Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Milion darmowych SMS-ów za każde zwycięstwo Polaków

Plus: Milion darmowych SMS-ów za każde zwycięstwo Polaków

LuiN 27 Lipca 2012 16:06

0 0

Od 29. lipca do 12. sierpnia Plus rozda swoim klientom milion darmowych SMS-ów za każdy zwycięski mecz naszych siatkarzy w trakcie turnieju w Londynie.

By wziąć udział w konkursie SMS za zwycięstwo należy wysyłać na numer 80808 bezpłatną wiadomość SMS o treści SIATKA. Zgłoszenia będą przyjmowane przez cztery godziny od momentu zakończenia przez sędziego meczu, w którym zwyciężyła nasza drużyna.

W ciągu 48 godzin od zakończenia meczu wygranego przez Polaków, pierwszym 10 tys. klientów, którzy wysłali poprawnego SMS-a zostanie aktywowany Pakiet 100 darmowych SMS-ów do Plusa, co zostanie potwierdzone informacją zwrotną dla klienta. Ważność pakietu wynosi 30 dni od daty aktywacji. Korzystanie z usługi w okresie jej trwania jest wolne od opłaty aktywacyjnej i abonamentowej.




W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada aktywny numer w sieci Plus. Uczestnik konkursu może otrzymać jeden pakiet SMS-ów po każdym wygranym meczu przez polską drużynę.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 99
  • 0

    88. ~Heniek  2012-07-30 19:33:54  host: z19-15.opera-mini.net

    U mnie już widnieje pod tym kodem i działa. Jutro następna szansa. Po co mi 1tys sms do wszystkich i musiał bym być w heyah. Jestem w plus i dobrze mi z tym.

  • 0

    89. ~aguch  2012-07-30 20:38:33  host: 188.etlink.pl

    chyba ta promocja nie jest zbyt popularna, bo ja wysłałam prawie 2 godziny po zakończeniu meczu, i też dostałam pakiet :P

  • 0

    90. ~poz  2012-07-30 20:39:43  host: z42-16.opera-mini.net

    gaduairowiec napisz jak mieć te super tanie sms jak włączyć w heyah te tanie smsy do wszystkich? Kupiłem dziś najtańszy heyah starter i to my first time z heyah solorz nie może rozdawać bo kupił polkomtel z kredytu i musi spłacać go.

  • -1

    91.  2012-07-30 20:43:12

    83. - czemu małe szanse? Z takie kałowatej oferty raczej NIKT oprócz mnie i paru innych idiotów skorzystać nie zechce ;-) Jesli więc ktoś jednak chce, z pewnością się załapie nawet dwa dni po zakończeniu meczu pewnie.

  • -1

    92.  2012-07-30 20:45:39

    ~poz - mówiłęm, że kałowata oferta? pewnie jakbyś dzisiaj wysłał esemesa też byś dostał ;-) Kto korzysta ten głupi!

  • 0

    93. ~poz  2012-07-30 20:46:28  host: z42-16.opera-mini.net

    gaduairowiec napisz jak mieć te super tanie sms. Jak włączyć w heyah te tanie smsy do wszystkich w play? Kupiłem dziś najtańszy heyah starter i to my first time z heyah. Solorz nie może rozdawać bo kupił polkomtel z kredytu i musi spłacać go. [edit kropkas]

  • -1

    94.  2012-07-30 20:47:57

    BTW - dostałem pakiet... nie wiem po co mi on, ale na siłę pomęcze znajomych esemesami ;-) W E61i w sumie piszę się lekko ;)

  • 0

    95. ~poz  2012-07-30 20:48:58  host: z42-16.opera-mini.net

    wlo, ale jedyne numery w plusie to mamy śłużbowe, a rachunki to firma płaci, a níe my pracownicy

  • 0

    96. ~poz  2012-07-30 20:51:35  host: z42-16.opera-mini.net

    gaduairowiec napisz jak mieć te super tanie sms w play? Jak włączyć w heyah te tanie smsy do wszystkich? Kupiłem dziś najtańszy heyah starter i to my first time z heyah solorz nie może rozdawać bo kupił polkomtel z kredytu i musi spłacać go. Sorry ale piszę z komórki i mi niewygodníe śię wkleja.

  • 0

    97.  2012-07-30 21:47:52

    95. ~poz - "zamówiłem" na osobistymn prepaidzie ;-) Mam paru znajomych w sieci, więcej - wielu takich, którzy maja kilka kart, w tym w Plusie.

  • 0

    98. ~Heniek  2012-07-31 08:01:30  host: z29-13.opera-mini.net

    Nie ma zainteresowania sms. Bo mało ludzi wie. Nie dostałem nawet sms że coś takiego jest. Gdyby nie ten serwis też bym o tym nie wiedział. A dostałeś 2g po bo usługa może być aktywna do 4g. A że nikt nie wie to oblężenia nie ma.

  • 0

    99. ~xxx  2012-07-31 14:46:09  host: 65-20.biatel.com.pl

    Niech zgadnę. Do wykorzystania w 2 dni?

  • 0

    100. ~  2012-07-31 14:51:46  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    A siatkarze przegrywają, a w orange mam sms-y bez limitu i bez opłat.

  • 0

    101. ~heniek  2012-07-31 16:34:44  host: byk.onlinesc.net

    ale mi nie zalezy ze przegrali ja juz skorzystalem w niedziele, a pakiet wazny 30 dni

  • 0

    102. ~  2012-07-31 22:52:00  host: a3-me.krak.tke.pl

    @96 jak uruchomić 1000 smsów do wszystkich w Heyah? Ten pakiet za 3,90? Tyle właśnie środków musisz mieć na koncie i wklepać kod: *100*75# i czekać na smsa z potwierdzeniem.

  • -1

    103.  2012-07-31 23:36:42

    102. - szkoda, ze milion nie dają... bo za 3,90 to trochę drogo za tysiąc jest...

  • 0

    104. ~lol  2012-08-02 19:33:24  host: afed92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ha, ha, ha. Wystarczy... i tak się wielu złapie.

  • 0

    105. ~Heniek  2012-08-03 12:15:06  host: z55-14.opera-mini.net

    Kolejny pakiet 100 dostałem za mecz z argentyna

  • 0