Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Koniec problemów z dostępnością usług w Białymstoku

Plus: Koniec problemów z dostępnością usług w Białymstoku

LuiN 9 Października 2012 11:51

0 0

Biuro prasowe sieci Plus poinformowało o usunięciu utrudnień w działaniu sieci w Białymstoku i okolicach. Sieć jeszcze raz przeprasza za wszystkie trudności.

O awarii działania sieci w Białymstoku i okolicach pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. Jej przyczyną było uszkodzenie dwóch światłowodów dzierżawionych przez Polkomtel od firmy Exatel przez pracowników robotników wykonujących prace budowlane przy ul. Andersa w Białymstoku.

Prawidłowe działanie sieci Plus oraz sieci operatorów MVNO korzystających z infrastruktury Polkomtelu przywrócone zostało 8. października około godziny 22.




Jeszcze raz przepraszamy naszych klientów za wszystkie trudności związane za zakłóceniami pracy naszej sieci - przekazuje w komunikacie biuro prasowe sieci Plus.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: awaria | plus

w sumie: 26
  • -1

    7. ~  2012-10-09 13:04:31  host: apn-5-60-57-51.dynamic.gprs.plus.pl

    Idz po rekompensate do filmy budowlanej.

  • 0

    8. ~Konrad  2012-10-09 13:12:54  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    Dokładnie, to firma zewnętrzną spowodowała awarię, Plus nie jest winny i nic nie musi robic zwłaszcza, że awaria trwała mniej niż 24h. Pewnie wizerunkowo dadzą po 15-20 minut bonusu, ale zrobią to tylko z dobrej woli, a nie przymusu. Poza tym komu mają je dać? Tym co mieszkają w tym rejonie? A co z przyjezdnymi, mieszkającymi tam a zameldowanymi gdzie indziej? Nie sądzę żeby cokolwiek dawali. I bardzo dobrze, bo wiara płacze jakby im nogi obcięto. Nie działa telefon w Plus to kupić za 10zł pre-paid innej sieci i tyle, od 10zł nikt nie zbiednieje

  • -1

    9. ~Konrad  2012-10-09 13:13:42  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    A jak ktoś trzyma telefon w Plus tzn. ze lubi dużo płacić, więc co za problem kupić starter ;d

  • -1

    10. ~YoM  2012-10-09 13:17:27  host: pgx1.internetdsl.tpnet.pl

    @9 w sumie racja. Skoro ktoś ma tele w Plusie to znaczy że lubi dużo płacić i mieć wysokie stawki. Skoro maja tyle pieniędzy to mogą kupić starter w innej sieci.

  • 0

    11. ~  2012-10-09 13:21:08  host: v21-13.opera-mini.net

    witajcie, czy mamy już tmobajla na naszych kartach Play ?

  • 0

    12. ~  2012-10-09 13:29:47  host: 87-205-30-213.ip.netia.com.pl

    Ja jeszcze nie mam

  • -1

    13. ~MArek  2012-10-09 13:42:30  host: 90-156-120-226.internetia.net.pl

    No i tu swoją przewagę pokazuje roaming wewnatrz krajowy. Jest awaria Polkomtela? Nie ma problemu. Karty w Play loguja sie do macierzystej sieci albo do Orange. Niedlugo bedzie T-Mobile i bedzie to najlepsze rozwiazanie w skali naszego kraju.

  • 0

    14. ~Dam  2012-10-09 13:55:59  host: z11-15.opera-mini.net

    Najlepsze rozwiazania to sa w Chinach,o czym pisal mateuszek

  • 0

    15. ~  2012-10-09 14:03:23  host: v21-13.opera-mini.net

    ale kiedy zaczniemy się logować do tmobile? Czy Telepolis nie może się dowiedziec swoimi kanałami? :)

  • 0

    16. ~YoM  2012-10-09 14:09:07  host: pgx1.internetdsl.tpnet.pl

    @11 i @15 a to chyba nie dotyczy tematu wiadomości...

  • 0

    17. ~Arti  2012-10-09 14:11:22  host: 031011135066.warszawa.vectranet.pl

    @ Janusz 55 Pamiętam czasy, kiedy jeszcze miałem abonament w Idei i były problemy z sms-ami, to tak samo było jak dziś w Orange: jak zadzwoniłem do BOK że sms-y nie dochodzą, to dopiero raczyli poinformować że jest rekonfiguracja systemu i jeszcze przez jakiś czas będą problemy. Zero informacji wcześniej. Najpierw się człowiek nawnerwiał zanim coś się dowiedział od nich. Zmieniło się logo, a maniery pozostały. Pzdr.

  • 0

    18.  2012-10-09 18:17:12

    mam pytanko związane z awarią wczorajszą ktktóra mnie dotknęła równieź mam tel pomaranczy i wplusie imialem wczora przekierowania mam zawsze włączone czy mogęskładać reklamację na wcxorajszą awarię i anulowanie kosztów rzekierowańz dniawczorajszego dajcie rzetelna odpowiedz pozdro

  • 1

    19.  2012-10-09 18:20:24

    8. ~Konrad 2012-10-09 13:12:54 zapomniales jak rok temu t-mobile weszlo i mialo awarieę na przeprosiny dali wszystkim klientom 10 minut w abo mix tt heyah ....

  • 0

    20. ~  2012-10-09 18:52:25  host: z45-09.opera-mini.net

    tu jest wyższość Play nad innymi sieciami,zasięg Play 3G, zasięg Plus, zasięg Orange, zasięg T za niedługo, jak jakiś zasięg zawiedzie to są jeszcze 3 inne sieci. PLAY górą.

  • 0

    21. ~knockuś  2012-10-09 19:24:38  host: z41-12.opera-mini.net

    a jak jest w chinach?? Wszystko za darmo czy jak?

  • 0

    22. ~  2012-10-09 19:59:20  host: abyg236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus niech sie wezmie za budowe swojej sieci bo jest żłosna i to był główny powód że play musiał poszukac bardziej profesjonalnych partnerów wy tam w plusie ogarnijcie sie bo sie gniecie niedługo takiego dna infrastruktalnego jaki obecnie jest w tmobajlu

  • 0

    23. ~Maxio  2012-10-09 23:24:16  host: 178.180.90.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Powinni dać pakiet bezpłatnych minut jak kiedys tmobile 10 minut za awarie mimo ze nie z ich winy. To działa dobrze wizerunkowo, a tu figa.

  • 0

    24. ~  2012-10-09 23:41:19  host: apn-46-169-61-44.dynamic.gprs.plus.pl

    Hahaha, jak powódź zaleje ulicę do sklepu to pójdę po rekompensatę do GDDKiA, bo nie przejadę.

  • 0

    25. ~nie  2012-10-09 23:51:56  host: 212.180.227.14

    22 - co ty piszesz czlowieku. Jakosc sieci nie ma tu nic wspolnego.

  • 0

    26. ~  2012-10-09 23:57:03  host: apn-46-169-61-44.dynamic.gprs.plus.pl

    @25 pisze o zdarzeniach losowych, jak uderzenie pioruna w sieć energetyczną, na które podmiot nie ma wpływu. Tak stworzony jest świat.

Dodaj swoją opinię