Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: jak działa Mobilny ePodpis

Plus: jak działa Mobilny ePodpis

LuiN 30 Lipca 2010 09:57

0 0

W kolejnym odcinku Blog+TV, Plus zaprezentował działanie usługi Mobilny ePodpis, umożliwiającej wygodne podpisywanie dokumentów przy pomocy kwalifikowanego podpisu elektronicznego.



Pod względem prawnym, ePodpis jest równoważny podpisowi własnoręcznemu. Opłata za transmisję danych wynosi 10 zł netto miesięcznie i naliczana jest przez 24 okresy rozliczeniowe w fakturze za usługi telekomunikacyjne. Dodatkowo MobiTrust pobiera jednorazową opłatę licencyjną za usługę Mobilnego ePodpisu w kwocie 10 zł netto.



Szerzej o usłudze Mobilny ePodpis pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: Blog+TV, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-07-30 10:29:00

    Dobre takie coś, po co biegać po instytucjach czy gdzie indziej jak można (prawie wszystko) załatwić w sieci.

  • 0

    2.  2010-07-30 10:54:34

    koszt jednak pozostawia do życzenia, no i tylko PLUS, sam bym się skusił dopiero za symboliczne 2zł

  • 0

    3. ~jerry  2010-07-30 10:57:34  host: c98-162.icpnet.pl

    tylko po co za coś płacić, jak można mieć za darmo? 17 czerwca weszła nowelizacja ustawy o informatyzacji. A darmowy podpis na epuap.gov.pl

  • 0

    5.  2010-07-30 11:06:33

    Już widzę nowy zawód e-grafolog. I ile afer z tego będzie...

  • 0

    6. ~jankees  2010-07-30 11:06:48  host: dpw71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Usługa, jak to usługa zawsze sie przydaje. Tylko skoro niweluje papierkową robotę, to dlaczego chcą symboliczne 2 zł?

  • 0

    7. ~azor  2010-07-30 11:27:03  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    A ja się wybieram na imprezę organizowaną przez Plusa, ich serwis muzyczny www.muzodajnia.pl W Giżycku, siatkówka plażowa i koncerty o browarku nie wspominam. a koncercie w Giżycku wystąpią gwiazdy: KOMBII IRA KATERINA BLUE CAFE ANIA WYSZKONI URSZULA VOLVER MROZU PATRYCJA MARKOWSKA Polecam i może do zobaczenia:) Dla tych co nie dotrą transmisja na żywo ; POLSAT (część I o godz. 20.15, część II o godz. 21.15)

  • 0

    8.  2010-07-30 11:30:37

    @azor ile za takie coś dostajesz? Są jeszcze wolne miejsca? Bo też chciał bym zarobić spamując na różnych serwisach.

  • 0

    9. ~Rogi  2010-07-30 12:15:05  host: 213-17-193-69.ip.netia.com.pl

    Elektroniczny podpis ma być podobno na nowych dowodach, które będą darmowe.

  • 0

    10. ~  2010-07-30 14:34:35  host: t02-06.opera-mini.net

    drogo - chyba, ze ktos codziennie gdzies musi skldac podpis udokumentowaniem, ze to... cokolwik. Poza tym jest jeszcze pytanie, gdzie on jest akceptowany????

  • 0

    11. ~abonent  2010-07-30 16:35:28  host: chello089079090188.chello.pl

    Może niech się lepiej zajmą lawiną odpływających klientów i zatrą wstyd po daremnej ofercie syberyjskiej.Znalazłem na forach jakieś informacje dotyczące taryf samurajskich, ale pewnie to jakiś koncert życzeń spreparowany przez dziecię neostrady, bo nic się nie dzieje, a każda kolejna oferta gorsza od poprzedniej. Ile jeszcze ludzi musi odpynąć, by się spece od ofert w Polkomtelu obudzili?

  • 0

    12.  2010-07-31 20:49:03

    ~jerry - jesteś pewien?

  • 0

    13.  2010-07-31 20:50:21

    ~Rogi - na nowych dowodach ma być miejce na "podpis" a nie darmowy podpis ;-)

  • 0

    14. ~piotr  2010-12-03 17:55:44  host: 52.2.199.109.static.rdi.pl

    www.mobitrust.pl nie działa od dłuższego czasu (komunikat brak dostepu, nawet z iPlusa...) Ich infolinia 12 444 1362 nieosiągalna z sieci Polkomtela. Żenada, uzywam Mobitrust od roku, ale teraz potrzebuję supportu, a kompletnie go brak? Nie wiecie skąd wziąć teraz oprogramowanie Protector? Ze strony producenta nie da się ściągnąc...

Dodaj swoją opinię