Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: "Komórka stacjonarna" w programie smartDom

Plus: "Komórka stacjonarna" w programie smartDom

sirmark 17 Października 2014 11:39

7 9

W ramach dostępnej w Plusie i Cyfrowym Polsacie promocji "Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę" można kupić także usługę "Komórka Stacjonarna".






"Komórka stacjonarna" to usługa telefonii stacjonarnej opartej na technologii telefonii komórkowej GSM - do karty SIM przypisany jest numer telefonu, który działa do pół kilometra od domu, czyli w strefie wyznaczonej przez klienta.

Usługa "Komórka Stacjonarna" oferowana jest w promocji "Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę". Można więc otrzymać ją z 50% rabatem lub nawet za 1 zł miesięcznie. Dzięki temu osoby poszukujące atrakcyjnego zestawu usług dla domu mogą obok dotychczas dostępnego zestawu telefon komórkowy, telewizja, Internet LTE złożyć sobie inny, na przykład:
  • Telewizja, Internet Power LTE, Komórka Stacjonarna - już za 80,85 zł miesięcznie
  • Internet Power LTE, Plus Abonament, Komórka Stacjonarna - już za 60,89 miesięcznie
  • Telewizja, Plus Abonament, Komórka Stacjonarna - za 80,89 zł miesięcznie

Abonament 29,90 zł 49,90 zł 69,90 zł
Abonament z rabatem smartDom 1 zł 21 zł 41 zł
Liczba minuty do wszystkich sieci 150 300 bez limitu
Usługa Stacjonarne i Plus bez limitu 10 zł bez limitu bez limitu

W ramach oferty możliwe jest także przeniesienie numeru od dotychczasowego operatora. Oferta "Komórka Stacjonarna" w ramach promocji w programie smartDom dostępna jest zarówno dla dotychczasowych, jak i dla nowych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | smartdom

w sumie: 32
  • 2

    13. ~Tomecek  2014-10-17 12:52:15  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Co to ma być? 69,90 zł za no limit? 41 zł ze zniżką?
    Przecież w RBM no limit do wszystkich sieci to koszt 29 zł i umowa na czas nieokreślony (można zerwać w każdym momencie). Macie ludzi za debili?

  • 2

    14. ~w nju  2014-10-17 13:17:02  host: ip-37-152-18-93.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    tez no limit za 29 zł

  • 2

    15. ~ola  2014-10-17 13:45:59  host: user-31-175-112-172.play-internet.pl

    Państwo zauważą jak wygląda popularność telefonów komórkowych wyglądających jak stacjonarne... Wtedy wspomniana oferta RBM jest bardziej opłacalna, można - płacąc ryczałt - rozgadać się i nie myśleć z którego telefonu taniej...

  • 2

    16. ~haju  2014-10-17 14:18:45  host: 195.191.162.151

    I co powie O i T?

  • 1

    17. ~Janek  2014-10-17 15:08:30  host: 178235195248.bielskobiala.vectranet.pl

    Tego typu rozwiązania abonamentowego w plusie brakowało, więc dobry pomysł trzeba pochwalić. Może to nie jest rozwiązanie, które będzie typowane na podstawowe, ale na pewno znajdą się zainteresowani. A o takich ludzi zawsze warto powalczyć.

  • 1

    18. ~ImpsSe  2014-10-17 15:37:57  host: public-gprs516859.centertel.pl

    Oferta dla łosi w play wychodzi taniej niż tu w smart_dom. Oby te no limit prawdziwe było..

  • -4

    19.  2014-10-17 15:55:16

    Janek - czego brakowało? To rozwiązanie w Plusie jest od lat! Nie wiem nawet czy to nie Plus jako pierwszy abonamentu na "stacjonarną komórkę" nie wprowadził właśnie - ale palca nie dam sobie obciąć nawet ;-) Jedyne co to brakowało tego w SmartDomu ;-)

  • -1

    20.  2014-10-17 16:04:37

    Ostatnio coś słyszałem, że agentów rosyjskich zatrzymali, a Solorz nadal sie trzyma...

  • -1

    21.  2014-10-17 16:07:10

    divhashmorex - za radzieckich wezmą się potem... ;-) I znowu się zacznie...

  • 2

    22. ~Niquel  2014-10-17 16:23:21  host: 92.60.132.22

    Niech się biorą :)

  • 2

    23.  2014-10-17 17:03:58

    @ sirmark: Nalezaloby chyba dopisac czy to chodzi o numer stacjonarny czy o numer komorkowy dzialajacy niby jak stacjonarny bo to zmienia calkowicie sytuacje.
    A pozatym to drogo jak na plusa przystalo:)

  • 0

    24. ~  2014-10-18 03:22:00  host: host-176-221-121-255.dynamic.mm.pl

    Komórka stacjonarna - co za absurd.

  • -1

    25. ~Piotrek  2014-10-18 11:50:58  host: apn-31-1-169-35.dynamic.gprs.plus.pl

    Po to ma sie telefon mobilny by móc dzwonić skąd się chce - a nie pół kilometra od domu albo w ogóle tylko z jednego BTSa ale z nr stacjpnarnym - jaka jest korzyść z nr stacjonarnego przy tak niskich MTRach?? Większośc abonamentów jest tak konstruowana że do sieci są jakieś minuty a na stacjonarne czy komórkowe albo 29 gr albo dodatkowe złotówki za no limit na stacjonarki - bez sensu ale nie operatorzy będą przekonywac że tel stacjonarny jest potrzebny każdemu tak samo jak internet ADSL a nie mobilny

  • 2

    26. ~tata  2014-10-18 12:42:44  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    Dzis uslugi telefoniczne to jakas kamasutra XXI wieku

  • 0

    27.  2014-10-19 11:35:18

    I tak z tą złodziejską firmą w życiu nie podpisałbym żadnej umowy, te pseudorabaty niech sobie wsadzą bo i tak klient będzie je(b)chany przez całą umowę i dowie się, że rabat naliczy się dopiero z drugim pełnym cyklem rozliczeniowym o ile w ogóle

  • 0

    28. ~||telepolis.pl/$xmlhttprequest  2014-10-19 12:20:46  host: agqe235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale Plus jako oferta prepaid jest spoko - poza spamem SMSowym nic nie kombinują.

  • 2

    29. ~Piotrek  2014-10-19 13:00:43  host: apn-95-40-183-117.dynamic.gprs.plus.pl

    Akurat spamu sms najwięcej w pre-paidzie daje T-mobile - i te "usługi właczane autimatycznie na 7 dni gratis a jak nie wyłaczysz zabiorą CI kilka zł za miesiąć

  • 0

    30. ~Joe  2014-10-19 23:48:51  host: 078088058031.bielskobiala.vectranet.pl

    Nie tylko prepaid, postpaid też jest w Plusie ok. Przynajmniej ja nie mam kłopotów z tym, co mam w abonamencie.

  • -1

    31. ~Doker  2014-10-20 06:25:30  host: agkh5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna nowa usługa w ramach smartdomu w Plusie i to jest wg mnie przyszłościowe rozwiązanie jeśli chodzi o usługi, których potrzebujemy. Wszystko w jednej cenie u jednego dostawcy, a dzięki temu znaczne rabaty.

  • -1

    32. ~Kuzyn1920  2014-10-20 15:19:52  host: 92.60.132.22

    @Doker to lojalka pamiętaj! np voice masz na 24, bierzesz polsat na 29, i stacjonarke w np 3 miesiącu voica, więc jeśli pozrywasz umowy to rabatu znikają. Czyli dalej przedłużąć?

Dodaj swoją opinię