Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus Mailbox czyli hostowany Exchange

Plus Mailbox czyli hostowany Exchange

WitekT 22 Sierpnia 2011 10:55

0 0

Plus startuje z usługą Mailbox, czyli hostowanym serwerem pocztowym Microsoft Exchange, umożliwiającym współdzielenie poczty, kontaktów, terminów w kalendarzu i folderów publicznych pomiędzy użytkownikami w ramach jednej organizacji.

Dostępne są trzy rodzaje usługi:
Plus Mailbox - pojedyncza skrzynka dostępna na komputerze z podłączeniem do Internetu,
Plus Mailbox BlackBerry - skrzynka dostępna na komputerze z podłączeniem do internetu oraz możliwością synchronizacji na terminalach BlackBerry,
Plus Mailbox ActiveSync - skrzynka dostępna na komputerze z podłączeniem do internetu oraz na urządzeniach mobilnych obsługujących technologię ActiveSync. W usłudze pakiet transmisji danych iPlus 1GB




Więcej szczegółów na stronie plus.pl.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2011-08-22 11:09:46

    a co z plusnet.pl ?

  • 1

    2. ~mati  2011-08-22 11:10:43  host: eve103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba ich pogieło, ale ceny...

  • -1

    3.  2011-08-22 11:25:29

    konrad: a co ma być? Zostaje - to zupełnie inna oferta.

  • 1

    4.  2011-08-22 11:54:09

    miałem na myśli bardziej kwestie zakładania nowych kont

  • 1

    5.  2011-08-22 11:59:08

    Wlasnie minimum od grudnia 2010r widać taki komunikat ,, Ze względu na trwające prace modernizacyjne zakładanie nowych kont i zmiana profili jest czasowo niedostępne. Za utrudnienia przepraszamy.

  • 2

    6.  2011-08-22 12:22:23

    To jest chyba jakaś kpina, nic dziwnego że cennik schowali dopiero w regulaminie. 100-150zł za skrzynkę (MIESIĘCZNIE), w której załącznik ma max 50mb...

  • 0

    7.  2011-08-22 12:25:22

    Usługa fajna. Szkdoa, ze tylko dla firm ten ActiveSync. Sam musialem sobie konto na hotmailu zakladac, zeby miec pełnego Pusha, bo Gmail nie obsluguje w pełni tego protokołu.

  • -1

    8. ~Octopus  2011-08-22 13:40:45  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    @6 a ile firm wysyła gabarytowo większe pliki ? 1% ? może 2 % ?? dla tych także jest oferta.

  • 1

    9. ~  2011-08-22 13:46:11  host: z45-15.opera-mini.net

    Niech najpierw plus net naprawiał

  • 0

    10. ~konsultant  2011-08-23 15:58:10  host: cqf214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ta usługa już od ponad roku w sieci nie jest dostępna? pierwotnie była oferowana z iPlusem teraz już chyba takiego obowiązku nie ma

  • 0

    12. ~  2011-08-30 12:29:09  host: htl138.internetdsl.tpnet.pl

    do POLKOMTEL I PREMIE . co ma piernik do wiatraka ??

Dodaj swoją opinię