Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Kolejna reklama OMG [wideo]

Plus: Kolejna reklama OMG [wideo]

LuiN 25 Lutego 2013 15:20

1 3
Sieć Plus przygotowała kolejną reklamę promującą ofertę "OMG", skrót od Oszczędzasz, Masz, Gadasz.

W kolejnym spocie sieć Plus porównuje Internet LTE do wolniejszych rozwiązań konkurencji:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: [Aktualizacja] Plus rusza z nowymi promocjami i smartfonami LTE




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: omg | plus

w sumie: 10
  • -5

    1. ~  2013-02-25 16:12:20  host: v28-05.opera-mini.net

    fajna reklama i fajna oferta

  • 5

    2. ~Scenic  2013-02-25 16:14:46  host: v59-11.opera-mini.net

    Tak to internet dzielimy na zwykły i Lte ;-) Propaganda dla Mas.

  • -2

    3. ~gekon  2013-02-25 17:22:49  host: host-91-238-233-212.turmak.pl

    Scenic nie rób scen! Boli ,że twój operator nie ma?

  • 2

    4. ~Scenic  2013-02-25 19:31:23  host: v45-03.opera-mini.net

    3. Nie potrzeba lte, wystarczy hsdpa/umts. Więc ta reklama nie ma nic wspólnego z prawdą. Po drugie po co mi lte w telefonie.Dużej różnicy nie odczuje(3g ma każdy operator)

  • 3

    5. ~z  2013-02-25 20:21:53  host: route-bonin.komster.pl

    po co super szybkość ,do przeglądania starcza hsdpa ,ostatnio testowałem aero 2 ,darmowe nawet szło obejrzeć mecz .test 5 minutowy .

  • 2

    6.  2013-02-25 23:03:39

    a w reklamie nie ma ze ten suuper szybki jest za 15zł za 1GB na ok. 48sekund jak ktoś tu liczył? LD

  • -2

    7.  2013-02-25 23:04:41

    ta poduszka ładująca super sprawa

  • -2

    8. ~oj ludziska  2013-02-25 23:39:31  host: 87-207-216-162.dynamic.chello.pl

    testował ktos z Was LTE? Oczywiście że odczujesz LTE bo LTE ma bardzo niskie opóźnienia. Internet przegląda się jak na łączu stacjonarnym. Pal licho prędkość.

  • 0

    9. ~r  2013-02-26 09:05:10  host: 89-74-248-15.dynamic.chello.pl

    #8: gdzie muszę podejść żeby odczuć to lte? W alejach jerozolimskich? Sorry, ale akurat mam za daleko by tam dmuchać a u mnie plus ma super szybki gprs, hehehe. W sumie jest to wystarczające, bo nie korzystam z tej słabej sieci.

  • 0

    10.  2013-02-26 11:05:30

    @6. Jak kogoś stać, to sobie kupi większy limit, więc nie rozumiem tych ciągłych sapów do tego....

Dodaj swoją opinię