Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM zdobył milion użytkowników od początku roku

Plus GSM zdobył milion użytkowników od początku roku

WitekT 16 Listopada 2004 10:32

0 0
Liczba klientów operatora telefonii komórkowej Polkomtel na koniec III kwartału 2004 roku przekroczyła 6,5 mln, co oznacza wzrost o 32,5% w porównaniu z analogicznym okresem 2003 roku - poinformował Mirosław Bielicki, wiceprezes spółki.Od początku 2004 roku Polkomtel pozyskał netto ponad 1 mln nowych użytkowników. W samym III kwartale Polkomtel podłączył netto 504.000 osób, w tym 328.000 klientów abonamentowych. Z wypowiedzi przedstawicieli Polkomtela wynika, że do końca tego roku liczba klientów zbliży się do 7 mln.

Wiceprezes poinformował, że w trzech kwartałach tego roku spółka przeznaczyła na inwestycje 572 mln zł, a w samym trzecim kwartale 210 mln zł. Tegoroczny budżet inwestycyjny zamknie się kwotą ok. 1 mld zł. W przyszłości wydatki inwestycyjne będą rosły, ale ich tempo zależy od woli akcjonariuszy<>/i> - powiedział Bielicki.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-87-73-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet