Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: LTE z laptopem lub tabletem

Plus: LTE z laptopem lub tabletem

LuiN 7 Maja 2012 14:40

0 0

acer7. maja wystartowała nowa oferta Internetu mobilnego w Plusie z laptopem Acer. Z nowej propozycji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

W ramach abonamentu klient otrzymuje pakiet danych (od 8 do 35 GB w zależności od wybranej taryfy), który może wykorzystać w godzinach od 8 rano do północy. Oprócz pakietu przeznaczonego do użycia w ciągu dnia, Klient otrzymuje również bezpłatny pakiet nocny - 50 GB - dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.

acer




Acer Aspire 5733, sprzedawany wraz z modemem LTE Huawei E398 LTE, nadaje się do pracy, rodzinnej rozrywki oraz edukacji dzieci. W nowej ofercie będą dostępne także pozostałe tablety i netbooki sprzedawane wcześniej w Plus Internet.

Specyfikacja techniczna laptopa Acer Aspire 5733:
Dysk twardy: 320 GB
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel® Core™ i3-380M (3 MB L3 cache, 2.53, DDR3 1066 MHz, 35 W)
Czytnik kart pamięci: 2-in-1, Secure Digital™ (SD) Card, MultiMediaCard™ (MMC)
Karta graficzna: Intel HD Graphics 128 MB
Napęd optyczny: 8X DVD-Super Multi double-layer
WLAN: 802.11 b/g/n
Karta sieciowa: 10/100 Mbps
USB: 3x USB 2.0
Wbudowana kamera: 0,3 Mpix
Bateria: 6-komorowa, 4400 mAh
System operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bit

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    7. ~  2012-05-07 16:32:19  host: cm-84.210.65.86.getinternet.no

    drogo, bardzo drogo. Dlaczego w nowych pakietach iPlus nie ma lejka?

  • 1

    9. ~vil  2012-05-07 16:45:55  host: people.gem.pl

    nie wiem czy nie ma lejka. Jeśli nie ma lejka, to cel jest prosty -- oszukać klienta, który myśli, iż lejek jest, bo to się robi standardem. Jak się włączy normalne naliczanie u nieświadomego klienta, to wtedy Plus w ciągu miesiąca zarobi na kliencie tyle, ile inne zarabiają w rok:-) Niestety, teraz bardzo rzadko można spotkać porządna firmę, która bez "gwiazdek", warunków, ograniczeń i t .d. uczciwie świadczy usługę. większości chodzi o oszukanie klienta lub złapanie go na dluuuugą umowę, niestety. Niestety, oszukiwanie się zrobiło standardem -- wszyscy się dostosowali do niskich standardów...

  • 0

    10.  2012-05-07 16:47:19

    Ja w tej promocji widze 3letni waznosc konta. Jak Plus chce to potrafi ;)

  • 0

    11.  2012-05-07 16:47:20

    Lejka nie ma w taryfach iPlus, za pobrane dane poza limitem płaci się 1 MB 0,02 zł.

  • 0

    12. ~  2012-05-07 16:52:08  host: z31-02.opera-mini.net

    Juz zrozumialbym 24m ale te 36 to brawura..co do limitow-za 50zl powinno byc kolo 10gb i nocki 100gb lub bez limitu..ciekawe kiedy t,centek i play zrobia nocki z limitami?mirekb

  • 0

    13. ~  2012-05-07 16:56:32  host: cfw233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 po dwóch latach sprzęt jest już tak archaiczny że ciężko czasem go używać. Mam blisko 2 letniego eeePC i niestety YouTube tylko w 480p niektóre www z zawartością html5 chodzą jak diesel na mrozie...a gdybym się połaszczył na tego typu promocje...tylko płakać i płacić jeszcze rok.

  • 1

    15. ~  2012-05-07 17:26:33  host: z33-09.opera-mini.net

    @4 i 14 - czy oni w tych agencjach PR musza zatrudniac takich glupkow? Przeciez tego sie nawet nie da wyslac w comiesiecznym raporcie do klienta, takie to sztuczne i prostackie...

  • 0

    16. ~  2012-05-07 17:38:03  host: public-gprs188810.centertel.pl

    1) Laptop z wyposażeniem poprzedniej generacji 2) Acera kijem bym nie tknął ze względu na awaryjność komponentów, i pękające obudowy TYM BARDZIEJ że to ich ekonomiczna seria! 3) Po 3 latach mamy 3800zł prawie mniej w kieszeni to lepiej kupić lepszego lapka osobno, a za resztę mam spokojnie 12GB w ofnk na allegro za ~60zł lub w playonline jak komus zasieg nie przeszkadza....wiec cinnnko

  • 0

    17. ~  2012-05-07 17:38:59  host: z37-07.opera-mini.net

    mam 10GB za 50zl z lejkiem bez terminala i nie podoba mi sie to, ze teraz plus cofa sie i daje bez lejka

  • 0

    18. ~  2012-05-07 19:41:32  host: apn-46-169-150-216.dynamic.gprs.plus.pl

    Jaja sobie robią. Lejek diabli wzięli, tablet niedawno dostępny był z umową na 24 miesiące, przy tym samym abonamencie. Kiepską metodę Zyga przyjął na spłacanie kredytów, bez klientów to się nie uda.

  • 0

    19. ~Plus  2012-05-07 20:47:16  host: 28-137-251-94.net.stream.pl

    Klient może ustalić limit miesięczny, w pierwszym miesiącu jest obligo 25 zł, później można zmienić nawet na 0 zł. Co do oferty to troche kicha, nie dość że wycieli Netboki i Tablety z oferty na 24 mies to jeszcze za Acera w Ab 90 zł trzeba zapłacić 499 zł. 499 + 3200 zł = 3699 zł, za taką kasę mamy 2 takie lapki w Media Espert. Tym bardziej limit 8 GB, przy LTE wykorzystamy go w max tydzień. A miało być tak pięknie... Zyga zbiera na odstetki dla Banku :)

  • 0

    21. ~  2012-05-07 21:05:26  host: 206.80-202-92.nextgentel.com

    @20, niektórzy nie maja innej alternatywy do korzystania z netu w domu.

  • 0

    22. ~wosq  2012-05-07 23:23:42  host: user-46-112-25-225.play-internet.pl

    Tobias rządzi.

  • 2

    23. ~  2012-05-07 23:47:08  host: des230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20, to jest pogorszenie oferty, i z czego tu sie cieszyc? Zacznij uzywac mozgu.

  • 0

    24.  2012-05-08 00:52:05

    Mamy tutaj Core 1 generacji a teraz na rynek wchodzi juz 3 generacja Ivy Bridge wiec sprzedac cos takiego to mistrzostwo swiata...

  • 0

    25. ~nanga-prabut  2012-05-08 09:32:25  host: user-109-243-215-159.play-internet.pl

    3 lata . :))) Niech spadają.

  • -1

    26.  2012-05-08 09:45:49

    @23, to proszę bardzo, pokaż mi lepszą ofertę z laptopem (nie zbliżoną, ale dużo lepszą).

  • 0

    27. ~xtomix  2012-05-15 20:26:37  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Ale ...jnia. 3 lata ten laptop może nie wytrzymać...

  • 0

    28. ~Dżordzio  2012-07-14 09:38:11  host: alt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Korzystając z internetu do browseringu, nawet ten laptop jest do bani ?

  • 0

    29. ~gadzet  2012-09-04 10:54:56  host: apn-77-114-103-18.dynamic.gprs.plus.pl

    TA REKLAMA TO JEST BUJDA ZEBY WZIAC LAPTOPA ZA 1 ZL TRZEBA WPLACIC KAUCJE 750ZL I PLACIC CO MIESIAC 160ZL ZEBY UZBIERAC CALA KWOTE 2000ZL I TO JEST NIC NIE WARTE ALE SKORO NIKT W RZADZIE NIC Z TYM NIE ROBI TYLKO ROBIC POLSKI NAROD W JELENIA

Dodaj swoją opinię