58. ~vil  2013-10-15 11:06:43  host: people.gem.pl

    oferta jest bardzo słaba, ale na pewno znajdą się ludzi, którzy ją kupią, albo którym to się "wciśnie", bo, NIESTETY, nie każdy się interesuje telekomunikacją i czyta telepolis:-) i wie, iż oferta jest rabunkowa, np. w porównaniu do no-limit w nju czy minimax

  • 0

    59. ~DDD  2013-10-15 11:08:33  host: gxk6.internetdsl.tpnet.pl

    Rozwaliłeś mnie kolego między innymi tym "czeba czasu" :-)))Borze szumiący...

  • 1

    60. ~  2013-10-15 12:23:31  host: n06-10-02.opera-mini.net

    55,faktura nie jest potrzebna,nawet jak nie masz netu to możess ustanowić polecenie zapłaty i nie musisz sprawdzać za każdym razem ile musisz zapłacić,a net dziś jest tak tani że jak nie potrzebujesz dużo to są taryfy od 15-20 zł za net mobilny więc ja bym z tego nie robił problemu

  • 0

    61. ~  2013-10-15 12:25:07  host: n06-10-02.opera-mini.net

    a Plus powinien wprowadzić taryfy no limit za 29 zł tylko sim i w ofercie z telefonem 50-60 zł, może nie wprowadza bo klienci nie chcą odchodzić ?

  • -1

    62. ~Edge  2013-10-15 12:42:34  host: awq209.internetdsl.tpnet.pl

    niektórzy chyba mylą mix z abonamentem... mix to oferta prepaid, która umożliwia zakup telefonu. Nie ma co liczyć na jakieś kosmicznie atrakcyjne promocje.

  • 0

    63.  2013-10-15 13:00:25

    @62 Jaka tam prepaid? Podpisujesz lojalkę, czyli jest to zwykły abonament. Forma płatności jest tylko inna. Mix wcale nie musi być z telefonem jak widać po tej ofercie.

  • 0

    64.  2013-10-15 13:04:59

    Edge - forma płątności nie ma znaczenia... To pisemna umowa, więc zodnie z ustawą jest zwykłym abonamentem ;-)

  • 0

    65. ~z  2013-10-15 13:16:45  host: route-bonin.komster.pl

    Mnie się marzy oferta ważna rok, starter i doładowanie tylko za 200 zł ,minuta 10 gr sms 10 gr mms 20gr do tego troszkę internetu gratis oczywiście z możliwościowa dokupienia pakietu. Który op zrezygnuje z tak dużej kasy z góry .

  • 1

    66.  2013-10-15 13:36:59

    wlo (50), to po jakiego ch*ja niepotrzebnie łeb sobie (i innym w szczególności) zawracasz wypowiadając się pod tym tematem?! Ktoś Cię prosił? Zdaje się, że przecież nie korzystasz z mixa, to i nie zawracaj sobie czupryny, celowo drażniąc swoimi typowo zaczepnymi wypowiedziami pozostałych. :-]

  • 1

    67.  2013-10-15 13:39:12

    wlo (52), nie! Lepiej ocenić ofertę jeśli jest taka możliwość w wątku jej poświęconym. Znów masz z tym jakiś problem?

  • 0

    68. ~  2013-10-15 14:28:24  host: n06-10-02.opera-mini.net

    Edge,w Play czy Heyah też są abonamenty czyli płacisz co miesiąc rachunek i w tym masz no limit i telefon jak chcesz wiec się da jak sieć chce

  • 1

    69. ~  2013-10-15 19:32:27  host: abum57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zielony idiotyzm i szukanie jeleni.

  • 0

    70. ~Zielony Olo  2013-10-15 21:08:57  host: 86.85-237-180.tkchopin.pl

    Ja od lata czekam na no limits plusa..... Play dla mnie to siec nieporozumienie choć jestem w niej od 2011 roku ( po przejscu z Plusa - skusila mnie wtedy taryfa VIP ktora byla prekursorem no limits ) gdyz nigdy nie wybiera sie sieci ktora nie ma swoich nadajnikow badz ma ich tyle co Play czyli prawie wcale. Roaming po sieci Plus w wersji Play to nieporozumienie ...( nie chce mi sie na ten temat pisać bo to byl by juz laborat jak wywala sie z sieci , ucina neta itd ) Nalezy jednak zaznaczyc ze jezeli ktos porusza sie po zasiegu Play to opcja warta polecenia a i co najważniejsze.... Kiedyś warto bylo podpisać abonament zabrac iphona za 1 zl , sprzedac na necie i oplacic praktycznie 15miesiecy umowy ze sprzedaży telefonu. Obcenie .... nigdy nie myslalem ze to napisze...... NAJLEPSZA JEST OFERTA NA KARTE.... Nowka SG4 z allegro za 1650zl do tego Formula MM plus sms i nie ma obecnie nic tanszego choc nie bez wad - internet

  • 0

    71. ~  2013-10-16 11:37:40  host: host-89-230-86-142.rzeszow.mm.pl

    Gdyby nie to, ze jest Play minimax oferta była by godna uwagi. A tak ginie wsród innych skomplikowanych wymysłów.

  • -1

    72. ~xyz  2013-10-17 14:13:40  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Każda sieć daje co może . Zgodze się z Zielony Olo .. sieć play po woli zacznie niknąć z rynku jeszcze jak teraz zakupiła lte.. gdzie wszystko będzie szło z nadajników plusa to rzycze powodzenia :) Bo play oszczędza i swoich zapewne nie będzie budować . Ja z orange przeszłam do play ale żałuje strasznie . Zasięg jest tragiczny . Ciągle mam problemy z siecią. O kożystaniu z internetu to już nie wspomne . Dużo osób przechodzi do play ale ten który poczuje jak to wygląda od środka szybko ucieka. Jak dla mnie to jest ostatnia umowa. Póżniej nju może bo to z sieci orange na którą nigdy nie mogłam narzekać ... i telefon bez żadnej umowy bo to nie opłacalny biznes

  • 0

    73. ~  2013-10-21 22:00:46  host: user-164-126-159-192.play-internet.pl

    ja tam wolę ofertę na kartę gdzie minuta rozmowy kosztuje mnie 5gr za minutę do wszystkich pl sieci komórkowych

  • 0

    74.  2013-11-08 10:46:37

    @72 ciezko kupic starter za 5zł i testowac zasieg???????????

  • 0

    75.  2013-11-08 10:47:22

    widac po adressie ze piszesz z polkomtel.com.pl :D bieadctwo ukryj swoj adres nastepnym razem

  • 0

    76. ~co_to_jest?  2013-11-26 12:31:55  host: ip-78-30-88-6.free.aero2.net.pl

    to jakieś forum analfabetów, że każdy uparł się pisać z błędami? Wypracowania z języka polskiego (sio!) pisać nie wymądrzać się na forach!!!

Dodaj swoją opinię