Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM zdobył milion użytkowników od początku roku

Plus GSM zdobył milion użytkowników od początku roku

WitekT 16 Listopada 2004 10:32

0 0

Liczba klientów operatora telefonii komórkowej Polkomtel na koniec III kwartału 2004 roku przekroczyła 6,5 mln, co oznacza wzrost o 32,5% w porównaniu z analogicznym okresem 2003 roku - poinformował Mirosław Bielicki, wiceprezes spółki.

Od początku 2004 roku Polkomtel pozyskał netto ponad 1 mln nowych użytkowników. W samym III kwartale Polkomtel podłączył netto 504.000 osób, w tym 328.000 klientów abonamentowych. Z wypowiedzi przedstawicieli Polkomtela wynika, że do końca tego roku liczba klientów zbliży się do 7 mln.
Wiceprezes poinformował, że w trzech kwartałach tego roku spółka przeznaczyła na inwestycje 572 mln zł, a w samym trzecim kwartale 210 mln zł. Tegoroczny budżet inwestycyjny zamknie się kwotą ok. 1 mld zł. W przyszłości wydatki inwestycyjne będą rosły, ale ich tempo zależy od woli akcjonariuszy<>/i> - powiedział Bielicki.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Play dotyczącą nielimitowanych połączeń na Ukrainę?

Nielimitowane połączenia na Ukrainę w Play na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet