Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Kolejna odsłona Happy Days

Plus: Kolejna odsłona Happy Days

LuiN 25 Kwietnia 2016 20:30

9 6

W e-sklepie Plusa ruszyła kolejna odsłona promocji Happy Days. Tym razem sieć proponuje 100 GB zamiast standardowych 50 GB.

Od 25 kwietnia do 4 maja obowiązuje kolejna odsłona promocji Happy Days, za sprawą której klienci zakupić mogą zestaw z modemem "uzbrojony" w podwójnej wielkości pakiet danych - 100 GB zamiast 50 GB.

Wysokość abonamentu to 59,99 zł (z uwzględnieniem 10 zł rabatu za e-fakturę), a do całości należy doliczyć 49 zł z tytułu opłaty aktywacyjnej. Gdy chodzi o sprzęt, klienci mają do wyboru routery Huawei IE5573 i Huawei B315 oraz zestaw D-Link DRW-116 + modem Huawei E3372. Każdy z wariantów kosztuje jednorazowo 3 zł.




Umowy zawierane są na 24 miesiące. Klienci w standardzie otrzymują gratis nielimitowane LTE. Natomiast na próbę dostajemy 3 pakiety IPLA (gratis przez 2 miesiące, potem cena 1 pakietu to 10 zł) oraz HBO Go (gratis przez 2 miesiące, potem 20 zł miesięcznie). Powyższe pakiety można wyłączyć w dowolnym momencie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | happy days

w sumie: 35
  • 0

    16. ~  2016-04-26 05:22:08  host: apn-95-41-41-59.dynamic.gprs.plus.pl

    jasne 250gb, a za tydzień może być 5gb tak to działa w tej sieci

  • 0

    17. ~On  2016-04-26 06:02:36  host: google-proxy-66-249-81-157.google.com

    Kiedy likwidują karty bo chce odzyskać 1,4zl z doładowań Playa?

  • 0

    18. ~  2016-04-26 06:10:46  host: dcl195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7, może nie wspominają, bo takiej opłaty nie ma, kłamco?

  • -3

    19. ~  2016-04-26 07:09:45  host: 77-254-236-4.adsl.inetia.pl

    No i super, w smartdomie wezmę to za 11zł, router Huawei e5186 można spieniężyć na allegro za 800zł.
    Ktoś kto porównuje net mobilny z kablowym chyba nie rozumie zupełnie przeznaczenia i różnicy.
    @Jola (3), Czy bardzo szybki internet weźmiesz ze sobą na dłuższy wyjazd? Jeżeli nie masz dostępu do szerokopasmowego internetu stacjonarnego, to też nie kupisz mobilnego? Dlatego nie porównuj tych usług, bo są one kierowane do różnych klientów.

  • -4

    20. ~Xoxo  2016-04-26 09:12:15  host: user-94-254-160-30.play-internet.pl

    Timobajle na kartę, najlepsze oferty!

  • -1

    21. ~Artemon  2016-04-26 09:41:10  host: d85-29.icpnet.pl

    Zawsze takie akcje są fajne. Mieć 50 GB a mieć 100 GB robi różnicę. Dla łaknących większych atrakcji połączenie w ramach smartDOM, ale nawet bez tego oferta daje radę.

  • -1

    22.  2016-04-26 09:57:54

    #19. Na 800 zł można czekać długo, ale 750 za E5186 to z pocałowaniem ręki.

  • -3

    23. ~Hotelarz  2016-04-26 13:25:45  host: 188.146.5.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W Heyah na kartę za 1 zł dziennie mam internet bez limitu 2G/3G/4G a kupić modem samemu to nie problem kwestia 100-200 zł.

  • 2

    24. ~marek  2016-04-26 13:30:56  host: apn-46-76-22-222.dynamic.gprs.plus.pl

    tylko predosci leca na leb na szyje przynajmniej w krakowie. mam ten internet 3 lata i predkosci pobierania ostatnio schodza do 2 Mb/s lepiej przetestowc przd kupnem zeby nie plakac

  • 1

    25.  2016-04-26 15:15:10

    Hotelarz, błagam Cie, przestań juz wszedzie to wypisywać, miło przeczytac sensowne wypowiedzi na temat a nie o ofertach konkurencji która na dodatek była limitowana

  • -2

    26. ~Piotrek  2016-04-26 15:43:54  host: 078088028201.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    otóż to, warto przetestować, zwłaszcza że Plus daje taką możliwość bez żadnych kłopotów. inna rzecz, że oferta rzeczywiście bardzo dobra, a nie należy się spodziewać, że konkurencja obniży ceny. Raczej przeciwnie...

  • 1

    27. ~zyx  2016-04-26 17:13:01  host: user-94-254-161-151.play-internet.pl

    @23 Jeszcze ci działa? To poczekaj jeszcze kilka dni...

  • 0

    28.  2016-04-26 17:34:28

    @zyx , nie biorąc pod uwagę spamerstwa Hotelarza, dlaczego miałby przestać działać skoro to dedykowany starter pod tą usługę :) ?

  • -3

    29. ~Kurczix  2016-04-26 18:54:31  host: user-94-254-176-151.play-internet.pl

    Ale się wstrzelili z tą promocją :D Właśnie szukałem jakiegoś mobilnego neta. Z takiej promocji aż głupio nie skorzystać.... Tym bardziej, że o LTE plusa dużo dobrego słyszałem.

  • 3

    30.  2016-04-26 20:52:51

    @29 dużo dobrego słyszałeś o LTE Plusa? Chyba od ich pracowników, bo w rzeczywistości szału nie ma.

  • 1

    31.  2016-04-26 20:57:37

    Dzisiaj zamówiłem LTE od Plusa, ale odmówię jutro, kiedyś miałem u siebie transfery 70-90 Mb/s z obiecanych 150... ale jakoś to było :). Siłę sygnału mam max. Kupiłem dzisiaj startówkę Plusa by sprawdzić jak to wygląda obecnie. Jest godz. 20.56 a ja mam 8-12 Mb/s... około 19.00 było 20-22 Mb/s . Jakaś totalna porażka z Plusa się u mnie zrobiła...

  • 2

    32.  2016-04-26 21:03:18

    @31 nie tylko u Ciebie. Generalnie jest kiepsko. Testowane w różnych lokalizacjach, w dużych i małych miastach. Ja mam transfery zazwyczaj 4-6Mbps na LTE Plusa, w Orange 30-40 a w Play max. kilkanaście.

  • -2

    33. ~Gracjan  2016-04-27 14:09:40  host: fbd124.internetdsl.tpnet.pl

    Cóż, nie dość, że zasięg i szybkość w Plusie najlepsze, to jeszcze w tych promocyjnych happy days to bardzo dobrze cenowo wychodzi.

  • 0

    34. ~asf  2016-04-27 14:15:57  host: public-gprs516447.centertel.pl

    Pytanie może nie w temacie i do ludzi którzy codziennie korzystają z plusa, mam wrażenie że oni stoją w miejscu od jakiegoś czasu, porównuję poziomy ich sygnału u siebie (nie małe miasto blisko 200tyś.) z networksem i wszędzie praktycznie jest gorzej i niestabilniej, ktoś to potwierdzi? Interesuje mnie tylko U900/2100.

  • 0

    35. ~daje radę  2016-05-06 23:19:05  host: apn-37-248-18-94.dynamic.gprs.plus.pl

    http://tlp.is/9u1 30zł/e5186 150zł/60Gball/LTE no limit

Dodaj swoją opinię