Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus i Inteligo: 20% więcej na wakacje

Plus i Inteligo: 20% więcej na wakacje

Q! 25 Lipca 2011 09:39

0 0
Klienci Inteligo, którzy od 25. do 29. lipca zasilą swoje telefony w ofertach Plus na kartę i Mix, otrzymają 20% wartości doładowania więcej.

Aby skorzystać z promocji, należy zasilić konto kwotą minimum 50, a maksimum 99 zł. Dodatkowe 20% wartości doładowania przyznawane jest od razu i można je wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Klienci Inteligo mogą zasilać konta swoich telefonów komórkowych poprzez:
serwis inteligo.pl,
serwis mobilny w swoich komórkach,
automatyczny serwis telefoniczny (IVR),
SMS,
w bankomatach PKO Banku Polskiego.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 1

    1. ~ZICO  2011-07-25 09:44:32  host: abiz227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, że nie jest to ogólnodostępna promocja.

  • 2

    2. ~  2011-07-25 10:14:08  host: host-89-229-130-218.chelm.mm.pl

    Co komu po 20% bonusu, skoro Simplus to zdzierca?

  • 2

    3. ~Adi  2011-07-25 10:36:34  host: 078088206009.walbrzych.vectranet.pl

    Byłem kiedys w Plusie jak i inteligo - niestety im podziekowalem, nie są najtańsi

  • 2

    5. ~Jan  2011-07-25 10:47:50  host: host-86-111-127-2.tvk.torun.pl

    Przecież 20 % jest zawsze jak zasilamy z PlusOnline z konta postpaid numer prepaid

  • 0

    6. ~rychu  2011-07-25 10:49:23  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    adminie literówka....od 25 a nie do

  • 2

    7.  2011-07-25 10:50:14

    @Jan - nie każdy ma dostęp do konta postpaid. Ta propozycja ma znacznie szerszy zasięg. @rychu - poprawione, dzięki. :-)

  • 2

    9.  2011-07-25 10:53:02

    Przynajmniej te 20% nie jest ważne 7 dni... ;)

  • 0

    10. ~Jan  2011-07-25 10:57:57  host: host-86-111-127-2.tvk.torun.pl

    Q! ale chyba ma każdy znajomego co ma nr abonamentowy w plusie? Wystarczy pogadać i 20% mamy zawsze

  • 2

    11. ~xy  2011-07-25 11:12:31  host: user-109-243-152-255.play-internet.pl

    Przypuszczam, że z tą promocją to jest trochę inaczej. Prawdopodobnie obejmuje też PKO BP (iPKO), a może i inne banki jak dawniej. Miesiąc temu też była taka promocja (dokładnie tak samo opisywano, choć akurat Telepolis nie wspomniał wcale o niej), doładowałem wtedy z iPKO i dostałem owe 20%, choć wcale na nie nie liczyłem i wg opisu nie byłem uprawniony.

  • 2

    12. ~xy  2011-07-25 11:15:02  host: user-109-243-152-255.play-internet.pl

    @10: Nie każdy... Poza tym nie wiem czy tak fajnie komuś gitarę zawracać, zwłaszcza jeśli abonamentowiec nic z tego nie ma - nawet punktów 5plus ani nie liczy się to do średnich rachunków branych pod uwagę np. przy przedłużeniu.

  • 2

    14.  2011-07-25 13:16:41

    @13 - z tą ilością pakietów to chyba z Orange Ci się pomyliło... W Plusie pakietów 4-5 na krzyż, a to właśnie w Orange jest ponad 20... Simplus byłby może i ok, gdyby nie to że co 3 miesiące zabierają ofertę i dają nową. W Orange promocje są z reguły stałe.

  • 0

    15. ~xy  2011-07-25 14:36:36  host: user-46-112-6-239.play-internet.pl

    @14: A to fakt - najgorsza jest ta niestałość. SUper był Bezlik, teraz też jest przyzwoicie, tylko pytanie na jak długo.

  • 2

    16. ~Słoneczny  2011-07-25 14:44:31  host: 87-207-125-72.dynamic.chello.pl

    Może mi ktoś odpowiedzieć czy dotyczy to również 36i6 oraz Sami Swoi?

  • 2

    17. ~ZICO  2011-07-25 14:51:46  host: abju149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #14: Nie żartuj sobie. 4-5 to jest samych internetowych a gdzie reszta? Wklep sobie *110# a zobaczysz. #15: Przecież Bezlik jest nadal w taryfie Simplus tylko teraz nazywa się bodajże 29 gr za całą rozmowę w sieci Plus. #16: Jest napisane "w ofertach Plus na kartę" więc pewnie tak.

  • 1

    18. ~  2011-07-25 23:12:41  host: z46-01.opera-mini.net

    A no jak liczysz każdy internetowy oddzielnie to inna bajka :) to wtedy w Plusie jest z 10 pakietów a w Orange 30 :)

  • 1

    19. ~  2011-07-25 23:14:59  host: z46-01.opera-mini.net

    A tak poza tym jeśli nie odróżniasz bezliku starego od nowego to nie mamy o czym gadać :) tam było naliczanie sekundowe i obejmował ten bezlik także smsy w mix...

  • 0

    20. ~ZICO  2011-07-26 10:26:55  host: abjp197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #19: Nie czepiaj się tak. Smsy w sieci i tak masz tanie, no a co do sekundowego naliczania to obecnie jest to faktycznie gorsza oferta. Jednym słowem nie opłaca się włączać usługi przy krótkich rozmowach.

  • 0

    21. ~  2011-07-26 14:59:50  host: ip95.elektrosat.pl

    Dobry ruch ze strony Plusa, teraz kolej na zmiany w taryfach mobilnego Internetu. Play i Orange (oferta Day by Day) już miesiąc temu wprowadzili dedykowaną ofertę na wakacje.

  • 0

    22. ~  2011-07-28 00:23:59  host: nat.pansa.pl

    @17: No nie do końca z tym Bezlikiem - kiedyś pobierało po minucie z pakietu w Wynurzeniach, poza tym było sekundowe naliczanie od początku - teraz wystarczy, że Cię poczta złapie i masz na dzień dobry 29gr w plecy.

  • 0

    23.  2011-07-31 19:44:10

    W Heyah i TT w maju było podwójne doładowanie -> 100% kwoty doładowania do wykorzystania. 20% więcej to prawie nic, ale dobrze, że plus standardowo, jak PTC, daje bonusy do dowolnego wykorzystania.

Dodaj swoją opinię